Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asfalt motoru çekiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar, bu aralar çok nadir biniyorum benim alete malum rodajını da yapıyorum.
    Şöyle bir şey var, Uzun mesafe yol gidince +10km Motorun manevraları ağırlaşıyor. Sanki lastik inikmiş gibi fakat değil. Sanki biri üstten bastırıyor motoru aşşağı doğru. Lastikler asfalta yapışıyor gibi. (Pilot Power) Eskiden de böyle miydi bilmiyorum ama bi garipsiyorum. Sizce nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Lastikte problem yoksa diğer hemen akla gelen şey süspansiyon. Süspansiyonda da problem yoksa siz yoruluyor olabilirsiniz belki de?

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu aralar çok nadir biniyorum benim alete malum rodajını da yapıyorum.
    Şöyle bir şey var, Uzun mesafe yol gidince +10km Motorun manevraları ağırlaşıyor. Sanki lastik inikmiş gibi fakat değil. Sanki biri üstten bastırıyor motoru aşşağı doğru. Lastikler asfalta yapışıyor gibi. (Pilot Power) Eskiden de böyle miydi bilmiyorum ama bi garipsiyorum. Sizce nedir?
    Eğer lastik basınçlarınız doğruysa. Bence hissettiğiniz şey ısındıkça yol tutuşu artan lastiğin hissiyatından başka bir şey değil.
    ',', vakdag ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikte problem yoksa diğer hemen akla gelen şey süspansiyon. Süspansiyonda da problem yoksa siz yoruluyor olabilirsiniz belki de?
    Zannetmiyorum, yukardaki arkadaşın dediği gibi artan yol tutuşu olma ihtimali var. Unutmuşum demek ki o hissiyatı :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)