Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 10.000 Km'lik Türkiye Turu Test Sürüşü Başladı.. !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buram buram reklam kokuyor. Motor zaten tüm kontrollerden geçirilip verilmiştir. 2000 de bir de bakım.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buram buram reklam kokuyor. Motor zaten tüm kontrollerden geçirilip verilmiştir. 2000 de bir de bakım.
    Benim anlamadigim arkadasin instagram videosunda bahsettigi KM hesaplari. Fabrikadan ciktigi gibi ilk kez servise geldim diyor, 3070km oldu diyor, 2000km'den beri bende diyor. Ilk servisi 500km'de olmaliydi, fabrika nasil kabul ediyor, fabrika ilk servisi kendi mi yapti ? Yaptiysa tum somunlari da sIktI demek ki
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadigim arkadasin instagram videosunda bahsettigi KM hesaplari. Fabrikadan ciktigi gibi ilk kez servise geldim diyor, 3070km oldu diyor, 2000km'den beri bende diyor. Ilk servisi 500km'de olmaliydi, fabrika nasil kabul ediyor, fabrika ilk servisi kendi mi yapti ? Yaptiysa tum somunlari da sIktI demek ki

Bu motor selçuk'un vs daha önce kullandığı fabrikada kullanılan test motoru yani her türlü bakımı zaten yapılmış.Ben aldığımdan beri ilk defa servise geldi ben 2000 km yaptım diyor.
    gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor selçuk'un vs daha önce kullandığı fabrikada kullanılan test motoru yani her türlü bakımı zaten yapılmış.Ben aldığımdan beri ilk defa servise geldi ben 2000 km yaptım diyor.
    Tesekkurler, orayi kacirmis olabilirim. Tek video izledim cunku.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu rotayı merak ettim. ağır motor gidermi oradan varmı videosu.
    Ben Wolf ile gitmiştim 1,5-2 sene önce, İznik'e vardığımda asfaltı öpecektim, yol lastikleriyle o derece sıkıntılı bir yol.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 bin verip civata kontrol etmek ))

Biz en son hs,rs,zc,zat gibi modellerde bıraktık bu alışkanlığı. En azından öyle biliyorduk.

Daha önceki konuya yazdığım mesajdan alıntı yapayım da almak isteyen(!) arkadaşlar bunu yapsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Abi,bölüm canavarı sonunu ortaya koydum rotada.

Motosiklet gerçekten iddialıysa zaten çerez niyetine yapar bu rotayı.

Menekşe şimdi ne güzel püfür püfürdür,yasaklar bitince gitmek lazım
    ilk motorum zc idi. şase kırılması, fren kaliperi düşmesi, egzoz kırılması hepsini yaşadım sayesinde usta oldum.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Arkadaşımız İlker Uyar Zorlu yollardan geçerek Tunceliye varmış..

http://https://www.instagram.com/tv/..._web_copy_link
    Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yolun yarisina kadar gittim de, yol bozulunca ve saat gec olunca geri donmeye karar verdim. Forza ile gitmistim kiyamadim, Scarabeo ile gitseydim acimazdim

https://riserapp.com/trip/226609
    şu rotayı merak ettim. ağır motor gidermi oradan varmı videosu.
    Kışın şu rotadan denemiştim,yol acaip keyifli güzeldi.

Saat geç olduğu için Kırıntı'dan geri dönmüştüm. Ama köylüler yolu iyi diyorlardı. Tın tın 20-30 çıkabilirmiş. Havalar ısınmışken denemek lazım :D
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650

Saat geç olduğu için Kırıntı'dan geri dönmüştüm. Ama köylüler yolu iyi diyorlardı. Tın tın 20-30 çıkabilirmiş. Havalar ısınmışken denemek lazım :D
    230 kiloluk enduro geçer mi oralardan
    since 1987

Motosikleti
    Honda Forza 250

Hocam koylulere bakmasin derim herkese, onlar herhalde yolun iyiligini traktore gore olcuyorlar sonra bir bakmissin yol patika cikiyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum zc idi. şase kırılması, fren kaliperi düşmesi, egzoz kırılması hepsini yaşadım sayesinde usta oldum.
    Ülkeye getirilen en rezil,en berbat çinlilerden biridir. 50-60'la giderken şasi,gidon bağlantısı kopan arkadaşlar vardı.

Sayesinde ne kadar tamirci varsa tanımıştım. Yine de iyi kötü taşıdı zamanında.

Sarı sitede 10bin isteyen gördüm geçende

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet

2019 da Kırıntı dan devam edip Candarlı Elbeyli üzerinden Iznik'e indim , yol bol virajlı ve yepyeni asfalttı çok keyif almıştım bu sene fırsat olursa Yuvacık sonrası Aytepe den aynı rotayı geçerim..

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ülkeye getirilen en rezil,en berbat çinlilerden biridir. 50-60'la giderken şasi,gidon bağlantısı kopan arkadaşlar vardı.

Sayesinde ne kadar tamirci varsa tanımıştım. Yine de iyi kötü taşıdı zamanında.

Sarı sitede 10bin isteyen gördüm geçende )))
    Mondial 150 ZC mi bahsettiginiz? Eski kiz arkadaslarimdan birinde vardi 2009 yilinda, daha 2. haftasinda bogaz koprusunde yolda kalmisti bir koruk mu ne yirtilmisti.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

230 kiloluk enduro geçer mi oralardan
    Çok rahat çıkar. O kadar da kötü değil aslında yol. Hatta şu videoda izleyebilirsiniz. İlk dakikalarda var.
    Video;
    https://www.youtube.com/watch?v=hSyrk8lNY7Y

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Hocam koylulere bakmasin derim herkese, onlar herhalde yolun iyiligini traktore gore olcuyorlar sonra bir bakmissin yol patika cikiyor
    Haklısınız,tedbirli gitmek lazım ama scooter olmadıkça çok zorlanmaz motor. Jant çapı büyük olsun kafi.

