Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ön arka güvenlik kamerası ile bir gün

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    sys m6L
    ön 1080
    arka 720

Guven, potasyum, Altuğ Aktaş ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'un en sevdiğim(!) yerlerinde dolaşmışsın oralara ne zaman girsem kaybolurum... Rotanın maksadını anlamadım pek; E5 doğu yönünde ilerlerken Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar oradan TEM batı yönü?
    potasyum bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Ne alacağıma karar veremedim. Ama Sys iyiymiş.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'un en sevdiğim(!) yerlerinde dolaşmışsın oralara ne zaman girsem kaybolurum... Rotanın maksadını anlamadım pek; E5 doğu yönünde ilerlerken Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar oradan TEM batı yönü?
    işten çıkıp bağcılara kuaföre gittim. oradan da eve
    since 1987

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    İçten yanma sesi olmayınca pek keyif vermedi birde dur kalk trafik , aralardan derelerden geçiş izlenmiyor bea..neredeyse videonun yarısını geçtim , şöyle şehir dışı yollarda müziğin motor sesini bastırmadığı editler güzel olur , dost acı söyler :D

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçten yanma sesi olmayınca pek keyif vermedi birde dur kalk trafik , aralardan derelerden geçiş izlenmiyor bea..neredeyse videonun yarısını geçtim , şöyle şehir dışı yollarda müziğin motor sesini bastırmadığı editler güzel olur , dost acı söyler :D
    o zaman bana bi acı adana söyle :D
    ses olayı için elimden pek bişey gelmiyor. mikrofonu var cihazın ama bulunduğu konumu itibariyle çıkan sesin çin işkencesinden bir farkı yok.
    since 1987

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    o zaman bana bi acı adana söyle :D
    ses olayı için elimden pek bişey gelmiyor. mikrofonu var cihazın ama bulunduğu konumu itibariyle çıkan sesin çin işkencesinden bir farkı yok.
    Ses ile görüntüyü ayrı kaydedip sonra birşeltirmeyi deneyebilir, bunun için eski bir akıllı telefon ile kulaklıklı mikrofonun kulaklıklarını kesip sadece mikrofonu kaska sabitleyebilirsiniz.
    ...

Motosikleti
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses ile görüntüyü ayrı kaydedip sonra birşeltirmeyi deneyebilir, bunun için eski bir akıllı telefon ile kulaklıklı mikrofonun kulaklıklarını kesip sadece mikrofonu kaska sabitleyebilirsiniz.
    cihazın üstünde mikrofon girişi vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam. oraya bi mikrofon takıp ucunu da güzel biyere sabitlemeyi düşünüyorum. sanırım iyi sonuç çıkarsa şayet. sadece bu tarz videolar da güzel izlenir diye düşünüyorum. bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
    tabi böyle trafikte sıkıcı görüntüler değil. akıcı görüntülerden bahsediyorum
    since 1987

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    cihazın üstünde mikrofon girişi vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam. oraya bi mikrofon takıp ucunu da güzel biyere sabitlemeyi düşünüyorum. sanırım iyi sonuç çıkarsa şayet. sadece bu tarz videolar da güzel izlenir diye düşünüyorum. bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
    tabi böyle trafikte sıkıcı görüntüler değil. akıcı görüntülerden bahsediyorum
    Keyifli rotalarda gezinti veya viraj videoları tabi ki izlenir.

Motosikleti
    cihazı kontrol ettim.
    mikrofon girişi sandığım yer gps girişiymiş. evde kullanılmayan çooook eski. bir kaç uygulama yüklenince kasım kasım kasılan bi teleofn var.
    lenovo vibe p1. ve iki kulaklığımdan birini ona tahsis ettim. bi ara deniyim bakalım nasıl bi sonuç çıkacak.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Kablosuz kulaklık bağlanabilirse temiz ses gelir , kablosuzun mikrofonu kulakda kaskın içinde olduğundan rüzgar sesi vs almaz , Xiaomi kablosuz var çok memnunum , daha önce kablolu kulaklık kullanırken mikrofon göğüse denk geliyor karşı taraf rüzgar sesinden bazen beni net duyamıyordu.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kablosuz kulaklık bağlanabilirse temiz ses gelir , kablosuzun mikrofonu kulakda kaskın içinde olduğundan rüzgar sesi vs almaz , Xiaomi kablosuz var çok memnunum , daha önce kablolu kulaklık kullanırken mikrofon göğüse denk geliyor karşı taraf rüzgar sesinden bazen beni net duyamıyordu.
    intercoma kablosuz ses alıyorum ama bu sefer sadece konuşma sesi dışında hiç bir ses almıyor.
    ne dışardaki trafik sesi nede motorun sesi. sadece konuşursam kendi sesim.

bu düzeneği şöyle kullanmayı planlıyorum.
    telefon montun cebinde dururken mikrofonda orada duracak.
    since 1987

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)