Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zafer Akcay da az degil hani

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayirli geceler motosiklet.net,

Ben acemi sayilirim hala bol bol video izliyorum.Son donemde herkesin cok sevdigi zafer akcay i da izliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=pp94NrNaQRA

Simdi abilerim 6.olaya bakalim,bir de zafer hocanin tepkilerine bakin.Yapmayiin cocuklar deyip gulmek nedir sayin hocam ?
    Bu adamlarin yaptiklari gulunup,yapmayin yaramazlar denilerek gecilebilir mi ?

Ben de size eksi puan veriyorum hocam.Tamam yapici olmak tatli dilli olmak iyi guzel hos seyler de bunun da bir siniri var.

Ayni seyi iki tane arabali yapsa tepkin ayni olur mu hocam ?

Herkesle aram iyi olsun ki video gelsin gibi hissediyorum bazen

Simdi gidip ayni elestriyi youtube da yapayim.Olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Video 7:20 de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    İnsanın önünde klavye var diye, 300-500 video izledim diye , yıllarını motosiklete eğitmenlik derecesinde vermiş birini eleştirmek bu kadar basit olmamalı....
    Hata varsa hep beraber düzeltelim kendimizi ama Zafer Hoca, bu genç sürücünün her kelimesini tekrarlayıp; an be an cevaplamış ve yerinde uyarmış.
    dundanbiri, 1996furkan ve otopsici bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hoşgeldin ta yı sattın mı
    F54 ve espresso bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değil de 6. olayda araç sürücülerinin birisi bir sebepten ötürü kapıyı bir açsa felaket olurdu.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zafer "beyefendinin" daha önce instagramda yorumları herkese açıktı. Sonrasında kendisinin yaptığı 1-2 hatadan dem vurunca birden hesap sadece takip edenlerin mesaj atabilmesine döndürüldü. Sonrasında Youtube üzerinden saldırgan tavırları baş gösterdi. Kendisi ile 1 kere dahi görüşmediğim halde senli benli konuşmalar, sen beni tanıyor musun demeler ve üzerine ithamlar gelince karşıma gelen yüzlerce kaza videosu arasında saçma yorumlar yaptığı videolar gelince artık es geçiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın önünde klavye var diye, 300-500 video izledim diye , yıllarını motosiklete eğitmenlik derecesinde vermiş birini eleştirmek bu kadar basit olmamalı....
    Hata varsa hep beraber düzeltelim kendimizi ama Zafer Hoca, bu genç sürücünün her kelimesini tekrarlayıp; an be an cevaplamış ve yerinde uyarmış.
    Zafer akcay elestirilemez bir konumda mi ?

Bir arkadasimiz yukarda yazmis ,biri aniden serit degistirmeye kalksa veya kapi azicik acilsa sonuc felaket degil mi ?
    O halde neden bu kadar gulucukler ?
    Olay vahim,ama bu tepki o kadar yetersiz ki..hatta gulucukler sacmaktan ortaya bir tepki bile cikmamis diyebilirim

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Zafer Akçay videoda beddua etse durum degişmez. O da gülüp geciyor iste arada..
    dundanbiri bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bro sen herşeye böyle atar mı yapacaksın :D

Zafer Akçay ülkenin en iyisi olmasa da başarılı bir eğitmendir. onun kanalını izleyenler güldüğü şeyleri desteklemediğini bilir. ayrıca bir youtuber olarak kategorize edebilirsin. şakayla karışık insanları uyarıyor, napsın plakasını adresini afişe edip linç girişimi mi başlatsın?

boşverrr :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bro sen herşeye böyle atar mı yapacaksın :D

Zafer Akçay ülkenin en iyisi olmasa da başarılı bir eğitmendir. onun kanalını izleyenler güldüğü şeyleri desteklemediğini bilir. ayrıca bir youtuber olarak kategorize edebilirsin. şakayla karışık insanları uyarıyor, napsın plakasını adresini afişe edip linç girişimi mi başlatsın?

boşverrr :D
    Atar yok burda.Elestiri var.

bir futbol macinda sahaya atlayan seyirciyi kameralar cekmiyorsa ,neden ?
    Adamin amaci zaten kendini gostermek,bunu elinden aliyorlar.

Ayni sey burda da gecerli.Bu iki hiyar, 150.000 takipcili yerde bir nevi reklam yapmis.
    Cunku biliyorla ki zafer abisi onlari itin bir yerine sokup cikarmayacak.Yanaklarini oksayip,"yipmiyin cıcıklaar"deyip gecistirecek.

Bundan sonra makas atarak giden arabali teroristlere de gulerek "yipmiyin ciciklar, diyerek elestirelim.

Bu arada Zafer Akcay hocayı seviyorum,ama yanlisa da yanlis demek lazim

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Peki Zafer Akçay'ın bundan haberi var mı? Özelden mesaj atıp bu eleştirini kendisine ilettin mi? Zafer Akçay'a, senin hakkında burada tartışıyoruz dedin mi? Adamın haberi olmayacaksa, eleştirmemin faydası nedir? Maksadı nedir?
    otopsici bunu beğendi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Faydalı bir iş yapan birisini bu video için eleştirmek ne kadar doğru? Her insan eleştirilebilir bu gayet normal ama faydalı ve iyi iş yapan birisini bu videoya bakıp eleştirmek büyük haksızlık.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Bana itici gelen biri, kim niye izliyormuş bunu diyerek birkaç videosunu izlemeye çalıştım ama sevemedim tarzını, üslubunu. Tahammül edemedim videolarına.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Zafer Akçay'ın bundan haberi var mı? Özelden mesaj atıp bu eleştirini kendisine ilettin mi? Zafer Akçay'a, senin hakkında burada tartışıyoruz dedin mi? Adamın haberi olmayacaksa, eleştirmemin faydası nedir? Maksadı nedir?
    Beyefendi eleştiri kabul edemiyor ne yazık ki.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Boş duyar kasıyorsun bence kendimce sana hak vereceğim bir konu olsa inan tamam adam burada haklı diyeceğim de babuş o adam o videoyu zafer hocaya nispet olsun diye atmış zaten biraz videonun sesini aç arkadaş ne istiyorsunuz insanlar gülmesin mi her boku eleştirecek kadar ne yaşıyorsunuz abi adam videolarında çoğu motorcuya giydiriyor burada az giydirmiş diye bunun için bence hiç gerek yoktu. Şahsen haksız bir eleştiri.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Adam babacan bir tavırla uyarıyor. Yapmayın lan mına koduklarım mı desin? Yapılan hatayı ve ne yapılması gerektiğini anlatıyor tatlı bir dille. Bence gayet de başarılı birisi. Hoşuna gitmiyorsa izlemezsin olur biter. R25 ile gazlayan, iki kelimeyi bir araya getiremeyen sidiklileri izleyin daha cool onlar.
    espresso, sedattemiz ve nalpergok bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://www.youtube.com/watch?v=Qe85...nnel=CaddeTeam

"Yapmayin cocuklar,boyle surus olmaz,bu yanlis.arabanin hakkini mi veriyosun ?(burda guluyorum) ama olmaz ki trafigi tehlikeye atiyosun..bak carpiyodun taksiye arkadasin da soyluyor nerdeyse capiyodun diye(burda da gulumsuyorum)
    Ailenizi dusunun,cocuklar yapmayin bunu bir daha,lutfen."

Nasil arkadaslar ? Yukardaki video ya boyle yorum yaptim.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Amma uzattın ya delikanlı..
    1996furkan bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay ağzına sağlık abim
    yürekçe bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)