Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eldiven Tavsiyesi +1000 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar bayadır foruma giremiyordum işten güçten vakit bulamıyorum umarım herkes iyidir şimdi bir eldiven ihtiyacım var

bir kaç model var aklımda max limitim 2k

https://www.motomax.com.tr/knox-orsa...eldiveni-siyah

bu knox'un bilekli olanı var o da bu ve yakından gördüm aşırı bi biçimsiz geldi gözüme

https://www.motomax.com.tr/knox-nexo...-siyah-/-beyaz

https://www.motodium.com.tr/urun/alp...h-deri-eldiven

Şuan aklımda iki model var var mı öneri tavsiye bunu al şunu al diyecek fikir verip yönlendirecek

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Knox'un tam bilek korumalı olanı en güzeli. Fiyat olarak o bütçelere kadar çıkılıyorsa başka hiçbir modele bakmaya gerek bile yok.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Knox'un tam bilek korumalı olanı en güzeli. Fiyat olarak o bütçelere kadar çıkılıyorsa başka hiçbir modele bakmaya gerek bile yok.
    reiz 2,7k çok değil mi sence de ya

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reiz 2,7k çok değil mi sence de ya
    Bunun fiyatı 2020 Ağustos ayında 1.3K idi. Almayan kafama tüküreyim. Fena zıplamış fiyatı hocam. Aliexpress'den 200 TL'ye çakma GP Pro'ya devam.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Bunun fiyatı 2020 Ağustos ayında 1.3K idi. Almayan kafama tüküreyim. Fena zıplamış fiyatı hocam. Aliexpress'den 200 TL'ye çakma GP Pro'ya devam.
    çakması var şuan evde duruyor tak eldiveni 1 hafta elinden o iğrenç çakma deri kokusu çıkmıyor hahahah

Ben fc motodan dainese carbon 3 long aldım gayet şık ve korumaları kaliteli. tr fiyatı 1800 1900 arası. Ben 1000 TL ye aldım fc motodan tavsiye ederim

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kışlık ise şuna bakmakta fayda var...

https://www.motoventooutlet.com/item/touring-out-gl/23640

1022 TL

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Knox alacaksanız bir beden büyük almanızı tavsiye ederim, ben zero 3 modelini yurt dışından aldım bedenden dolayı kullanamadım, üsttede söylenmiş zaten bu bütçelere çıkabiliyorsanız knox harici bakmanıza gerek yok, gerçekten çok kaliteli

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Hocam bende alpinesstar sp1 karbonfiber modeli vardı güzeldir tavsiye ederim.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    championhelmets ' ın sitesinde dainese'in carbon uzun eldiveni 1000 tl ve kargo ücretsiz. Bir bakın isterseniz.

Bunu Aldım

Gelsin hemen ilk izlenimlerimi paylaşıcam
    Remzidemir41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Çok memnun kalacaksın. Bende Knox Orsa kullanıyorum. Yanında Motul'un deri bakım ürününden de aldım. Arada deri çatlamasın, yırtılmasın diye o üründen kullanıyorum.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Paran yetiyorsa güvenlik için acıma derim, maalesef her şey çok pahalandı ama halen imkan varsa düşünmeden en güvenli olanı almalısın, bir eldivene 1500-2000 tl verilir mi derken, sıradan bir eldivenle bileğini kırıp on binlerce lira ameliyata verince keşke bu paraları verseydim diyebilirsin.

Eldiveni 1 haftadır kullanıyorum hemen hemen, hissiyat çok efsane değil ama güzel, kesim biraz dar, boa sistemi güzel ilk başlarda biraz garip geliyor ama alışınca baya kolay pratik aslında baya. Yazın nasıl bir performans verir terletir mi vs tam olarak bilmiyorum. Biraz sert bir eldiven deri kalınlığından kaynaklanıyor sanırım biraz etlice avuç içi kısımları tavsiye ederim

