Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cf moto 250nk vs bajaj pulsar ns200

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Merhaba motosiklet severler İki arada bi derede kaldım 2 motordan birini alacağım bu ay sonu inşallah, Tercih yapmakda zorlanıyorum.Hem şehir içi hem şehir dışı uzun yolcuklar yapacağım her işimi görsün istiyorum.İki motorunda artıları eksileri var sizlerin fikirleri çok çok önemli he birde renk tercihide belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 👍 😎

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıkılıp satmak isteyeceğin için pulsar alman satış kısmında işini kolaylaştırır. İkisiyle de uzun yolculuk eziyet olacaktır.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Şahsen 250nk siyah çok daha çekici bir makine.

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    pulsarın parçası ucuz, ustası bol piyasası iyi. örneğin krankı 900tl. Nk250 şekil olarak daha güzel. Ustası pek yok grenajları lazer kesim vs vs montajı sökmesi zor kan ter içinde bırakır muhtemelen. Parçası ateş pahası örneğin yan ayaklığı 500tl, göstergesi 6000tl. 6000tl ile pulsarı baştan yaparsın. Seçim senin
    Ben olsam pulsar alır keyfime bakardım.
    Vidos bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Ben olsam CF Motoya bulaşmazdım. Şikayet vardaki bazı şikayetleri okuyunca aman Allah'ım diyor insan. 10 Binde 5 binde yatak saran motorlar, radyatörü delinen motorlar ve servisin ilgilenmemesi vs bulaşılacak gibi değil.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    NK250 biraz daha agresif motor. Uzun yola artçı ile çıkılırsa üzebilir. NS200 BENCE daha uygun uzun yola. Ve aksesuar seçeneği daha fazla.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    pulsar'da gönül rahatlığı ile motoru kırıp dökebiliyorum. parça temini ve fiyatları asla üzmüyor. n11'de falan parçalar zibil gibi.
    çok spesifik parçaları pahalı sadece. motor beyni 2000 tl, yakıt pompası 2000 tl. daha beyin bozan duymadıma ama yakıt pompam bozuldu. sanayiden 150 tl ye aldığım üniversal pompa ile çözdüm.

mesela pulsar full krank 900 tl, 500 tl silindir piston conta takımı. gayet ucuz parçaları motor aksamının.

bütçe durumunu bilmiyorum ama sıfır alınacaksa dominar 250'de düşünülebilir.
    Vidos bunu beğendi.

Motosikleti
    NAKED
    NK 250 baktım bindim satıcıysa sohbet ettim. O da motorunu sattı beraber gidip Bajaj aldık değişik bir anıydı.

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Cok teşekkür ettim arada kalmıştım.Bu iyi oldu az daha cf 250nk kararsız kalmıştım kafamda şimdi fikir oluştu pulsar alacağım ama 2020 almak istiyorum beyaz jantlı pek hoşuma gitmedi.

İkisine de binmiş bi motorcu olarak 250nk nın çok daha üstün olduğunu düşünüyorum fakat satış odaklı alınacaksa Pulsar alınmasına bişey diyemem. Tasarım olarak zaten karşılaştırılmaz bile; performans olarak da nk250 daha üstün zaten. Problem konusu da değişken sanırım; 1 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    az daha koyup dominar 250 derim.pulsar eski nk250 de süpriz yumurta.nk aslında derim bu 2liden ama diyemiyorum sorun çıkma ihtimali yüksek canını sıkabilir ama bildiğim kadarıyla büyük sorunlar değil.yenilendi nk250 belki bir kaç düzeltmede olmuş olabilir o konuyu kimse açmadı henüz.şehir dışı yollarda dominar bariz rahat gelicektir extra verdiğin paraya değer keşke demektense 3 4 ay daha öde derim

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    250nk da çıkabilecek sorunlar sizi üzmez hocam plaka sıyırıcıda diye süspansiyondan yararlanmadığından titreyip düşüyordu herkes daha sağlam yapıştırdı. kroniği odur yani motor bloğu şanzımanı pusların bloğundan sorunsuz. ama ikisi de sorun çıkarırsa pulsarda çözüm daha ucuz ve çabuk olabilir ona bişey diyemem. bence nk hala 28bin iken kaçmaz ama tabi bulabilirseniz.

pulsar ns 200 kullandım ancak cf moto hiç kullanmadım. 250NK görünüş olarak her nekadar pulsardan daha güzel görünsede ilerleyen zamanda satmaya kalktığında ns200 çok daha rahat satılacaktır. Ülkemizde belirli bir kesime kendini kanıtlamış motordur kendisi. CF moto ise henüz o aşamalarda değil gibime geliyor.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250nk da çıkabilecek sorunlar sizi üzmez hocam plaka sıyırıcıda diye süspansiyondan yararlanmadığından titreyip düşüyordu herkes daha sağlam yapıştırdı. kroniği odur yani motor bloğu şanzımanı pusların bloğundan sorunsuz. ama ikisi de sorun çıkarırsa pulsarda çözüm daha ucuz ve çabuk olabilir ona bişey diyemem. bence nk hala 28bin iken kaçmaz ama tabi bulabilirseniz.
    Bulunmuyor ustam , 4 il 40 a yakın bayiyi aradım yok diyorlar yada stokculuk yapıyorlar zam gelecek düşüncesiyle

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    bence fp kalite açısından satma gibi bir düşünceniz yokise cf moto nk250 diyorum

Motosikleti
    Mondial 150MG
    anladım çok iyi geldi düşünceleriniz.1.incisi dominar alacak malesef gücüm yok şuan 2.incisi 2 yıl kadar bineceğim sonra mt 07 veya tracer düşünüyorum birikim yapmam lazım beni yolda üzmesin parça bol usta bol olsun ikinci eli canlı olsun az yaksın 👍😂 biraz çok istedim galiba cf 250nk güzel motor stock işini hallettim lakin aklım hep sorun çıkar mı servisler beş para etmez diyebilirim en azından bulunduğum bölge için

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Cf motorda mondial servisine muhtaç kalırsın o çok sıkıntı olur. Bu yılın ocak ayında da aklımda aynı soru vardı benim de. Cf moto çok küçük bi alet ben de iri olduğum için ns200 tercih ettim. Sıfır aldım memnun kaldım. Cf moto biraz narin bi motor anladığım kadarıyla. Pulsarda 100.000km yapan çok gördüm. Alırken ben hindistandaki apaçi gençler ile bile konuşmuştum:D bana dedikleri burda da bu fiyata daha iyisi yok olmuştu.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı Loveless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf motorda mondial servisine muhtaç kalırsın o çok sıkıntı olur. Bu yılın ocak ayında da aklımda aynı soru vardı benim de. Cf moto çok küçük bi alet ben de iri olduğum için ns200 tercih ettim. Sıfır aldım memnun kaldım. Cf moto biraz narin bi motor anladığım kadarıyla. Pulsarda 100.000km yapan çok gördüm. Alırken ben hindistandaki apaçi gençler ile bile konuşmuştum:D bana dedikleri burda da bu fiyata daha iyisi yok olmuştu.
    Sıfır aldığın motorda ki subap sesine rağmen mi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)