Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Renk değişikliği bakarmisiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. 2019 model Yamaha nmaxim var. Renk değiştirmek istiyorum beyazdan sıkıldım.https://www.orijinalmoto.com/nmax-ma...aj-takimi-1090 bu linkteki seti almayı düşünüyorum. Daha önce bi siteyi kullanan oldumu yada sıkıntı yaşayan. Alınır mı. Mat siyah ve Gold kombinlicem motoru. Şuan beyaz renk. Ve bu renk değişikliği için ne yapmam gerek sonrasında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Merhabalar, biraderin nmax için sinyal üstü ön panel ve sağ yan kapak almıştık. Telefon açıp ödeme yapıp ordan alabilir miyim diye sorduğum da gayet yardımcı oldular, 2 veya 3 kere alışveriş yaptık ben memnun kaldım

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Boyacıya temsili bir miktar ruhsat sahibi ve plaka adına fatura kestirip tespit muayenesine gireceksiniz. Oradan verdikleri belge ile notere gidip yeni ruhsatınızı alacaksınız.

Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyacıya temsili bir miktar ruhsat sahibi ve plaka adına fatura kestirip tespit muayenesine gireceksiniz. Oradan verdikleri belge ile notere gidip yeni ruhsatınızı alacaksınız.
    Abim otokaporta işi yapıyor 100 TL lik bir fatura kestirsem renk değişti diye iş görür herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, biraderin nmax için sinyal üstü ön panel ve sağ yan kapak almıştık. Telefon açıp ödeme yapıp ordan alabilir miyim diye sorduğum da gayet yardımcı oldular, 2 veya 3 kere alışveriş yaptık ben memnun kaldım
    Parçalar orijinal mi peki ?

Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Onu bilmiyorum hocam, paketin üstünde yamaha seri kodları vs hepsi vardı, açıkçası pek bakmadım

Motosikleti
    Fatura tutarı önemli değil sanırım ben 400 kestirdim tanıdık boyacıya

Alıntı oguncelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bilmiyorum hocam, paketin üstünde yamaha seri kodları vs hepsi vardı, açıkçası pek bakmadım
    Yerleri Küçükçekmece'de. Bende oraya yakın oturuyorum. Kendim gidip alabilirmiyim acaba kargo beklemek istemiyorum

Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerleri Küçükçekmece'de. Bende oraya yakın oturuyorum. Kendim gidip alabilirmiyim acaba kargo beklemek istemiyorum
    Ben aramıştım bu ürünü almak istiyorum ama kargo beklemek istemiyorum, oraya gelsem alabilir miyim dedim tabi dedi siz ödemeyi yapın, aşağıdan teslim edelim dediler. Adrese gittim ödeme yaptım, aradım ödeme geldi hemen getiriyorum dedi arkadaş, sitenin girişinde güvenliğin orada bekledim fıtı fıtı getirdiler, kargoda ne olur gelir mi kırılır mı gelmez mi vs düşüncelerine hiç girmedim

Aslında boyama da fatura gerekiyor ya şimdi bu adamlarda sana fatura verecekler sen belki bu fatura ile tespite gitsen belki kabül olur sonuçta bunlarında başka renk alma faturası var boyatma gibi

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O eskidendi malesef, tespit ile olmuyor. Fenni muayeneye girecek yani ücret ödeyeceksiniz

Motosikleti
    Onu bilmiyorum. 3 hafta önce girdim ama zaten muayene bitikti. Normal muayene olarak girdim ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)