Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10000 tl'ye motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Yazın gelmesi yeni motor arayışımıda beraberinde getirdi, malum motor sürmeyi öğrendik ehliyeti aldık, ilk günkü acemilik gitti. Yeni bir motor almayı planlıyorum hız takıntım yok 100-105 km arası bir hız benim için şimdilik ideal. Etrafımda bulduğum motorlar Honda Titan 1999 model; fiyatı 8000-9000 tl arası,Honda cgl 2003-2004 model; fiyatı 7000-8000 tl arası, Yamaha ybr 2006 model; fiyatı 8000-9000tl arası. Scoter olarak Honda Beat 2005 model; fiyatı 8000-9000tl, Honda Activa 2008 model; fiyatı 7000-8000tl arası. Bu motorların hepsi hemen hemen 60bin km'nin üstünde kazası belası yok gibi siz olsanız hangilerini tercih ederdiniz, tavsiye edeceğiniz başka Japon modelleri var mı? Yaş sıkıntım yok 4 zamanlı ve sağlam motorlar olması yeterli.Şimdiden teşekkürler!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O paraya ve o model alacağınız Japon, muhtemelen içgüveysi mantığında bizden biri olmuştur. Titan zamanında iyiydi ama hepsinin askerlik çağı geldi. Daha yeni model Çinli düşünürseniz aşağıya bir alternatif bırakıyorum.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Eski model olsun dersen ybr al derim. Olmadı bi piston silindir çakarsın uzun süre sıkıntısız binersin. Yeni model olsun dersen Drift olabilir. Düşük kmli apaçı olmayan kullanıcıdan 8 bin civarına bulabilirsin.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...21137046/detay

Motorum satılıktır düşünürsen.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle japon istiyorsunuz ancak realist olmak lazım, 20 yaşında motor alıyorsunuz zaten bütçe az
    Sıfır cinli daha iyi olur ya da yeni tarihli ikinci el cinli

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    yamaha ybr, tvs apache.

10k paraya bunlar alınır tepe tepe binilir.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya ve o model alacağınız Japon, muhtemelen içgüveysi mantığında bizden biri olmuştur. Titan zamanında iyiydi ama hepsinin askerlik çağı geldi. Daha yeni model Çinli düşünürseniz aşağıya bir alternatif bırakıyorum.

https://i.hizliresim.com/nii386c.jpg
    abi 25 bin küsür km de var ama ne kadar sağlıklı olur onu düşünüyorum bide gerçekten güçlü bir motora benziyor, sen olsan 20bin küsür km dekini alır mıydın abi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle japon istiyorsunuz ancak realist olmak lazım, 20 yaşında motor alıyorsunuz zaten bütçe az
    Sıfır cinli daha iyi olur ya da yeni tarihli ikinci el cinli
    Temiz bişey bulamazsam sıfır mondial superboy 125i alacağım hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha ybr, tvs apache.

10k paraya bunlar alınır tepe tepe binilir.
    tvs apache'nin 2011 kasası var 80bin küsür km'de sağlıklı olur mu onu düşünüyorum?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)