Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4,00₺ ye motosiklet ekipmanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Dün farkettim bu fiyatı, telefonlada aradım durumu söyledim, ancak şu ana kadar bir düzeltme yapmadılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    mattiadestro, Kinky Kylie ve cıbılduck bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Hala düzeltilmedi ilginç bir durum.

Motosikleti
    MT 25
    ya link ya linç :D
    gurcanozturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Hepsiburada da satılan bottu. Cuma akşamı aradım hb yi fiyat hatası var diye. İki gün sonra pazar akşamı ürünü yayından kaldırdılar. Oda nasıl oldu ben pazar akşamı satıcıya mesaj attım satıcı bir saat sonra mesaja cevap yazdı ürün ilandan kaldırıldı diye. Markasıda rockwell di.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:09 ----------

Satıcının cevabında tamam düzeltilir şeklindeydi.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı zekizeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsiburada da satılan bottu. Cuma akşamı aradım hb yi fiyat hatası var diye. İki gün sonra pazar akşamı ürünü yayından kaldırdılar. Oda nasıl oldu ben pazar akşamı satıcıya mesaj attım satıcı bir saat sonra mesaja cevap yazdı ürün ilandan kaldırıldı diye. Markasıda rockwell di.
    Güzel hareketiniz için teşekkür ediyorum kendi adıma, zamanında böyle bir hareket yüzünden iflastan dönen bir firma olmuştu. Fiyat listesini düşükten girmişler. Anlaşma gereği göndermek zorundasın o ürünü, elimde yok desen bile hepsiburada başka bir mağazadan aynı ürünü gönderip parasını senden kesiyor, kaçamıyorsun yani. Görüp saldıran arkadaşlar da baya zora sokmuştu adamları.

Almak isteseniz hepsini alırdınız yani.

Editlemenizi yeni gördüm, işler değişti. Valla ben fark edip mesaj yazsam adam bana tamam düzeltilir dese bir üç beş çift alırdım sanırım. Karşındaki insan bu botu almayı düşündüğü halde erdemli bir hareket sergilemiş, hatanı düzeltmiş. Bir teşekkür etmeyip tamam düzeltilir baya öküzlük olmuş sanki. Büyük bir firma olsam böyle bir hatamı düzelten adama bir çift bot eldiven gönderirdim. Siz link istenmesine rağmen linki vermemişsiniz güzel bir hareket yaparak. Verseniz şu an en az 5-10bin TL içerdelerdi. 4Tl'ye naneli sakız satılsa şu ekonomide onu bile kaçırmam ben şahsen şu an, botu alacak çok kişi olacaktı link gelse.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Satıcının cevabıda tamam düzeltilir şeklindeydi. ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:14 ----------

Aynı botun 40, 44, 45 di galiba numaraları fiyatıda 290-330 arasıydı. Sadece 41 numarasının fiyatı 4,00₺ sepete ekleyincede 3,84₺ ye düşüyordu. Anlamadığım her numaraya niye ayrı fiyat yazarlar. Başka ürünlerdede bu böyle.

Motosikleti
    Bn125
    Eldeki stok durumuna göre değişiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)