Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir acı haber de Marmaris'ten

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Hiç olmazsa iki ayda bir o yolda git gel yaparım sakarı da dahil sakarda olmuş olsa anlarım ama marmaris yolunun virajları öyle saçma sapan değil ayrıca asfaltıda iyidir. Bedavaya gitmişler. Allah rahmet eylesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Oradaki virajları dönmek çok zevkli. Yanlış görmediysem Marmaris girişindeki virajlar. Allah rahmet eylesin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tamam yetersiz olduğundan hepimiz hemfikiriz. Ancak dediğiniz olayın sadece sistemle de alakası yok. İnsanlar yeterince eğitimli ve bilinçli olmadıkları için bindikleri araç ne olursa olsun tehlike saçıyorlar. Tmf'nin bir ara pist eğitimi verdiğini duymuştum. Doğruluğunu bilmiyorum. Ancak vatandaşının temel ihtiyaçlarını(sağlık, eğitim) karşılayamayan bir devletten eğitim beklenene kadar gidilip düzgün bir yerden alınması gerektiğini düşünüyorum.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç olmazsa iki ayda bir o yolda git gel yaparım sakarı da dahil sakarda olmuş olsa anlarım ama marmaris yolunun virajları öyle saçma sapan değil ayrıca asfaltıda iyidir. Bedavaya gitmişler. Allah rahmet eylesin.
    Sakar virajları orası zaten, Gökova seyir tepesinin olduğu yol değil mi?

Çok yazık olmuş, gencecik insanlar, aileleri ne haldedir şimdi. Senelerdir geçerim o yoldan her yaz, asfaltı çok kaliteli, ama yolun etrafı katil bariyer, en ufak hatanda ölürsün. Konuşulacak yazılıp çizilecek çok şey var ama, ne fayda, vay gidene.

Mt-09 gibi hızlı ve güçlü bir motosiklet; kanı kaynayan 24 yaşında bir genç, arkasında 17 yaşında artçı, pek fazla tecrübesi ya da eğitimi yoktu herhal virajlarla ilgili, o motor ve o yol hata kaldırmaz, sezon yaklaşıyor ve böyle kazalar artmaya başlıyor, çok üzücü.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakar virajları orası zaten, Gökova seyir tepesinin olduğu yol değil mi?

Çok yazık olmuş, gencecik insanlar, aileleri ne haldedir şimdi. Senelerdir geçerim o yoldan her yaz, asfaltı çok kaliteli, ama yolun etrafı katil bariyer, en ufak hatanda ölürsün. Konuşulacak yazılıp çizilecek çok şey var ama, ne fayda, vay gidene.

Mt-09 gibi hızlı ve güçlü bir motosiklet; kanı kaynayan 24 yaşında bir genç, arkasında 17 yaşında artçı, pek fazla tecrübesi ya da eğitimi yoktu herhal virajlarla ilgili, o motor ve o yol hata kaldırmaz, sezon yaklaşıyor ve böyle kazalar artmaya başlıyor, çok üzücü.
    sakar değil orası marmarise girerkenki virajlar

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Çok üzücü gerçekten. Bir Muğla'lı olarak oralardan belkide yüzlerce kez geçmişimdir. Asfalt kaliteli, yollar çok güzel diye dikkati elden bırakmamak lazım hele de artçılı sürüşte ekstra konsantre ve dikkatli olmak gerekiyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)