Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Zafer hocanın yayınladığı sarsıcı video.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yetkili bir abi olsam bu tür vakalarin sık yaşandığı mevkilere kirpi gibi araçlarda bekleyen 10 tane özel harekat giyimli personel koyarım. Bunları tespit ettiğim anda yolda yakalar, kalın sopalar vasıtası ile arabasını kullanilamaz hale getirin emri veririm. Sürücü direnç gösterirse ona da vurun diye öğüt veririm. Böyle birkaç tane videoyu sosyal medyaya düşürünce diğerleri kuzu gibi olur kuzu. Bizim insanımız kuralsızlıktan ve hukuki boşluklardan cesaret alır. Birkaç tane örnek video sosyal medyaya düşünce süt dökmüş kediye 🐈 dönerler. İnsan olana insan gibi, olmayana da ederi kadar değer vereceksin bitti gitti.
    Voltaren ve tusumoto bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yetkili bir abi olsam bu tür vakalarin sık yaşandığı mevkilere kirpi gibi araçlarda bekleyen 10 tane özel harekat giyimli personel koyarım. Bunları tespit ettiğim anda yolda yakalar, kalın sopalar vasıtası ile arabasını kullanilamaz hale getirin emri veririm. Sürücü direnç gösterirse ona da vurun diye öğüt veririm. Böyle birkaç tane videoyu sosyal medyaya düşürünce diğerleri kuzu gibi olur kuzu. Bizim insanımız kuralsızlıktan ve hukuki boşluklardan cesaret alır. Birkaç tane örnek video sosyal medyaya düşünce süt dökmüş kediye �� dönerler. İnsan olana insan gibi, olmayana da ederi kadar değer vereceksin bitti gitti.
    Dayak, şiddet bir çözüm değil diye büyüdüm ama bizim ülkemiz için tek anladığımız ceza yöntemi bu. Kanun, nasihat, söz, efendi olmak bizim gibi doğu toplumlarında işe yaramıyor. Millet, ümmet, amk Suriyelisi, ecdadını şey ettiğiminin Afganı, Iraklısı, Fetöcüsü demeyeceksin yanlış gördüğünü indireceksin. Ömür boyu pipetle çorba içerek beslenecek.
    Voltaren bunu beğendi.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    1-1,5 sene önce "Trafikte kural ihlali yapanın cezası para değil hapis olmalıdır" diye başlık açmıştım forumda...

Kimse bana katılmamıştı, ama 1,5 sene sonra halen aynı şekilde düşünmekteyim.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayak, şiddet bir çözüm değil diye büyüdüm ama bizim ülkemiz için tek anladığımız ceza yöntemi bu. Kanun, nasihat, söz, efendi olmak bizim gibi doğu toplumlarında işe yaramıyor. Millet, ümmet, amk Suriyelisi, ecdadını şey ettiğiminin Afganı, Iraklısı, Fetöcüsü demeyeceksin yanlış gördüğünü indireceksin. Ömür boyu pipetle çorba içerek beslenecek.
    Abi bu senin dediğin bizim genetik kodlarımızda yazıyor zaten. Taa yüz küsur yıl önce ziya paşa bile isyan etmiş, "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" demiş.

Dayak cennetten çıkmadır diye boşuna dememişler, vuracaksın sopayı beline beline. Davar gibi böğürteceksin.
    tommygun ve Voltaren bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada İsmail isimli arkadaşın geçtiği yerde sarı ışık yanıp sönüyor .Araba duruyor bisiklet duruyor İsmail geçiyor.Transporter da suç yok demiyorum ama bence İsmail de suçlu.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi bu senin dediğin bizim genetik kodlarımızda yazıyor zaten. Taa yüz küsur yıl önce ziya paşa bile isyan etmiş, "tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" demiş.

Dayak cennetten çıkmadır diye boşuna dememişler, vuracaksın sopayı beline beline..
    Kötürüm edeceksin, daha suç işleyemeyecek gundi.
    Voltaren bunu beğendi.

Orucu bahane etmek veya aceleyi bahane etmek kişinin suçubu hafifletiyo toplumda isterse annedi babası ölüm döşeğinde olsun bu şekilde başkalarını riske atamaz herkesin ailesi var sevdiği var

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötürüm edeceksin, daha suç işleyemeyecek gundi.
    İşin komik yanı hukuk da kötü insanlara hizmet etmekte. Adam yolda şerit ihlali yapıp kazaya sebebiyet veriyor daha sonra iyi bir avukat tutup hukuksal boşluklardan yararlanmaya çalışıyor. Olan iyi insanlara oluyor. İyi insan için kanun, kural, kaide gerekmez ki! İyi insan neyin nerede nasıl olması gerektiğini bilir, ona göre hareket eder. Kötü insan suç işlediği zaman hemen iyi bir avukata koşuyor. Aman beni kurtar avukat bey parası neyse veririz deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar.
    Voltaren bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İşin komik yanı hukuk da kötü insanlara hizmet etmekte. Adam yolda şerit ihlali yapıp kazaya sebebiyet veriyor daha sonra iyi bir avukat tutup hukuksal boşluklardan yararlanmaya çalışıyor. Olan iyi insanlara oluyor. İyi insan için kanun, kural, kaide gerekmez ki! İyi insan neyin nerede nasıl olması gerektiğini bilir, ona göre hareket eder. Kötü insan suç işlediği zaman hemen iyi bir avukata koşuyor. Aman beni kurtar avukat bey parası neyse veririz deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar.
    Ak Parti'den korkup işini yapmayan, kendi g.tünün derdinde olup kanunu uygulayamayan polisin de savcının da , hakimin de Allah bin belasını versin. El birliğiyle mok ettiler bu güzel ülkeyi. Hala Ak Parti'yi savunmaya çalışan lanet Karadenizli ve İç Anadoluların bit kısmına, hayatında 10.000 TL'den fazlasını bir arada görmemiş emekliye, tüm Dünya'nın bizim ülkemize oyun oynadığını düşünen kitleye artık birşey diyemiyorum çünkü çapları bu, daha iyisini bilemiyorlar, 150 cc üstüne geçemezler. Hala İ.Melih'i savunmaya kalkan Ankaralıları da es geçmeyeyim, çoluğunuzu çocuğunuzu dinozor heykeli tıktıklasın, ne diyeyim.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    iyiki ceza sistemi sizin elinizde değil biri dövdürüyor biri böğürtüyor
    memleketin magandalarının motosikletli örnekleri

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)