Mondial 150 ZC mi bahsettiginiz? Eski kiz arkadaslarimdan birinde vardi 2009 yilinda, daha 2. haftasinda bogaz koprusunde yolda kalmisti bir koruk mu ne yirtilmisti.
    Evet o motor Alıpta yolda kalmayan tek bir kullanıcısı yoktur. Kronik arızası şasi kırması,jant yamultmasıydı. Şasi kıramadım ben ama jantım çok sağlam eğilmişti. İyi kaza falan yapmadık

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2019 da Kırıntı dan devam edip Candarlı Elbeyli üzerinden Iznik'e indim , yol bol virajlı ve yepyeni asfalttı çok keyif almıştım bu sene fırsat olursa Yuvacık sonrası Aytepe den aynı rotayı geçerim..
    Candarlı'nın biraz daha doğusundan gidildiğinde Tacir köyü yolu üzerindeki Tacir kanyonu görülmeye değerdir. Gerçi havalar ısınınca ana baba günü oluyor ama hafta içi görülebilir.

Sizin gittiğiniz yolda ayrıca Sansarak Köyü var. Kalan eski Osmanlı köylerinden. Hatta Kemal Sunal'ın Davacı filmi orada çekilmiş. Köyde pek görülecek birşey yok ama köyün iç kısımlarındaki Sansarak Kanyonu'da meşhurdur. Tam doğa yürüyüşü parkurları

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu gazeteci abinin oldugu baska bir videoya denk geldim. Bu videoda tamamen Turk yapimi denmis

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu İşin boku çıktı ama cidden Türk Malı Kelimelerini millete para vererek kullandırıp motor alacak dar bütçeli insanların aklına haksız şekilde girmeye çalışmak cidden çok büyük şerefsizlik

Motosikleti
    HONDA PS150İ
    Alıntı cemdogu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim savunmaya çalıştığım tek şey "Çözüm istiyoruz" dedikten sonra ertesi gün "çözüm bulunmadı" diye bağırılması. Üstelik motosiklet kullanıcısı olmayan kişilerin dahi konuya dahil olması. Yoksa mağdur olan kişilerin yaşadıkları sıkıntıları tahmin dahi edemem, sonuçta herkes cebinde 20.000 TL para ile gezmiyor, para kolay kazanılmıyor, haklarını aramak en tabii hakları. Lakin diyorum ya, bu olayın kutuplaşmaya sebebiyet vermesinden büyük rahatsızlık duyuyorum. Yok motopixel takipçileri motomania takipçilerine küfür etmiş, vay efendim motomania'daki abi motopixel'deki abiye küfür etmiş. Ne gerek var bunlara? Sorun yaşayan arkadaşlar problemden 1 aydır muzdaripler, 3 haftadır da her yer kapalı. Yani firmanın durumu düzeltmek için yapabileceği yollar engellenmiş durumda.

Ha derseniz ki, o zaman kalite kontrolü iyi yapsalardı ve bu sorunlar yaşanmasaydı. Sonuna kadar haklısınız. Fakat bu olumsuzluklar yaşandıktan sonra firma "problemi çözeceğiz, arkasındayız" dedikten sonra, olayı magazinleştirmenin ve sürekli olarak harlamanın en ufak katkısı olmuyor sürece. Bu 10.000 kilometrelik testin sonucunu dahi görmeden direkt olarak kafadan konuya dalıp "volta şöyle volta böyle aman hocam modifiye etmişlerdir aman hocam dikkat edin" gibi yorumlar yazılıyor. Konu çıkmaza sürükleniyor.

Ben kimseyle tartışmak istemiyorum, tartışmıyorum da. Sorun yaşanıyor çok haklısınız, malesef insanların hayatı tehlikede, tabii ki buna tepki göstermek lazım. Ama bu durumda sürekli olarak olayları magazinleştirmek bu foruma yakışmıyor bana sorarsanız. Sormazsanız da canınız sağolsun tabii

Benim son mesajım olsun bu en iyisi. Diğer arkadaşlar da görüş belirtmek isterler, işgal etmeyeyim bu alanı.
    Çözüm istiyoruzdan sonra ertesi gün :D hocam gün dediğiniz 24 saat.... 1 ay serviste motor yatırmış insanlar var. Konuyu iyi araştırın.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bugün motomania influencer için devletin yasa hazırladığını hatta yakında çıkıcağını devletin şimdiden influencer yapan kanalları liste yaptığını söyledi.. inşallah bu arkadaş dediği gibi reklam almamıştır ..

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ohooo son videoya baktım da yakmak değil içmek bu aletin yaptığı.

38-39 tl ye depo dolup 145 km yol yapabildiğini söylüyor. 40 tl ye 150 km diyelim. KM başına 26 krş.

F800ST kullanıyorum ve arkadaşımda F800S var. Ben o kadar sakin kullanamıyorum ama arkadaşım 4.1 lt/100 km yapıyor. Tuzla şehir içi. Her sabah 10 km işe git akşamına dön şeklinde. 800 cc çift silindir alet 28-29 kuruş yakıyor

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)