Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türkiyede 2 bin liraya satılan intercomu çinden 60 $ aldım inceledim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250D
    Amazon Tr de 2200 TL ye satılan Lexin B4FM modelini Aliexpress'den aldım inceledim daha önce aynı markanın et com modelinide test etmiştim bu ona göre çok daha iyi.
    Öne çıkan özelliklerinden bahsetmek gerekirse aynı anda 4 kişiye bağlanıp konferans yapılabiliyor.
    En belirgin özelliğide bataryası 17 saate kadar kullanım ömrü sunuyormuş bataryası.
    Almayı düşünen arkadaşlar varsa biraz sabretsin satıcı ile görüşüyorum bir indirim kuponu alacağım Türkiyeden sipariş verecekler için.

Amazondaki satıcı ve satış fiyatı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Intercom benim hiç anlamadığım, bilmediğim bir konu. Elbet kullanıcılarının bildiği birşey vardır ama sürüş esnasında dikkat dağıtan böyle gudik bir cihaza 2200 TL ödemek bana biraz yanlış geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Intercom benim hiç anlamadığım, bilmediğim bir konu. Elbet kullanıcılarının bildiği birşey vardır ama sürüş esnasında dikkat dağıtan böyle gudik bir cihaza 2200 TL ödemek bana biraz yanlış geliyor.
    Al benden de o kadar hocam sürekli olarak eşim artçım, bazen diyorum alayım en azından muhabbet ederiz sonra boş ver dikkatini yola ver diyorum.

Özellikle kulak tıkacı kullanıyorum, hem yola daha konsantre oluyorum, hem de sessiz ve konforlu bir yolculuk oluyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al benden de o kadar hocam sürekli olarak eşim artçım, bazen diyorum alayım en azından muhabbet ederiz sonra boş ver dikkatini yola ver diyorum.

Özellikle kulak tıkacı kullanıyorum, hem yola daha konsantre oluyorum, hem de sessiz ve konforlu bir yolculuk oluyor.
    Daha geçen gün Angrypower kardeşimle mesajlaşıp yaz için yol planı yapıyoruz, bana intercom almamı önerdi. Neden diye sorunca yol esnasında muhabbet ederiz dedi. Çok sevdiğim bir kardeşim olduğu için küfretmedim, gerçi küfretsem de sanırım bana kızmaz

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Buyuk nimet oyle diyeyim

Uzun yolda muzik dinlemek icin ideal, bilmedigin bir sehrin icinde ise navigasyon icin ideal. Intercom'un gercek ozelligini ise kullanmadim hic
    MR.BERK bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    interkom işi benim de kafama yatmıyor, bir arkadaşım telefonla konuşmaya daldım az kalsın ölüyordum dedi kötü bir tecrübe yaşamış, herkes için geçerli olmayabilir çok rahat amacına uygun kullananlar vardır mutlaka ama benim kafama çok yatmıyor, telefona durduğumda bakıyorum sadece.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    kuryeyim intercom bir nimet. tabiki daha ucuz bir model kullaniyorum fakat müşteri ile konusma vs de cok buyuk kolaylık

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyuk nimet oyle diyeyim

Uzun yolda muzik dinlemek icin ideal, bilmedigin bir sehrin icinde ise navigasyon icin ideal. Intercom'un gercek ozelligini ise kullanmadim hic
    Ek olarak, telefonlari otomatik actiyorum, yoldayim sonra arayin diyorum ya da onemliyse saga cekeyim diyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben hakikaten yaşlandım. Kafam almıyor uzun muhabbeti, sohbeti. Geçen bizim firmaya birşey satmak isteyen dürrüğün teki telefonda beni 27 dk esir aldı, kaçamadım da yemin ediyorum adresini bilsem adamın, viledayla döve döve öldürmüştüm.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuryeyim intercom bir nimet. tabiki daha ucuz bir model kullaniyorum fakat müşteri ile konusma vs de cok buyuk kolaylık
    sizin için çok pratik katılıyorum

