Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM den ses yok. Ne durumdalar bilen var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Merhaba, SYM firmasından ses yok. aylardır web siteleri bile güncellenmiyor. Fiyatları yazmıyor. Bayiler bilmiyor. Joymax yeni model gelecek deniyor ne zaman belli değil. Fuarda olacaklar mı belli değil. Ne durumda olduklarını bilen var mı ? web siteleri 1-2 ay önce birkaç resim ile güncellendi sonra ses yok. hatta web site tasarımı yapan firmanın bile (alt sağda bilgileri var ) siteleri açılmıyor. instagram hesabı birinin elinde, bir şeyler çabalıyor ama boş. eleştiri yorumlarını anında siliyor, özelden yazın diyor

ben de jet14 vardı , joymax Z 2020 de getirdiler aldım. Sağlamlığına sağlam evet 1 kere yolda kalmadım. GTS evo da kullandım geçmişte ama inanın binmeye korkuyorum sağa sola devirirsem yedek parça ne yaparım nereden bulurum diye. soğudum motorumdan. 3 hafta oldu brandadan çıkmadı hala...İnsan soğuyunca binmek bile istemiyor.

yorumlarınızı merak ediyorum..

selamlar..
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sym Wolf gibi gerçekten kaliteli, ekonomik, güzel görünümlü bir motoru bile bu ülkede tutunduramadılar. Tam bir başarısızlık hikayesi oldu. Keşke Türkiye'de daha kuvvetli bir distribütör olsaydı.
    Green Arrow, levend84 ve karayel90 bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, SYM firmasından ses yok. aylardır web siteleri bile güncellenmiyor. Fiyatları yazmıyor. Bayiler bilmiyor. Joymax yeni model gelecek deniyor ne zaman belli değil. Fuarda olacaklar mı belli değil. Ne durumda olduklarını bilen var mı ? web siteleri 1-2 ay önce birkaç resim ile güncellendi sonra ses yok. hatta web site tasarımı yapan firmanın bile (alt sağda bilgileri var ) siteleri açılmıyor. instagram hesabı birinin elinde, bir şeyler çabalıyor ama boş. eleştiri yorumlarını anında siliyor, özelden yazın diyor

ben de jet14 vardı , joymax Z 2020 de getirdiler aldım. Sağlamlığına sağlam evet 1 kere yolda kalmadım. GTS evo da kullandım geçmişte ama inanın binmeye korkuyorum sağa sola devirirsem yedek parça ne yaparım nereden bulurum diye. soğudum motorumdan. 3 hafta oldu brandadan çıkmadı hala...İnsan soğuyunca binmek bile istemiyor.

yorumlarınızı merak ediyorum..

selamlar..
    Aldığınız motor daha yeni, getiren ilgilenmez ise o markayı boş bırakmaz alır birisi. Onlar getirmese de parçası bulunuyor artık herşeyin bir şekilde, sıkmayın canınızı binin keyifle. Getiren para kazanıyor sonuçta motoru da, parçayı da birileri elbette getirir satar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)