Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Herşey üzerime üzerime geliyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hani kazadan sonra görmedim diyorlar ya.
    peki ya bunlarda mı görmüyor ?

Ali Çimen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sis fariniz var mi benimkiler masallah fardan kuvvetli cok ise yariyor, kornayi da seger araba kornasi taktim ben tavsiye ederim.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sis fariniz var mi benimkiler masallah fardan kuvvetli cok ise yariyor, kornayi da seger araba kornasi taktim ben tavsiye ederim.
    aynı kombinasyon bendede var. sis farları kapalıydı ama şöyle bişey var
    motosiklet zaten beyaz ve yeni yıkandı ve parlıyor. üzerimde de turuncu parlayan yelek var.
    güneşi tepeme taksam bu adam gene çıkar yoluma
    bdrhngvnc bunu beğendi.
    since 1987

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kombinasyon bendede var. sis farları kapalıydı ama şöyle bişey var
    motosiklet zaten beyaz ve yeni yıkandı ve parlıyor. üzerimde de turuncu parlayan yelek var.
    güneşi tepeme taksam bu adam gene çıkar yoluma
    Orasi oyle Allah korusun deyip devam edicez 😀

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu video sana ait ise vereceğim tek tavsiye gündüzleyin dahi farların açık ilerle ben çok faydasını görüyorum. Eğer farlar otomatik gündüz açılmıyor diyorsan uzunları yak o zaman çalışıyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence beyaz renk 4 teker kullananları durdurup çoğu sürücüyü et döveceği ile komaya sokmak gerekiyor.
    Kerem34_, kurubuzz, bdrhngvnc ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Birincisi büyük ihtimal tekstilci ya da toptancı arabası, ikinci kesinlikle şirket arabası. Bu gerizekalı fukaralar hayatlarında 4 tekerlekli herhangi bir alet görmediği için şirket altlarına arabayı verir vermez Ken Block zannediyorlar kendilerini. Adam daha önce 3 tekerlekli el arabasından başka bir şey kullanmamış ne yapsın. Ticariler ve dolmuş taksi grubundan sonra yeni düşmanlarım şirket arabaları. Bir gün bir tanesini indirip kafasıyla kaput bükeceğim ama bakalım, hayırlısı.

İhtiyaç hali için sayayım
    Beyaz Egea
    Beyaz Focus
    Beyaz Linea
    Beyaz Fiesta
    Beyaz Megane
    Beyaz Clio
    Beyaz Symbol
    Beyaz Astra
    Siyah Passat
    Siyah mondeo

Son ikisi genelde belediye, kamu çalışanıdır, arkaları genelde sağlamdır. Sizinki sağlam değilse indirip dövmeyin. Beyaz Egea ve Linea'ları hiç kuşkusuz dövebilirsiniz. Patronları teşekkür çelenki yollar büyük ihtimal kamera kaydınız varsa.

Hele bu arabalardan herhangi birini Platin saçlı, paralı asker tipli ablalar kullanıyorsa gerekirse sağa çekip emniyet şeridinde araya 3 4 km mesafe girinceye kadar bekleyin. Sonra gerekli duaları okuyarak çıkarsınız yola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence beyaz renk 4 teker kullananları durdurup çoğu sürücüyü et döveceği ile komaya sokmak gerekiyor.
    Abi bir gün oturup herhangi bir içecek tüketelim müsait bir vaktin olursa, hayat birikimlerinden çok şey kazanabilirmişim gibi hissediyorum. Hep yakın şeyler yazıyoruz.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi büyük ihtimal tekstilci ya da toptancı arabası, ikinci kesinlikle şirket arabası. Bu gerizekalı fukaralar hayatlarında 4 tekerlekli herhangi bir alet görmediği için şirket altlarına arabayı verir vermez Ken Block zannediyorlar kendilerini. Adam daha önce 3 tekerlekli el arabasından başka bir şey kullanmamış ne yapsın. Ticariler ve dolmuş taksi grubundan sonra yeni düşmanlarım şirket arabaları. Bir gün bir tanesini indirip kafasıyla kaput bükeceğim ama bakalım, hayırlısı.

İhtiyaç hali için sayayım
    Beyaz Egea
    Beyaz Focus
    Beyaz Linea
    Beyaz Fiesta
    Beyaz Megane
    Beyaz Clio
    Beyaz Symbol
    Beyaz Astra
    Siyah Passat
    Siyah mondeo

Son ikisi genelde belediye, kamu çalışanıdır, arkaları genelde sağlamdır. Sizinki sağlam değilse indirip dövmeyin. Beyaz Egea ve Linea'ları hiç kuşkusuz dövebilirsiniz. Patronları teşekkür çelenki yollar büyük ihtimal kamera kaydınız varsa.

Hele bu arabalardan herhangi birini Platin saçlı, paralı asker tipli ablalar kullanıyorsa gerekirse sağa çekip emniyet şeridinde araya 3 4 km mesafe girinceye kadar bekleyin. Sonra gerekli duaları okuyarak çıkarsınız yola.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Abi bir gün oturup herhangi bir içecek tüketelim müsait bir vaktin olursa, hayat birikimlerinden çok şey kazanabilirmişim gibi hissediyorum. Hep yakın şeyler yazıyoruz.
    Estağfurullah. 15 cm olması gereken karaciğerim 17 cm olmuş, korkudan 1 aydır diyetteyim. Olur, görüşürüz ama çay içek, kefir içek, su içek
    Alman_ bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstat ne ettin ya, bende de beyaz renk otomobil var. Dövüş fantazilerine hasta oldum. Et döveceği silah sayılabilir, onun yerine turuncu sarı siyah karışımı, her daim ıslak ve nemli tuvalet terliği ile dövsek nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Estağfurullah. 15 cm olması gereken karaciğerim 17 cm olmuş, korkudan 1 aydır diyetteyim. Olur, görüşürüz ama çay içek, kefir içek, su içek
    Tahıl suyu desem ama hangi tahıl olduğunu söylemesem?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani kazadan sonra görmedim diyorlar ya.
    peki ya bunlarda mı görmüyor ?

https://www.youtube.com/watch?v=d5XkCBmiccE
    Hocam genelde motoru taşıt yerine saymiyorlar. Yollar sadece 4 tekerli araçlara aittir gibi bir düşünceleri var. Bunların dedeleri tarlada öküz ile saban sürüyordu. Torunları ise atadan eğitimsiz oldukları için eğitilmeden şehir hayatına salındı. Sonuç ortada. Öküz arabası bile sürmesi tehlike arz eden insanların altında en az 1600 cc taşıt var.
    Not: bir kuşak öncesi köylüyüm.
    tommygun, espresso ve S_Hakkinen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat ne ettin ya, bende de beyaz renk otomobil var. Dövüş fantazilerine hasta oldum. Et döveceği silah sayılabilir, onun yerine turuncu sarı siyah karışımı, her daim ıslak ve nemli tuvalet terliği ile dövsek nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Tahıl suyu desem ama hangi tahıl olduğunu söylemesem?
    Dikkat etmişsen mevzuya seni katmadım, dedim ki "çoğu sürücü" sen de saygılı, kibar, profesyonel bir oto sürücüsü olarak azınlıkta kaldığından et döveceği, vantilatör kayışı, ıslak havlu, budaklı meşe odunu gibi dayak unsurlarından muafsın Tahıl suyu ne olursa olsun aklıma bira geliyor ki Skol'dan Marmara'ya, Tuborg Gold'dan Efes Varım'a, Taksim'in eski mekanlarındaki bol sulu biradan Gara Guzu'ya hepsine bayılırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    reflekslerin ve eldivenin kuvvetli olacak,o geçerken aynayı tuzla buz edeceksin...

