Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda 2021 Mayıs Güncel Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-09 SP
    Yamaha'da hareketlilik yok. 2021 Modellerin fiyatlarını merak ediyorum. Mayıs ayı oldu hala 2021 model motosikletler yok. Bu gidişle birkaç scooter dışında bu yılı boş geçeceklermiş gibime geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha'da hareketlilik yok. 2021 Modellerin fiyatlarını merak ediyorum. Mayıs ayı oldu hala 2021 model motosikletler yok. Bu gidişle birkaç scooter dışında bu yılı boş geçeceklermiş gibime geliyor.
    Yamaha'nın fiyat güncellemesi biraz saçma olur çünkü getirdiği yeni 2021 motosiklet yok henüz, getirdiklerinin de fiyatlarını geçen ay güncellenmişti zaten. Belki pazartesi ufak tefek dokunuşlar yaparlar listeye. Normalde gece 12 olur olmaz yüklüyorlardı ay başı, güncellemeseler de alttaki geçerlilik tarihini değiştiriyorlardı. Durduk yere R25'i 53'ten 55'e çekeceğine Euro5 kasa geldiğinde direkt 60 yazar. Şimdi zam yapsa da satacağı motosiklet yok, elde olmayan şeye zam yapmanın da anlamı yok zaten. 3 tane bayiye uğradım, bayiler baya boştu 2 hafta önce.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha'nın fiyat güncellemesi biraz saçma olur çünkü getirdiği yeni 2021 motosiklet yok henüz, getirdiklerinin de fiyatlarını geçen ay güncellenmişti zaten. Belki pazartesi ufak tefek dokunuşlar yaparlar listeye. Normalde gece 12 olur olmaz yüklüyorlardı ay başı, güncellemeseler de alttaki geçerlilik tarihini değiştiriyorlardı. Durduk yere R25'i 53'ten 55'e çekeceğine Euro5 kasa geldiğinde direkt 60 yazar. Şimdi zam yapsa da satacağı motosiklet yok, elde olmayan şeye zam yapmanın da anlamı yok zaten. 3 tane bayiye uğradım, bayiler baya boştu 2 hafta önce.
    Evet benim de çevremde 3 tane bayi var. Xmax 250, Nmax, Delight, MT-25, R25 gibi modeller dışında motor yok bayilerde. Bu saydığım modeller de taneyle oluyor.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet almaya devam ettikçe firmalarda zam yapmaktan çekinmiyor
    1 2 yaşında nc 750 si olan bile gidip bayii de isim yazdırıp sıraya giriyor
    yani millet 750 cc laternaya bile 100000 +++ para verebiliyor (evet az da olsa böyle alıcı kitlesi var )
    Az falan değil baya fazla bir alıcı kitlesi var Nc nin
    F54 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooo ezio bey gözümüz yollarda kalmıştı
    Ezio41 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet almaya devam ettikçe firmalarda zam yapmaktan çekinmiyor
    1 2 yaşında nc 750 si olan bile gidip bayii de isim yazdırıp sıraya giriyor
    yani millet 750 cc laternaya bile 100000 +++ para verebiliyor (evet az da olsa böyle alıcı kitlesi var )
    aslında bu konu hem üzülecek hem sevinilecek bir konu. eskiden oo o parayı ona verene kadar araba alırım diyen cebi dolu ensesi kalın abilerimiz de artık motosiklet olaylarına girmeye başlamış. yani piyasa gittikçe büyüyor. büyüdükçe usta sayısı yetkili servis sayısı artacak.

en basitinden ben ankara'da lastik değiştirmek için bile motosiklete özel yer bulmaya çalışırken arabası olan ağrı'ya da gitse yol üzerinde birini bulup değiştirebiliyor veya yedek parça ve servis masraflarından hepimiz şikayet ediyorken sektör 2-3 katı büyüse şu an aldığımız yağ fiyatı, lastik fiyatı v.s ciddi anlamda düşer. buna ek olarak motosiklet çeşitliliğinin de artacağını söylemeye gerek bile yok sanırım. umarım motosiklete araba parası veren ensesi kalın dayıların sayısı artar da sektör büyür yeni alternatifler ortaya çıkar.
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 bin civarlarına motosiklet alacağınıza araba alın mesela Alfa 159, virajsa viraj konforsa konfor sürüş hissiyatı ise alası var. Servise gittiğiniz de de bakım 1000 lira tutmuyor. Usta derdi de olmaz.
    Hastasiyim 159 un,izmirde arkadasimda vardi elektronik arizalari kroniktir,sonucta italyan geleneği..

Ama gidişi,o eskimeyen tasarimi efsanedir,modifiye yapmaya bile gerek yok..

Bu arada 159 lar en fazla istanbul ve izmirde var.

Ayrica 110-120 bin altina 159 varsa direk uzaklaş..duzgunleri 130-150 bandinda..
    YasinC bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    100 bin civarlarına motosiklet alacağınıza araba alın mesela Alfa 159, virajsa viraj konforsa konfor sürüş hissiyatı ise alası var. Servise gittiğiniz de de bakım 1000 lira tutmuyor. Usta derdi de olmaz.
    Normal bi insan bu yorumu yapsa yadırgamıyorum ama,motosikletçi bir insanın böyle yorum yapmasına anlam veremiyorum,arabasını satıp motor alan gerçek motosiklet tutkunu arkadaşlarım var ve hallerinden çok memnunlar,hiçbir araba motosikletin yaşattığı duyguları yaşatamaz
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal bi insan bu yorumu yapsa yadırgamıyorum ama,motosikletçi bir insanın böyle yorum yapmasına anlam veremiyorum,arabasını satıp motor alan gerçek motosiklet tutkunu arkadaşlarım var ve hallerinden çok memnunlar,hiçbir araba motosikletin yaşattığı duyguları yaşatamaz
    katiliyorum. iatanbul trafiginde 200 bin km uzerinde araba surmus biri olarak, bende boyle dusunuyorum. suana kadar kullandigim hicbir araba motosikletin yasattigi hisleri yasatmadi.
    blueway2 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duygusal bağlanmaya gerek yok bir metaya. Tutku diyorsanız evet bende de var ancak bu fiyatları görünce aptal yerine konduğumu düşünüyorum. Yurt dışında 1 aylık maaşa alınan motora her ay asgari ücret kadar tutar ödesen 1 yılda anca alıyorsun oda orta sınıf bile değil.

