Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Seyahat İzin Belgesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam evinize en yakın otel'den rezarvasyon yaptırın bunu yükleyin oda olmaz ise hastane den randevu alın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok saçma bir durum , evinize gitmek istiyorsunuz ama izin vermiyorlar, siz genede bu işlerle ilgilenen bir numara vardı onu arayın size kesin doğru bilgiler verirler , 3500 göze almam şahsen, bildiğin kadarıyla otobüsle yolculuk yasak değil aracınız motosiklet ise konuşup otobüse yükleyip öyle gitmenizi tavsiye ederim.

sigortamin bitmesine 2 saat kalmıştı, saat 00.17 de çevirmeye girdim acımadan yazıp bağladılar aracımi acimazlar haberin olsun
    Keşke verseler. Başkalarına nasıl geldi bilmiyorum ama ben 3 kez aradım farklı zamanlarda üçünde de yarım saat bekleyip ardından ulaştığımda hayat enerjisi bitmiş insanlar yarım yamalak bilgi veriyormuş gibi yapıp kapattı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Dediğim şeyde yanlışlık olabilir fakat deneyebilirsiniz; Kan vermek için başvuru yaparsanız ikamet ettiğiniz yerde kan veriyorsunuz diye biliyorum. Eğer böyleyse kan vermek için başvuru yapıp daha sonra çeviren polislere de kan vermeye gidiyorum diyebilirsin.

Seyahat izin kurullarındaki sistemde tc niz girilince ikametiniz çıkar. Şuan ikametinizden farklı bir ilde bulunuyorsanız ikametinize dönmek için her şekilde izin belgesi verilir. Konu ile ilgili her türlü soru sorabilirsiniz, yardımcı olurum.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Babama sordum kendisi devlet memuru bu izin işlerine de bakıyor ikametgahına döneceklere vermeleri lazım biz izin veriyoruz dedi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babama sordum kendisi devlet memuru bu izin işlerine de bakıyor ikametgahına döneceklere vermeleri lazım biz izin veriyoruz dedi.
    Alıntı emre xt125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seyahat izin kurullarındaki sistemde tc niz girilince ikametiniz çıkar. Şuan ikametinizden farklı bir ilde bulunuyorsanız ikametinize dönmek için her şekilde izin belgesi verilir. Konu ile ilgili her türlü soru sorabilirsiniz, yardımcı olurum.

Devletten alamadıgım için hallettim. Calıstıgım şirket bu süreçte işe git gel kısmında izinli, calısma belgesi ile hallettim, sadece güzergah ı cok belli olmasın diye iş - ev arasındaki yollardan yapacagım.

Sizlere o zaman başka bir soru sorayım; ramazan bayramında eşimin ailesine gideceğim. İzmir BErgama'da.

Muhtemel yasak olacak, Bayramın 2. günü eve dönmek istiyorum. İzmir Karşıyaka.

Aynı şehir içerisinde eve dönüş için bayramda izin verirler mi e-devletten başvursam?

Bir de bu izin veren görevliler bayramda vs. calısmaz sanırım, kac gün önceden başvurmam gerekiyor?
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletten alamadıgım için hallettim. Calıstıgım şirket bu süreçte işe git gel kısmında izinli, calısma belgesi ile hallettim, sadece güzergah ı cok belli olmasın diye iş - ev arasındaki yollardan yapacagım.

Sizlere o zaman başka bir soru sorayım; ramazan bayramında eşimin ailesine gideceğim. İzmir BErgama'da.

Muhtemel yasak olacak, Bayramın 2. günü eve dönmek istiyorum. İzmir Karşıyaka.

Aynı şehir içerisinde eve dönüş için bayramda izin verirler mi e-devletten başvursam?

Bir de bu izin veren görevliler bayramda vs. calısmaz sanırım, kac gün önceden başvurmam gerekiyor?
    Bayramda da izin kurulları çalışır.
    E devletten izin almak biraz meşakkatli. İmkanınız var ise doğrudan gidip seyahat izin kurullarından almanızı tavsiye ederim. İzin kurullarının, belge sunulması koşulu ile izin vermekle yükümlü olduğu 6-7 konu var. Ancak ikamete dönüşlerde belge ibrazına gerek yok. Çünkü tc niz sisteme girilince zaten bilgileriniz çıkıyor. İkametiniz orada görünür. İzin belgesi
    Gidiş dönüş şeklinde alınırsa 72 saat
    Tek yön alınırsa 36 saat geçerli olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)