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Bir kullanın vazgeçemezsiniz, uzun yolda artçı ile muhabbet etmek yada diğer motosikletteki arkadaşınızla muhabbet ederek gitmek başka güzel oluyor. Arabada gider gibi oluyor muhabbet ede ede. Yoldaki tehlikelere karşı da birbirinizi uyarıyorsunuz güzel yani. Benim için vazgeçilmez.
    Tavsiye de ederim.
    adalramazan bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 250D
    Eksiden çok artı yönü var hocam, özellikle grup sürüşlerde veya bir arkadaş ile sürerken muhabbet olarak düşünmeyin birbirinizi tehlikelere karşı uyarmada mola verirken haberleşmede vs bir çok konuda işe yarıyor zaten en temek görevi diğer kullanıcı ile haberleşmek onun yanı sıra müzik radyo telefon görüşmelerini, nagivasyonu kolayca kullanabiliyorsunuz o yüzden büyük bir nimet intercom.

Bu üründe türkiyede teki bin tlyi geçiyor ama yurt dışında 60 65 $'a ulaşılabiliyor çok daha uygunlarıda var tabi bu orta-ileri seviye bir ürün.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Aynı markanın kapağı değişen bt5.0. Modeli var memnunum

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Eğer kupon ayarlayabileceksen yaz beni hocam 2 tane. Kız arkadaşımla gezerken çok lazım olacak eminim.

Motosikleti
    Dominar 250D
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer kupon ayarlayabileceksen yaz beni hocam 2 tane. Kız arkadaşımla gezerken çok lazım olacak eminim.
    Tamamdır hocam buradan haber veriyor olacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı markanın kapağı değişen bt5.0. Modeli var memnunum
    O ürünü de inceledim çok şık ve fiyatına göre muhteşem performansı var gerçekten ama şuan aralarındaki fiyat farkı 15 dolar kadar o yüzden bu daha mantıklı gibi ben zamanında 35 dolara almıştım sizdeki ürünü çok zam yapmış şuan

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    İnterkom arazi kaskıma olsa direk takardım hiç düşünmeden.İnterkom uzun yolda uyku kaçırır,podcast dinletir,arkadaşlık eder.Şehiriçinde navigasyon olur hatta bazıları radyo bile oluyor.Güzel bir kulak tıkacı ile kullanınca harika deneyim oluyor.Yıllar önce 150-200 tlye kaan elektronikten almıştım bi tane en son baktığımda 500-600 civarındaydı.En kısa zamanda alacağım bi tane daha.
    MR.BERK bunu beğendi.

Arkadaşlar Baofeng marka lisanssız telsizler var çok uygun fiyatlara. Birde bunun yanına baskonuşlu kulaklık alırsınız. Düğmeyi de gidona takar, basıp telsizin kısa kanaldan dilediğiniz kadar kişi konuşursunuz. Ayrıca başka başka yerlerdede kullanırsınız. Yani sadece motosiklet üstünde değil.
    İsterseniz Kıyı Emniyeti Genel müdürlüğü den amatör telsiz lisansınada başvurun. 300 soru icinden 50 sorumu ne soruyorlar, cüzi paralara telsiz lisansınada sahip olabilirsiniz ama sizin kısa kanaldan konuşmalarınız için gerekli degil

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    interkom'u kötüleyenler hiç interkom kullanmamışlardır
    zaten bir kere kullanın onsuz yola çıkılmaz
    ayrıca hiç dikkat falan dağıttığı da yok on numara bir olay denemeden yorum yapmayın
    MR.BERK bunu beğendi.

Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Bu model ile Fodsports FX6 arasında kalıp Fodsports’u tercih etmiştim geçtiğimiz aylarda. Çok memnunum ben de. İkisi de iyi cihazlar.

Motosikleti
    250r
    Takipteyim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)