çakması var şuan evde duruyor tak eldiveni 1 hafta elinden o iğrenç çakma deri kokusu çıkmıyor hahahah
    Reis kullanmıyorsan ve sağlamsa alabilirim istersen satıyorsan tabi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Evet sarı siteden artık 400 tlye alıyoruz maalesef

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu Aldım

Gelsin hemen ilk izlenimlerimi paylaşıcam
    Fiyatına göre sunduğu özellikler nasıl ? Eldiven güven veriyor mu ? Yanda plastik bir kısım gördüm orası bilek koruması mı ? 'Boa' sisteminin orada hemen. Ben de eldiven alacağım da benim için güzel seçenekler arasında sliderları sayesinde.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah. Peki neden Nexos değil de Orsa'yı aldınız. Konunuza yeni denk geldim malesef. Eğer önceden görseydim size Nexos'u tavsiye ederdim. Nedeni ise çok güzel bir bilek koruması olması. Geçen sene aralık ayında 10-15 km hızlarda düştüm. Eldiven yoktu elimde, hızım çok yavaş olmasına rağmen elimi yere koyduğumda kafamın altında kaldı bileğim. O hızlardaki yavaş bir düşmede bile o bileğin ne kadar kolay kırıldığını anladım. Varsın yazın terletsin. O yüzden yeni eldiven alacak arkadaşlara yazlıkta olsa uzun eldiven almalarını tavsiye ederim.

Alıntı obk047 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fc motodan dainese carbon 3 long aldım gayet şık ve korumaları kaliteli. tr fiyatı 1800 1900 arası. Ben 1000 TL ye aldım fc motodan tavsiye ederim
    Ben de bu tarz uzun bir dainese eldiven alıcam ama bedeni deneme şansım yok. Yarım bilekli eldivende Medium giyerken uzun eldiveni Large almak mı mantıklı olan?

Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah. Peki neden Nexos değil de Orsa'yı aldınız. Konunuza yeni denk geldim malesef. Eğer önceden görseydim size Nexos'u tavsiye ederdim. Nedeni ise çok güzel bir bilek koruması olması. Geçen sene aralık ayında 10-15 km hızlarda düştüm. Eldiven yoktu elimde, hızım çok yavaş olmasına rağmen elimi yere koyduğumda kafamın altında kaldı bileğim. O hızlardaki yavaş bir düşmede bile o bileğin ne kadar kolay kırıldığını anladım. Varsın yazın terletsin. O yüzden yeni eldiven alacak arkadaşlara yazlıkta olsa uzun eldiven almalarını tavsiye ederim.
    hocam ben scooter kullanıyorum birde ben onu yakından gördüm aşırı kaba geldi gözüme o yüzden tercih etmedim aslında en büyük tercih etmemem sebebim beyaz eldiven 2 hafta sonra kapkara olacak o yüzden almadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatına göre sunduğu özellikler nasıl ? Eldiven güven veriyor mu ? Yanda plastik bir kısım gördüm orası bilek koruması mı ? 'Boa' sisteminin orada hemen. Ben de eldiven alacağım da benim için güzel seçenekler arasında sliderları sayesinde.
    Eldiveni 1 haftadır kullanıyorum hemen hemen, hissiyat çok efsane değil ama güzel, kesim biraz dar, boa sistemi güzel ilk başlarda biraz garip geliyor ama alışınca baya kolay pratik aslında baya. Yazın nasıl bir performans verir terletir mi vs tam olarak bilmiyorum. Biraz sert bir eldiven deri kalınlığından kaynaklanıyor sanırım biraz etlice avuç içi kısımları tavsiye ederim

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    hocam ben scooter kullanıyorum birde ben onu yakından gördüm aşırı kaba geldi gözüme o yüzden tercih etmedim aslında en büyük tercih etmemem sebebim beyaz eldiven 2 hafta sonra kapkara olacak o yüzden almadım
    Bende xmax ten düşmüştüm Evet beyaz renk ekstra bakım gerektirir haklısınız. Ama bir daha eldiven alacak olursanız kesinlikle bilek korumalı bir eldiven tavsiye ederim. Hayırlı olsun tekrardan güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)