Motosiklet ihtiyaçtan öte hobidir. Adamlar Corolla, Civic parasına Africa twin iteliyor. Yıllardır fabrikalarda çalıştım. Bu fiyatları benim mantığım kabul etmiyor. Edene afiyet olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hastasiyim 159 un,izmirde arkadasimda vardi elektronik arizalari kroniktir,sonucta italyan geleneği..

Ama gidişi,o eskimeyen tasarimi efsanedir,modifiye yapmaya bile gerek yok..

Bu arada 159 lar en fazla istanbul ve izmirde var.

Ayrica 110-120 bin altina 159 varsa direk uzaklaş..duzgunleri 130-150 bandinda..
    Yeni aldım 170 binde 2010 model arkadaki spoiler vs sökülecek. Kapanmadan 1 gün önce bakımlarını yaptırdım.

levend84 ve Ezio41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Duygusal bağlanmaya gerek yok bir metaya. Tutku diyorsanız evet bende de var ancak bu fiyatları görünce aptal yerine konduğumu düşünüyorum. Yurt dışında 1 aylık maaşa alınan motora her ay asgari ücret kadar tutar ödesen 1 yılda anca alıyorsun oda orta sınıf bile değil.

Motosiklet ihtiyaçtan öte hobidir. Adamlar Corolla, Civic parasına Africa twin iteliyor. Yıllardır fabrikalarda çalıştım. Bu fiyatları benim mantığım kabul etmiyor. Edene afiyet olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Yeni aldım 170 binde 2010 model arkadaki spoiler vs sökülecek. Kapanmadan 1 gün önce bakımlarını yaptırdım.

https://teknoseyir.com/wp-content/up...340f06512a.jpg
    Passat,audi falan hikaye adamlar tasarlamiş aga 15 sene önce çikartip masaya koymuslar malzemeyi...şimdikiler daha yeni ehh..

Eskimeyen bir dizayna sahip..bu sözu 10 sene sonrada söylerim..

Bulundugum şehirde servisi ve ustasi olsa 2 sene once alacaktim..ama benim alacagim renk metalik kahveydi...

Yasinim hayirli olsun,kaza bela gelmeye maş.kemik gibi...
    YasinC bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az falan değil baya fazla bir alıcı kitlesi var Nc nin
    aynen face deki gruplarına üyeyim millet hem alıyor hem kendi kendileri övüp övüp duruyorlar
    evet mantıklı bi motosiklet ama sıfır nc alana kadar gider 3 4 yaşında 1000 cc çok temiz motor alırım
    100000 tl verip az yakan motor almaya uğraşmam
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS

https://teknoseyir.com/wp-content/up...340f06512a.jpg
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız. Motoru ne yaptınız sattınız mı?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız. Motoru ne yaptınız sattınız mı?
    Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun. En son tracer 700 vardı onu da mesai dışında eve servis atan bir ambulans tarafından biçildi motorum. Motosiklet almak istiyorum elbet ancak gerçekten bu fiyatları vermek içimden gelmiyor. Bütçem olursa denk getirirsem temiz vstrom 650 veya trk502 alırım gibi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Honda'nin 2021 ilk ceyreginde satis durumu soyleymis.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nin 2021 ilk ceyreginde satis durumu soyleymis.

https://i.hizliresim.com/e6zgghp.jpeg
    2021 senesi pandemi sürecinde Kawasaki alan 14 arslan parçasını, 14 yiğidoyu, 14 gakkoşu, 14 cesur yüreği merak ediyorum ben.
    gurcanozturk bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Kawasaki ve Suzuki satışları daha doğrusu satamayışları şaka gibi ikisini toplasan 100 adet bile etmiyor eskiden bizim kanımızın daha deli attığı doksanlarda ve milenyumun ilk yıllarında ikisi de çok çok daha başarılıydı. Ama Honda her zaman her daim bu dört büyük Japon markası içinde en ama en başarılı olanıdır sadece ülkemizde değil dünya çapında böyle. Yamahada da xmax ve nmax olmasa sıralamada epey aşağılara düşerdi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2021 senesi pandemi sürecinde Kawasaki alan 14 arslan parçasını, 14 yiğidoyu, 14 gakkoşu, 14 cesur yüreği merak ediyorum ben.
    Başkan boşver kawayi sen bmw ye gel 287 adet

En baz modeli,G310R ve gs310 modeli var,geri kalanlar ağababa segmenti...
    tommygun bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu arada tablodaki 2020 ve 2021 satış adetleri yüzdesel değişim oranları en sağdaki oran yani çoğunda yanlış hesaplanmış

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyle deme, yuzdeye vurunca %350 artis var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada tablodaki 2020 ve 2021 satış adetleri yüzdesel değişim oranları en sağdaki oran yani çoğunda yanlış hesaplanmış
    Muhtemelen stajyer hazirlamistir, o birim mudurune, birim muduru de satis mudurune iletmistir. Kurumsal dunya
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)