Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eldiven seçiminde yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar sayın forum üyeleri,

Biriktirdiğim bir miktar paramla iyi bir eldiven aliyim diyorum. Sürdüğüm motosiklet 150'lik sürerken mutlu oluyorum. Genelde cruiser sürer gibi sürüyorum fakat koruma olarak en iyisini isteyen birisiyim. Bir kere düştüm ve ne zaman ne olacağını kestirmek çok zor o yüzden hazırlıklı olmak gerekiyor. Bu iki eldivenden hangisini tercih etmeliyim ? Aralarında 100 lira oynuyor. Ben Level2 koruma yüzünden Alpinestars düyorum ama gönül de avuç içi sliderlar yüzünden knox diyor. Siz olsanız hangisini alırdınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben kesinlikle avuç içi slider olanı tercih ederdim

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kesinlikle avuç içi slider olanı tercih ederdim
    Alpinestars'ın da avuç içinde slider varmış sonradan fark ettim Fakat bir tane var. Knox'da iki tane var. Alpinestars fetişim yüzünden alpine alabilirim fakat ikisinin de açık renkte bedenleri kalmış. Biraz temizlik konusunda tırsmıyor değilim

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars'ın da avuç içinde slider varmış sonradan fark ettim Fakat bir tane var. Knox'da iki tane var. Alpinestars fetişim yüzünden alpine alabilirim fakat ikisinin de açık renkte bedenleri kalmış. Biraz temizlik konusunda tırsmıyor değilim
    ben seneler önce eldivenleri bol beyazlı alarak büyük bir hataya düştüm aman diyim...

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Revit chevron önerebilirim. Gayret rahat ve titreşimi ellerike pek vermiyor anlamadığım şekilde. 650f kullanıyorum blok biraz titreşimli diger eldivenlerimde titresim rahatsiz ediyor ama bunda etmiyor. Korumalarıda gayet iyi bana göre.

bende de chevron 2 var ama beyaz işte şu an baya eskimiş ve pis duruyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    ikisi de koruma ve malzeme kalitesi olarak iyi gözüküyor kullanıcılar daha iyi bilir.
    bence şekil olarak knox daha cadde tipi gözküyor.alpinestarda piste çıkcak hava var
    ikisi eşitse ve cruiser sürüş yapıyorsan knoxx daha havalı bence

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Knox alırdım sanırım ben. Alpine daha çok pist eldiveni gibi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alpinestars ın bu race tipi eldivenleri aşırı rahat hissiyatı var
    elastik doktor eldiveni giymiş gibi oluyorsun parmakların çok rahat hareket ediyor
    giymesi ilk başta zor gibi gelsede bilek korumalı eldivenin konfora alıştıktan sonra çok kolay oluyor
    knox handroid için birşey diyemem kullanmadım

ayrıca gidip bir resmi alpinestars mağazasından alman gerekiyor internetten alma bolca replikası var

Reis alpin r2 orijinal mi alıcaksın?

Alıntı burakyqmr21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis alpin r2 orijinal mi alıcaksın?
    Yess ama beyaz kırmızı rengi kalmış benim bedende

demefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa gts 250 2013 model
    Knox da alpine starsda iyi.hangi motoru ne hızda kullanıyorsun ve onların gidonu nasıl o bile etkiliyor ama eldivende ben ilk başda netten alırdım cok canım yandı..gene netten al ama ımkanın varsa ıade hakkı olsun..kırletmeden ver adamlara..tırnak parmak kısmı cok sorun olmakta rahat etmek için denemen sart...malum markalardan asla şaşma ama revitin de sonucda knox undan dandik baslangıc diye belirtlen ürünleri var...sert malzeme demek koruması güçlü demek değil.içi pamuk gibiolup darbede 2 kat koruyanlarda var..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)