Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konfor Sele Hakkinda Fikirlerinize Ihtiyacim Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çok rahat, toto pişmiyor ve rahat ediyor. Bununla birlikte motosikletin orijinal selesinden daha kaygan olduğu için tank pad kullanmayanlar için performanslı sürüş yaparken biraz sıkıntı çıkarabilir. Ben sadece uzun yol yaparken takıyorum, o zaman da performansla bir alakam olmuyor haliyle.
    Tank pad ne ya!? Stompgrip demek istemiştim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bayadır görüyorum bu konfor sele'yi. Benim motosikletin Facebook grubunda baya kullanan var çoğunluk memnun.

Ben kayma sıkıntısını üstüne ince bir file takarak çözmeyi planlıyorum. Hem o kabarık görseli düzeltir, hem aşağılar hava alır, hem de yazın azıcık güneşte kalınca alev almaz. Ama üstüne file taksam konfor azalır mı bilemiyorum.

Motosiklete seramik veya boya koruma filmi yapmayı düşünüyorum boş olduğum bir zamanda, iki türlü de kaygan olacak depo . Bu stompgripler gerçekten tutunmada fark yaratıyor mu?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ChuckBerry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler yorum için, sanırım sizin vesilenizle ben de alacağım yasak sonrası.
    Bana da sağolsun konfucyus vesile oldu, umarım siz de rahat dersiniz, hayırlı olsun şimdiden.
    konfucyus ve ChuckBerry bunu beğendiler.

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Asıl vesile bendim ama olsun.. .Güle güle kullanın ben de yakın zamanda almayı düşünüyorum.
    tommygun, konfucyus ve ChuckBerry bunu beğendiler.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Airhawk minder üzerine daha iyi bir çözüm yok maalesef, Airhawk pahalı gelirse 700x25 veya 700x30 bisiklet iç lastiğini kablo bağları ile yan yana dizip üzerine de fermuarlı bir kılıf diktiriyorsunuz döşemeciye, seleye bağlantı için ön ce arkadan cırt tabir ettiğimiz bantlardan dikiyor döşemeci ve el yapımı airkawk minder ortaya çıkıyor.

konfucyus ve MehmeTR bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler kendim koltuk döşemeciyim sakın ola ki bu piyasa da sorduğunuz fiyatlara konfor sele yaptırmayın
    600 800 1000 tl çok büyük para biz bu para ya 7 tane koltuk döşüyoruz (tek li berjer )
    en güzeli böyle bağlamalı ped airhawk benzeri replika ürünler
    konfor sele işi çok garip eğer motosikletiniz selesi dar ve uzun sa pek işi yaramaz ilk zamanlar piskolojik iyileşme olur evet ama biraz kullanınca hiç fark kalmaz kuyruk sokumu ve apiş arası acır
    file işi de uzun süre kullanımda pantolonu zımpara gibi inceltir ve yırtılmaya sebebiyet verir
    size tavsiyem orj sele ile fazla oynamayın ben öyle yapıyorum
    nc 700 /750 660 tenere gibi motorlar kullandım sele bildiğini tahta ve değiştirmek için ne yaptıysam uzun vade de işe yaramıyor
    nc 700 e 4 tane model yaptım olmadı bıraktım uğraşmayı
    konfucyus bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    19 Mayısta Kadıköydeki Umut Döşeme'de Sele yumuşatma yaptırdım.Sürücü ve Artçı için ayrı fiyatlaması var. Ben sürücü ve artçılı olarak yaptırdım. 350 TL gibi bir maliyet oluştu. 1 haftalık kullanım sonucu deneyimlediğim %20-30 arası bir iyileşme var özellikle kuyruk sokumu ağrısı ortadan kalktı. Kendi motorum 125 cc bir scooter olduğu için çok ciddi fark olmasını beklemedim , çünkü sele çok küçük fakat 250 cc ve üstü motorlarda fark konfor olarak biraz daha artar düşüncesindeyim. İşçilik olarak beğendim. Sökümden montaj işlemine kadar bizzat izledim ve memnun kaldım.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kayma sıkıntısını üstüne ince bir file takarak çözmeyi planlıyorum. Hem o kabarık görseli düzeltir, hem aşağılar hava alır, hem de yazın azıcık güneşte kalınca alev almaz. Ama üstüne file taksam konfor azalır mı bilemiyorum.
    Ben file kullanıyorum , yazın terlemeyi ve sıcağı ciddi ciddi azaltıyor , kışın da yağmur ve ıslak altta kalıyor , kendisi naylon olduğu için pek ıslak kalmıyor, gene faydalı oluyor yani.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)