Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250R 2014 STİCKER

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba bir motor alma hevesine girdim. Yakın akrabamdan bir motor buldum cbr 250 2014 model. Motoru gayet sevdim çünkü geçmişini bildiğim güvendiğim bir motor. Ancak bir sıkıntısı var akrabam grenajdaki şeritleri sökmüş. Alta fotoğraf yükleyip göstericem sizce o stickerı bulabilirmiyim internette veya honda servisinde varmıdır ? Yoksada reklamcıda vs yaptırabilirmiyim ?

https://st1.myideasoft.com/idea/bm/61/myassets/products/547/sol-grenaj-cbr-250-hrc-fw-min.png?revision=1573040031

Bu linkteki aynı grenajdaki mavi şeritleri akrabam sökmüş. Merak ettiğim husus o şeritleri temin edebilirmiyim sadece mavi olanları.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    şöyle birşey var.bazı firmalar o stickerları yapıyor ama kalitesi ne olur hiç bilgim yok.ince olabilir,renkleri tutmaz,boyu kısa uzun olur.orjinaline baktınız mı internetten satış yapan bir yer yok mu? honda bayilerinde olması lazım.ben böyle birşey buldum u yarmı bilmiyorum telefonda sorun...

https://www.motiker.com/shop/urun/honda-cbr-250r-hrc-sticker-etiket/

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    İnternette var sticker seti fiyatı 350 lira
    https://urun.n11.com/modifiye-urunle...set-P423687399

Acaba uyum sağlarmı bu ürünler sağ ve sol takmam halinde

Motosikleti
    MT-09 SP
    HRC stickerlarını kim neden söksün? Stickerlar olmasa motorun bir albenisi kalmaz. Kimse karenaj etiketini keyfi sökmez bence. Keyfe keder boyalıdır muhabbetiyle aynı muhabbet gibi geldi bana. Motor sağa veya sola yatmış (belki her iki tarada da) ve karenaj kırılmıştır. Orj. Karenaj pahalı olunca yan sanayi stickersız karenaj alıp takmışlardır. Yakın arkadaş, eş, dost, akraba vs ile ticaret yapılırken, birşey alıp satarken uzak durulmalı bence. Bir laf vardı şimdi aklıma gelmedi.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HRC stickerlarını kim neden söksün? Stickerlar olmasa motorun bir albenisi kalmaz. Kimse karenaj etiketini keyfi sökmez bence. Keyfe keder boyalıdır muhabbetiyle aynı muhabbet gibi geldi bana. Motor sağa veya sola yatmış (belki her iki tarada da) ve karenaj kırılmıştır. Orj. Karenaj pahalı olunca yan sanayi stickersız karenaj alıp takmışlardır. Yakın arkadaş, eş, dost, akraba vs ile ticaret yapılırken, birşey alıp satarken uzak durulmalı bence. Bir laf vardı şimdi aklıma gelmedi.
    Biz o durumları halledip konuştuk o yüzden bu durumlar için soru sormadım size. Sorum başlıkta belli.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Andrei216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba uyum sağlarmı bu ürünler sağ ve sol takmam halinde
    2014 çift farlı modellere uyumlu ve sağ sol çift gönderilir yazmış satıcı

Peki arkadaşlar bu durumu daha ucuza çözebilirmiyim ? Reklamcılar vs basabilirlermi bu stickerı yada bu işleri yapabilecek birileri varmıdır ? Maliyeti biraz tuzlu geldi çünkü.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    kendiniz bir markalama yapıp çizerseniz reklamcı basar onun haricinde 300tlden daha fazla maliyetlere gelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)