Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TiTAN ES Motorum için aksesuar önerisi veya bilgi lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA TiTAN ES 125
    herkese merhaba eski ama beni kendi çapımda bir motora sahibim aslında hızı bile beni tatmin eden düzeyde uzun yol bana göre 400 500 km yol yapıyorum kiminiz için kısa mesafe bunlar ama 100 le 110 la beni tatmin eden bir gidişi var fakat sizlerden bilgi almak istiyorum

motorum bu şekilde ben buna şimşek etkili lamba işte sis farı çakar stop ( sade abartı olmayan ) bir modifiye yapmak istiyorum siz değerli büyüklerimden kardeşlerimden fikir önerileri istiyorum ben bu motora neler yapabilirim ?
    erkanzdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende bir zaman ybr 125 ile bahsettiğiniz kmleri yapıyordum gidon yükseltme aparatı koyulabilir uzun kmlerde daha rahat ettirir zevkinize göre görüntü modifiyesi yapılabilir biraz lastik çapı büyütülebilir performansı biraz düşürür daha iyi amortisörler uygulanabilir müzik sistemi yapılabilir ama pek fazla yapılabilecek birşey yok gibi ben 300 kmden sonra sıkılıyordum açıkçası limitin yetersiz oluşundan bayırlarda 60 lara kadar düşüyor olmaktan sizide bir müddet sonra bayabilir bu durum.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Elcik koruma takılabilir
    Artçılı biniyorsanız, binmesenizde yinede topcase yaslanmak için sırtlık takılabilir.
    Çakar mod beyaz lamba
    Amortisör ve göstergedeki reflektörleri sökebilir, yenileyebilirsiniz
    Rüzgar siperliği takılabilir, ancak hazırı varmıdır, uydurmak için önde sök tak gerekebilir
    Tank ped, stromp denilen tank diz koruma etiketleri olabilir.
    Şuan ki şekli ilede gayet güzel, sade sevenlerdenim.

Motosikleti
    HONDA TiTAN ES 125
    Alıntı Mert54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir zaman ybr 125 ile bahsettiğiniz kmleri yapıyordum gidon yükseltme aparatı koyulabilir uzun kmlerde daha rahat ettirir zevkinize göre görüntü modifiyesi yapılabilir biraz lastik çapı büyütülebilir performansı biraz düşürür daha iyi amortisörler uygulanabilir müzik sistemi yapılabilir ama pek fazla yapılabilecek birşey yok gibi ben 300 kmden sonra sıkılıyordum açıkçası limitin yetersiz oluşundan bayırlarda 60 lara kadar düşüyor olmaktan sizide bir müddet sonra bayabilir bu durum.
    60 lara düşme olmuyor benim diyen yokulşu artçılı 80 le çıkabiliyorum örnek elmadağ yokuşu hatta ankara eskişehir gittiğimde sivrihisar yokuşunu banamısın demedi

Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elcik koruma takılabilir
    Artçılı biniyorsanız, binmesenizde yinede topcase yaslanmak için sırtlık takılabilir.
    Çakar mod beyaz lamba
    Amortisör ve göstergedeki reflektörleri sökebilir, yenileyebilirsiniz
    Rüzgar siperliği takılabilir, ancak hazırı varmıdır, uydurmak için önde sök tak gerekebilir
    Tank ped, stromp denilen tank diz koruma etiketleri olabilir.
    Şuan ki şekli ilede gayet güzel, sade sevenlerdenim.

bende sade sevenlerdenim fakat alta bıraktığım resimdeki motor başlıgından takamazmıyım veya nerde bulabilirim ?

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı SabroN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60 lara düşme olmuyor benim diyen yokulşu artçılı 80 le çıkabiliyorum örnek elmadağ yokuşu hatta ankara eskişehir gittiğimde sivrihisar yokuşunu banamısın demedi

bende sade sevenlerdenim fakat alta bıraktığım resimdeki motor başlıgından takamazmıyım veya nerde bulabilirim ?
    https://i.hizliresim.com/9dmho9a.jpg
    https://luxcollect.news/sk-sk-sats/7...0-icin-75.html

https://m.facebook.com/5893575114024...929437%2F&_rdr

Türkiyede pek satış bulamadım.

Motosikleti
    HONDA TiTAN ES 125
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamsın aklıma bir fikir geldi sayende bilen motoru inceledim galiba bu angel farları araba için olanı alıp kendi farımın içerisie ekler ve bunun üstüne 2 tane sis mercek farını altlı üstlü koyarsam kendimde yapabilirim gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)