Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyat kask ve mont önerisi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Merhabalar bajaj Pulsar ns200 aldım.Motoruma uygun beni koruyacak kask mont önerisi istiyorum.Fiyat uygun olsun 1750tl Bütçem var maalesef motordan sonra pek imkanim kalmadı.Hali hazırda kaskım yok kullanamıyorum o sebebden bekleme imkanı yok durumu toplamaya 👍 görüşleriniz önerilerinizi bekliyorum..
    1996furkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Dostum kask al desem monta mont al desem kaska para yetmiyecek gibi fiyatlar o kadar çok arttı ki kaskı mt serisi düşünebilirsin montu ise 600 d polimer kumaşlı korumaları sağlam bir mont bakman daha iyi olur bence venom bakabilirsin veya sağlam 2. el tekstil bir mont bakabilirsin yazlık dainese veya alpinestar alpinestar t gp pro v2 air kullanıyorum kumaşı gayet kaliteli korumalarıda 0 fiyatı şuan 1800 tl bandında ikinci elini 1000 tl civarına denk getirebilirsin

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Mantıklı maalesef fiyatlar çok artmış kask kararsız kaldım hangisi iyidir bilmiyorum öncelik kask tabiki mt serisine bakacagim mont dediginiz modele bakip ikinciel temiz araştırayım çok seçenek yok bu rakamlara haklısınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)