Dikkat etmişsen mevzuya seni katmadım, dedim ki "çoğu sürücü" sen de saygılı, kibar, profesyonel bir oto sürücüsü olarak azınlıkta kaldığından et döveceği, vantilatör kayışı, ıslak havlu, budaklı meşe odunu gibi dayak unsurlarından muafsın Tahıl suyu ne olursa olsun aklıma bira geliyor ki Skol'dan Marmara'ya, Tuborg Gold'dan Efes Varım'a, Taksim'in eski mekanlarındaki bol sulu biradan Gara Guzu'ya hepsine bayılırım.
    Küçük voltajlı elektrik verilebilir. Pense vasıtasıyla hassas bölgelerde çalışmalar yapılabilir. Matkap ile geniş yelpazede işlemler gerçekleştirilebilir. Yav ben ne diyorum ya kendimden tiksindim. Neyse, hocam alkole alışmak için kendimi çok zorladım. Çeşit çeşit alkol içtim ama olmadı, olamadı. Bünye alkol kabul etmiyor. Zehir almış gibi reaksiyon gösteriyor. Hayır, içtiğim iki bira, vücut sanki siyanür içmişim gibi tepki gösteriyor, delireceğim. Bıraktım gitti ya zaten zevk almıyorum.
    tommygun bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Küfür eden korna üretilirse iyi olur diyorum.
    espresso ve siyanoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Küçük voltajlı elektrik verilebilir. Pense vasıtasıyla hassas bölgelerde çalışmalar yapılabilir. Matkap ile geniş yelpazede işlemler gerçekleştirilebilir. Yav ben ne diyorum ya kendimden tiksindim. Neyse, hocam alkole alışmak için kendimi çok zorladım. Çeşit çeşit alkol içtim ama olmadı, olamadı. Bünye alkol kabul etmiyor. Zehir almış gibi reaksiyon gösteriyor. Hayır, içtiğim iki bira, vücut sanki siyanür içmişim gibi tepki gösteriyor, delirceğim. Bıraktım gitti ya zaten zevk almıyorum.
    Ben şu an hem alkol kullanmıyorum, hem 10 gündür sigara içmiyorum, hem diyetteyim, hem Covid korkusuna zinaya yaklaşamıyorum, hem de tam kapanmadan kaynaklı motora binemiyorum. Velhasıl hayatım mok gibi. elektrik, matkap,pense güzel de bunlar pahalı işler. Yerinizde olsam yarım cm aralıklarla bir kaç çizgi şeklinde sırt derisini jiletle keser üzerine limon ve kaya tuzu basardım.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabretmeyi bilmeyen aç köpekler. Ne tahammülsüz milletiz, herkes bir yere b.k yetiştiriyor sanki.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ben şu an hem alkol kullanmıyorum, hem 10 gündür sigara içmiyorum, hem diyetteyim, hem Covid korkusuna zinaya yaklaşamıyorum, hem de tam kapanmadan kaynaklı motora binemiyorum. Velhasıl hayatım mok gibi. elektrik, matkap,pense güzel de bunlar pahalı işler. Yerinizde olsam yarım cm aralıklarla bir kaç çizgi şeklinde sırt derisini jiletle keser üzerine limon ve kaya tuzu basardım.
    Son yöntemi direkt olarak ayak tabanında uygulamış bir tanıdığım var, yanında bazı ekstralarla. Ayak 2 ortalı kareli deftere dönmüştü

Benim de karaciğerde sıkıntı var, mülakat sırasında doktor hiç sıkıntı beklemiyordu bana bakınca. Öylesine bir yat bakalım dedi, grade2 karaciğer yağlanması nur topu gibi. Protein tozundan falandır belki dedi ama bayadır kullanmıyordum, sebep açıktı tahmin etmek istemedi büyük ihtimal.

Ağalar, karaciğer yağlanmasının ne gibi zararları var?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küfür eden korna üretilirse iyi olur diyorum.
    MP3 de çalabilen alarmlar var. Tek dosya koyacaksın, speaker' ları da çantanın arkasına, sesi arkaya verecek şekilde konumlandırıp düğmeye basınca "-Orroooos... ....ğu" diye son ses bir makam duyulsa, acaba anlarlar mı merak etmiyor değilim
    ...

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MP3 de çalabilen alarmlar var. Tek dosya koyacaksın, speaker' ları da çantanın arkasına, sesi arkaya verecek şekilde konumlandırıp düğmeye basınca "-Orroooos... ....ğu" diye son ses bir makam duyulsa, acaba anlarlar mı merak etmiyor değilim
    Tam yanından geçerken lastiğini yaracak bir mekanizma olsa iyi olurdu hocam. Baktın üzerine geliyor, basacaksın düğmeye lastiğini yarıp geçecek.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Ağalar, karaciğer yağlanmasının ne gibi zararları var?
    Babamdan biliyorum , kalp krizi geçiriyor sanıyorduk karaciğerin yarısını aldılar :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)