Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

"...Tedavi oluyorum....."

Motovento
    REKLAM ALANI
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    görülen lüzum üzerine silinmiştir...akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hehehe... ama korkuttun bizi akalteke. açma böyle başlık bir daha ya.
    May the Force be with McLaren Mercedes

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Diyeceksinizki nerden geldi aklına.

nereye diye sorduklarında vallaha ben bir "tedavi olup" geliyim diyorum yahu mesala saat on, onbir sularında dükkanı kapadımmı bir saat tedavi olmadımmı sabaha kadar sıkıntı yapıyor.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla sanırım ben de yakalandım bu hastalığa ve işin kötüsü henüz tedavi olacak param yok, tedavi parası biriktiriyorum...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    speederbike
    eee? biz de hastayız ama paramız yok. tedavi olamıyoruz. nerde sosyal devlet? vakıf falan yok mu tedavi için?

yeşil96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125ZN mondial
    abi çoğumuz aynı dertten muzdaribiz üzülme ama bn bu hastalıktan kurtulmak istemiyorum. napcaz?
    her zaman doğruyu söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın!!!

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    işte bu olay bu helal olsun sana .. dıkat et ama kullandıgın tedavinin yan etkılerını goz onunde bulundur. bunlar ıcınde semptomatık tedavıler uygulamayı unutma. bıldıgım bır kac ilaç(kask dizlik mont)
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    İki tekeri eksikler derneği kuralım

Motosikleti
    speederbike
    süper bi fikir

yeşil96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125ZN mondial
    şimdilik kaskla idare ediyoruz. yeniyim bn ama tabi diğer ilaçları da eksik etmemek lazım
    her zaman doğruyu söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Geçmiş olsun tedaviyi aksatma...Hatta imkanın varsa makinayı ikile..Değişik değişik mallara binmenin tadı bambaşka...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben direk geçmiş olsunla giricektim olaya.Tedavisi yokki? Ölene kadar taşıycaz bu virüsü.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ya evet akalteke abimize katılıyorum ve onu anlıyorum gerçekten bu bir hastalıgın tedavisi..... ya arkadaşlar şaka birtarafa ama gerçekten motora binmek tedavi ediyor psikilojik sorunları olan veya panik atak axiete(birtür akıl hastalıgı) vs.... yani kafadan sorunu olan hastaları gerçekten tedavi ediyor nedeni mi? bakın butür beyinden sorunları olan yani depresyon panik atak vs.. buna benzer sorunları olan insanların yapması gereken şeylerden biride onu üzen depresyona sokan şeyleri düşmemesi ve bunuda yapamazlar engel olamazlar ama motora binince ister istemez motor ve yoldan başka birşey düşünemiyor yani onu mutsuz edecek olayları motor üstünde unutuyor. sadece böyle hastalar için degil bu bizim içinde geçerli bir sıkıntın derdin oldugu zaman şöyle boş fazla trafigi olmayan bir yolda biraz turlarsan bakarsın ne dert kalmış nede sıkıntı onun için motor sadece bir ulaşım aracı degildir bazen bir doktor bazende sana ilaç olur bunu unutmayın gerçekten motorunuzla bütünleşmişseniz bu dediklerim kesinlikle olur.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostlar
    evet bu hastalık memleketin hatta dünyanın heryerine yayılmış durumda.ve çareside yok bagımlılık yapıyor tek doz yetiyor bu bagımlılığa

Bizde burda hergün ibadet yapar gibi 1-2 saat kulüp e gitmezsek olmuyor.illaki o ortamda bulunucaz.

Dün sabaha karşı 4.5 du kulüpten çıktığımızda kimsenin o saatte bile gitmeye niyeti yoktu ama başkan kovalayınca herkes gitti.

Gittide nereye gitti doğru çorbacıyaa.heheh 1 saatte orda devam muhabbete.bunlarda yetmiyor gibi ben yaş kırk sabahın 7 sinde ayakta ve hemen bil.başında.

düngeceki eglencemizi keyfimizi diğer illerdeki dostlarımla paylaşıcam ya.Başladım resim eklemeye.yahu bide makinanın hafızası 1 Gb çek allah çek yapmışız resimleri tam 222 adet resim

Tabi buna yürek ister hepsini siteye yüklemeye.ancak 60-70 tane yükleyebildim.ve "yeter olum ya dedim" .

Akaşam gene damladım kulüp e 2 saat takıldık oğlumla ve eve geldik .

Hemen bil.başına işte burdayım ve gene yazıyorum.

Herkese iyi haftasonları yarının tadını çıkarın
    "Ben hayata çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ben küçük yaşta tutuldum bu hastalığa ama kendi hayatını adamakıllı kazanana kadar yanına yanaşamadım kromajlı beygirlerin. şimdi de aldık biniyoruz, hayaller kuruyoruz soyle buyutucez boyle guzelleştiricez motoru fln derken bir anda hüsran oldum. sevgilim motoruna benden fazla değer veriyorsun diye terketti beni .. güleyim mi aglayayım mı bilemedim 2 gündür?! motor mu ben mi bile demedi hatun kişi : )

bakalım bunun için bizim tedavi nasıl olacak.. hadi motosiklet hastalıgına uc bes çare yaptık ama. neyse, 10km yapıp Ducati Monster alacağım. o zamana kadar geçer heralde şu kuyruk acısı, göğüs yarası..

Motosikleti
    speederbike
    panik atak akıl hastalığı değildir. akıl hastalığı terimi kullanılıyor mu arık, ondan da emin değilim. ama şu var ki akıl hastalığı halk dilinde deli anlamında kullanılır ve bu kategoriye girecek hastalık varsa o da olsa şizofreni, vs'dir.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Tedavisi yok ki? Ölene kadar taşıyacağız bu virüsü...
    Usta motosikletçi Tolga Büyüköner bunu güzel anlatır, bir yazısında söyle demişti :

"yan çataldan düzeltebileceğim sürece motosiklete binmeyi isterim"
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 7 yıldır ara vermiştim birgün googleye tesasadüf motosiklet yazdım ilk çıkan site bu idi bi gireyim dedim girmez olaydım hastalığımı gene depreştirdi aklımda yokken motor düştü aklıma ahliyetimi 1 ay önce aldım bir ara race kiraladım aylık simdide memlekete dönmeyi bekliyorum dönünce nasipse motosiklet alacağım

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyiymiş
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Gabe adlı üyeden alıntı
    bir anda hüsran oldum. sevgilim motoruna benden fazla değer veriyorsun diye terketti beni .. güleyim mi aglayayım mı bilemedim 2 gündür?! motor mu ben mi bile demedi hatun kişi : )

bakalım bunun için bizim tedavi nasıl olacak.. hadi motosiklet hastalıgına uc bes çare yaptık ama. neyse, 10km yapıp Ducati Monster alacağım. o zamana kadar geçer heralde şu kuyruk acısı, göğüs yarası..
    Dostum sen neden yengeye de bulaştırmadın ki bu hastalığı? İlişkinin sağlıklı olabilmesinin tek çaresi budur...
    ilk sefer baya bi nazlarını çekmek gerekiyor ama sonra "ne zaman gezmeye çıkacağız yine?" içerikli mesajlar almaya başlıyorsunuz....
    Sevgiyi sev, nefretten nefret et!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler