Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Scooter ustası

Motovento
    REKLAM ALANI
    demefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa gts 250 2013 model
    Merhaba,
    herkes bi şekilde ya ustasını değiştiriyor yada motorunu..bende 3 4 kere değiştim. değimeseydm dediklerimde oldu.
    piaggio grubu ustası lazım..yetkili vs umrumda değil.kriter:
    1. güvenilir
    2.kazık atmayan
    3.kazıkatsada işi yapan yapmak için didinen
    4.kesin şundandır demeden önce iyice araştıran
    5.bian önce yapıcam diye başka müşteriyi kaçırmiyim diye beni zora sokmayan
    6.azcık güleç birazcık empati yapan burnundan kıl aldıran, lafı ağzımıza tıkamayan biri..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Istanbul'da iseniz asagidakiler var benim bildigim, Piaggio grubuna baktiklarini biliyorum, ben Aprilla icin hep MotoEk'e gittim ama digerlerini bilmedigim icin su daha iyidir diyemem.

- Kiziltoprak - MotoEk
    - Kadikoy - Kadikoy Motor
    - Maslak - Abdullah Akis
    - Besiktas - Tamirane
    demefe bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    İstanbul Bahçelievler de eski Ünverdi sinemasının karşısında yıkılan üst geçitın hemen yaninda Motorvizyon Fuat usta.
    demefe bunu beğendi.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    üsküdar, onur motor.
    demefe bunu beğendi.

demefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa gts 250 2013 model
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbul'da iseniz asagidakiler var benim bildigim, Piaggio grubuna baktiklarini biliyorum, ben Aprilla icin hep MotoEk'e gittim ama digerlerini bilmedigim icin su daha iyidir diyemem.

- Kiziltoprak - MotoEk
    - Kadikoy - Kadikoy Motor
    - Maslak - Abdullah Akis
    - Besiktas - Tamirane
    2 sine gittim bidaha gitmem. şuan 2 si. kaldı. şuan birine başladım kaldım 1 i.. Allah diyorum

Merhabalar. Piaggio BV 300 motorum var. Dolapdere'de İbrahim Usta var. Gitmeni tavsiye ederim. İşinin ehli 27 yıllık ustadır kendisi. Bildiğin üzere Piaggio yedek parça olarak pahalı. Hemen hemen her parçayı orjinal kullanıyor. (Piaggio markalı birçok ürünü temin edebilirsin. Yağ filtresi, debriyaj balatası gibi) İbrahim Usta da gerçekten işçiliğinin karşılığını verip onu alıyor. Bugün yaptırdığım bakımda toplam 1500 lira ödedim ve 400 liralık işçilik aldı. Saat 11'den 2'ye kadar motorumla uğraştı. Kesinlikle cumartesi günü gitmeni tavsiye ederim. Çünkü haftaiçi sıranın sana gelmesi imkansız.

Debriyaj balatası: 650
    Debriyaj çanağı: 300 (Kendisi dükkanda elinde bulunan bir parçayı karşılıksız takmayı teklif etti. Benimki biraz aşınmıştı. Ben ise sıfırını takmasını istedim. Sıfırı da internette bu fiyata bulamadım)
    Yağ, yağ filtresi, varyatör temzliği ve işçilik: 550

Amortisör keçelerini kendim almıştım gitmeden. Amortisörlerin keçelerini ve yağlarını değişti. Bir güzel de temizledi.

Ben genelde yağ bakımı için gittiğimde 350 lira alıyordu her şey dahil. Bugün bunlara ek amortisörleri değiştirmesi ve bakımını yapması 200 lira tuttu diye düşünebilirsin. Belki bu 200 lirayı normal bir motorcu da teklif edebilir. Fakat işini sadece İtalyan motosikletlerine adamış ve 27 yıllık bir ustayı daha çok tercih ederim açıkcası.
    demefe bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Gözün arkada kalmasın direk gözün kapalı güvenebileceğin bir arkadaştır. mecidiyeköy de kendisi uğur aydın ismi. uzak bile olsan git inan bana dua edeceksin. buradan kendisine ulaşabilirsin. https://www.facebook.com/profile.php?id=100043819638602
    demefe bunu beğendi.

Vespa gts 250 kullanıyorum. Abdullah usta favori ustam. Sebebi şu örneğin 12500 km kayış değişecek diyelim önce bi bakıyor yıpranmış mı daha canı var mı hani bu malzeme gider mi. Bakım vakti geldi hurra değiştirelim her şeyi demiyor.
    Neticede euro üzerinden hesaplanıyor her şey. O sebeple ben tavsiye edebilirim.
    demefe bunu beğendi.

Yamaha grubunda tamir olarak Şirinevler performance motor Serkan abiyi tavsiye ederim.
    espresso ve demefe bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler