Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

E-5’te feci kaza! Yön tabelasına çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    E-5’te feci kaza! Yön tabelasına çarptı
    İstanbul E-5 Karayolu’nda motosiklet sürücüsü Aslan Can, yön tabelasına çarptı. Can ağır yaralanırken tabelanın metrobüs yoluna düşmesiyle seferler tek şeritten yapıldı.

Kaza, saat 09.40 sıralarında Küçükçekmece E-5 Karayolu Bakırköy istikametinde meydana geldi. Avcılar'dan Bakırköy istikametine giden Aslan Can idaresindeki motosiklet, şerit değiştirmek istediği sırada yön tabelasına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Can, bariyerlerin dibine savurularak ağır yaralandı. Motosikletin çarptığı yön tabelasının bir kısmı ise teli delerek metrobüs yoluna girdi. Olay yerine gelen uygulama noktasında bekleyen polis ekipleri ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra gelen sağlık ekipleri, yaralıyı ambulansla hastaneye kaldırdı.

Polis ekipleri, herhangi başka bir kazanın olmaması için yolda güvenlik önlemi aldı. Yön tabelasının girdiği metrobüs yolundaki nokta ise seferler tek şeritten sağlandı. Motosiklet gelen çekici yardımıyla, metrobüs yoluna giren tabelası belediye ekiplerince kaldırıldı. (İHA)

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Allah allaah, her gün geçtiğim yol. Nasıl oluyor acaba? Birisi mi sıkıştırdı ne oldu?
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allaah, her gün geçtiğim yol. Nasıl oluyor acaba? Birisi mi sıkıştırdı ne oldu?
    Olayin diger fotograflarinda goruluyor, yon tabelasi dedikleri sey romork uzerine konmus isikli buyuk yonlendirme panosu ve muhtemelen en sol seritte duruyordu, serit daraltmak icin kullanilmis olabilir. Zaten carpisma sonrasi yonlendirme panosunun/levhasinin metrobus yoluna dustugu yazilmisti.

Benim tahminim arkadas yolun daraltildigini farketmeyip en sol seridi bos gorup, bu seritteki bu romork/yon tabelasina carpti. Gecmis olsun.

Scooter Forza 250 bu arada, aynalar da kapali.

Pano/levha fotografi da videodan aldim,

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Bir minibüs yada büyük bir araç sollarken olmuştur yoksa taksiler motosikletlerin görüşünü kısıtlamıyor ve kazaya sebep olmuyorlar ama yüksek araçlar fitil ediyor adamı abi, önüme bir geçiyorlar ne öteyi görebiliyorum ne beriyi görebiliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)