Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Nisan - 17 Mayıs arası Motosiklet Tamircileri açık mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Arkadaşlar merhaba karantina döneminde motosiklet tamircileri açık mı bilgisi olan var mı? Nette ve genelgede motosiklet tamircileri için kısıtlama vs göremedim. Motoru bugün bıraktım ustaya tamir ve parça siparişi için parasını da peşin ödedim. Karantina da açık mısın diye sordum açığım dedi. Oturduğum mahallenin motosiklet tamircisi. Cevaplar icin simdisen eyvallah beyler iyi formlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

İzin belgesi olanlar açabiliyorlar.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Benim kendi tamircim instagramdan açık olduğunu belirten bir paylaşım yapmıştı bu sabah. Herhalde bir çoğu açık olacak gibi.

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzin belgesi olanlar açabiliyorlar.
    Teşekkürler yanit icin. Ben de oyle dusundum o kadar isletme pakete cikiyo motorlarin bakimi osu busu acik olmasi lazimdi diye dusunmustum. Bu arada 4 yer gezdim mahalledekine gitmesen once hepsinde kuyruk sira vardi almadilar beni. Fren tutmuto öliyimi dedim bakamam dedi. Motosiklet tamircisi olmak vardi bu devirdee

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kendi tamircim instagramdan açık olduğunu belirten bir paylaşım yapmıştı bu sabah. Herhalde bir çoğu açık olacak gibi.
    Teşekkürler 🤩

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tam kapanma değil zaten. Aynı geçen seneki gibi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bu nasıı kapanma nası bir kafa bu ya bu ülkede korona BİTMEZZZZ

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bende Yamaha servislerini merak ediyorum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam kapanma dıyorlar tamirci acık.

Tam kapanmada sadece markete gıtmek serbest ıse tamırcıye nasıl gıdecek.

Gercı onları yenı musterı alsın dıye degıl de ellerındekı ısı bıtırsınler dıye acık ıznı vermıslerdır
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam kapanma dıyorlar tamirci acık.

Tam kapanmada sadece markete gıtmek serbest ıse tamırcıye nasıl gıdecek.

Gercı onları yenı musterı alsın dıye degıl de ellerındekı ısı bıtırsınler dıye acık ıznı vermıslerdır
    Paket / kurye çalışanları için açık olmaları gerekli. Aracı arızalanan kurye 17 gün çalışmayacak mı? Mümkün değil... Mantıklı bence.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce sanayiye gittim. İki üç tane motor tamircisi açıktı.

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Tamirciler hicbir sekilde kapatmamalı zaten

bugun biraz dolandım, tek kapalı olan dükkan berberlerdi. Petshopundan eczanesine , fırınından dekorasyoncusuna, imalathanesinden kargosuna heryer acıktı.

Tam kapanma g.t ister. Ülkeyi 17 gün kapatacak g.t yok bunlarda. Kapatıyorsan sağlık sektörü hariç heryeri kapatıp hayatı durduracaksın.

Durdurmuyorsan da tam kapatma değil tam sokağa cıkma yasagı dıyeceksın.

Honda Esengül ve Honda Anes de açık. İhtiyacı olanın bilgisine.

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Esengül ve Honda Anes de açık. İhtiyacı olanın bilgisine.
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

bugun biraz dolandım, tek kapalı olan dükkan berberlerdi. Petshopundan eczanesine , fırınından dekorasyoncusuna, imalathanesinden kargosuna heryer acıktı.

Tam kapanma g.t ister. Ülkeyi 17 gün kapatacak g.t yok bunlarda. Kapatıyorsan sağlık sektörü hariç heryeri kapatıp hayatı durduracaksın.

Durdurmuyorsan da tam kapatma değil tam sokağa cıkma yasagı dıyeceksın.
    Ben geçen berbere gittim içersi tıklım tıklımdı v 5 usta harıl harıl çalışıyor. Ustalar maskeli ama müşteriler maskesiz traş oluyor mecburen. Bulasmasi kolaylasiyor. sanirim bu yüzden berberlere net karar gelmis ola ilir

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Bütün "yetkili" servisler açık bunun dışındakiler kapalı

Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Ben geçen berbere gittim içersi tıklım tıklımdı v 5 usta harıl harıl çalışıyor. Ustalar maskeli ama müşteriler maskesiz traş oluyor mecburen. Bulasmasi kolaylasiyor. sanirim bu yüzden berberlere net karar gelmis ola ilir

hiç zannetmıyorum hocam, dün a101 e girmemle cıkmam bir oldu. Berberde 5 kişi traş etse 5 kişi de oturur kalanını dışarda bekletebilir.
    markete giriyorsun 50 kişi var. Adamlar ssağlıgı düşünüyor olsa önce marketleri yasaklar.

hepsini geçtim bak bugun sadece bakkallar acık, insanlar sahlde geziyor. Bi polis de "ulan sahil ne alaka" demıyor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    hiç zannetmıyorum hocam, dün a101 e girmemle cıkmam bir oldu. Berberde 5 kişi traş etse 5 kişi de oturur kalanını dışarda bekletebilir.
    markete giriyorsun 50 kişi var. Adamlar ssağlıgı düşünüyor olsa önce marketleri yasaklar.

hepsini geçtim bak bugun sadece bakkallar acık, insanlar sahlde geziyor. Bi polis de "ulan sahil ne alaka" demıyor :D
    Benim evin onunde pazar kuruluyor. Belediye pazar girisine portatif bir bilgi panosu koymus, sunu yazmis. "Ayni anda 3500 kisi bulunabilir "

Domates alacaksin, millet hepsini mincikliyor secerken, sonra dusunuyorsun berber niye kapali, kendi halinde koltuk kaplayan dosemeci niye kapali diye ama anlam veremiyorsun.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim evin onunde pazar kuruluyor. Belediye pazar girisine portatif bir bilgi panosu koymus, sunu yazmis. "Ayni anda 3500 kisi bulunabilir "

Domates alacaksin, millet hepsini mincikliyor secerken, sonra dusunuyorsun berber niye kapali, kendi halinde koltuk kaplayan dosemeci niye kapali diye ama anlam veremiyorsun.

bızım buradakı pazarcılar dayak yedı bu korona ılk cıktıgı zaman

elemanlar hepbir agızdan "korona nedenıyle secmece yasak" muhabbetıne yaşlı kadınlara kötü malları iteliyorlarmış.kadının birisi poşeti parayı ödemeden acmış bakmış kı yarısı çürük. pazarcıyı dövmüşlerdi :D
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    bızım buradakı pazarcılar dayak yedı bu korona ılk cıktıgı zaman

elemanlar hepbir agızdan "korona nedenıyle secmece yasak" muhabbetıne yaşlı kadınlara kötü malları iteliyorlarmış.kadının birisi poşeti parayı ödemeden acmış bakmış kı yarısı çürük. pazarcıyı dövmüşlerdi :D
    Eline saglik dovenlerin

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bizim buradaki pazar acayip kazık. Yıllardır bu yüzden alışveriş yapmıyordum. İnternetten sipari edip taze düzgün sebze gönderen yerler bile pazardan ucuza geliyor bazen en azından düzgün ürün gönderiyorlar pazarcılarla ve o kalabalıkla muhattap olmamış oluyoruz. Pazar denen olayı zaten hiç sevemedim. Niye sokakları işgal edip o kalabalıkta satış yapılıyor ki devir 21 yüzyıl.
    Pazarcıların çıkışı sanırım çevre köylerden vb. üreticiler kendi ürünlerini getirip satabilsinler diye çıkmış bir şey ama şu anki pazarcı esnafının kaçı bu şekilde köyde kendi ürününü getirip satmaya çalışanlar? Çoğu bu işin esnafı olmuş halden alıp satıyorlar. O zaman ne gerek var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)