Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorsiklet GPS takip cihazı tavsiyesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEKNOTAKİP kullanıyorum. Memnuniyet konusunda nötrüm. Çünkü reklamlarında, tanıtım videolarında öne çıkan özellikleri ya kullanamıyorsunuz ya da çok verimli çalışmıyor. Titreşim, devrilme, hareket alarmı ve kontak kapatma özelliği gibi. Hareket alarmı geç de olsa geliyor. Muhtemelen hassasiyetini ayarlamak çok zor, ya rüzgarda bile alarm veriyor ya da 2 metre hareket ettikten sonra (belki de 20 metre) alarm veriyor.

Bu nedenle bir daha takip cihazı alsam: "yukarıdaki özellikleri çok da iyi yapmasına gerek olmayan, otomobillerde kullanılan takip cihazlarından alırım" diyordum. Bu konuda Arvento'nun ismi geçmesi üzerine fiyatları karşılaştırdım. Diğer markaları bilmiyorum, markalara ve fiyatlara uzağım. Bir gün alacak olursam detaylı araştırmış olurum.

Arvento ve Teknotakip fiyat karşılaştırmasının sonucu aşağıdaki gibi:

https://i.resmim.net/pkNq8.png

Tabloda görüldüğü üzere Teknotakip fiyat açısından çok daha avantajlı.
    Arvento fiyatlarında hata olmasın? Kimden aldınız bu fiyatı?

Ben ayda 95 TL para ödemiyorum. Ödediğim ücret ekran görüntüsüyle aşağıdaki gibidir. İlaveten Turkcell'e data ücreti 9.90 TL ödüyorum.

Bu arada sayenizde yenileme yapmam gerektiğini farkettim. 239 TL ödeyip, 1 yıl yeniledim.
    yokon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arvento fiyatlarında hata olmasın? Kimden aldınız bu fiyatı?

Ben ayda 95 TL para ödemiyorum. Ödediğim ücret ekran görüntüsüyle aşağıdaki gibidir. İlaveten Turkcell'e data ücreti 9.90 TL ödüyorum.

https://i.resmim.net/pCbJ3.png

Bu arada sayenizde yenileme yapmam gerektiğini farkettim. 239 TL ödeyip, 1 yıl yeniledim.
    Arvento'nun fiyatına BlueSpark'ın yorumundan baktım. Arvento'nun sitesinde aylık fiyat göremedim. Şimdi tekrar baktığımda cihaz bedeli ve 1 yıllık abonelik bedelinin 799 TL olduğunu gördüm. Sizin ekran görüntünüzden de yola çıkarsak benim yaptığım hesap patlıyor ve Arvento öne geçiyor. Bir dahakine Arvento alacağım

Alıntı BlueSpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba.

Tek 1 adet cıhaz fiyatı sanırım hat dahil ( Turk Telekom olarak bir hat verirler ) aylık 95 tl. Fakat ilk cıhaz ücreti ve kurulum ücreti bu 95 TL'ye dahil değil. yaklaşık bir 400-450 tl bir ücreti var. ondan sonra ise sabit aylık hat ve internet dahil 95 tl ödüyorsun. Bahsettiğiniz o internet paketleri şirket tarafından yüklenir.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Bu Arvento cihazları kullanan arkadaşlar batarya ömründen de bahsedebilir mi?

Cihazın ayrı pili var mı yoksa motosikletin aküsünü mü kullanıyor tamamen? Motoru çalıştırmadık diyelim, cihaz yaklaşık kaç gün açık kalıyor? Yeri geliyor 2 hafta 3 hafta motoru çalıştırmak mümkün olmuyor.
    espresso bunu beğendi.

Motorumu değiştirdim. Africa Twin'e takmak için takip cihazı arayışındayım. Arvento kullanan arkadaşlara sorum olacak. Hangi cihazı satın almalıyım?
    Satış sayfası: https://satis.arvento.com

Treyki Auto'yu motosiklete bağlayabilir miyiz? Bağlantı türü kablo değil sanırım, direkt otomobildeki sokete takılıp çalıştırılıyor. Bunu motosiklete uyarlayabilir miyiz? Siz hangi ürünü kullanıyorsunuz?

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar, arvento hakkında kimse bilgi sahibi değil mi

Motosikleti
    VFR1200F
    Konu hort.

Arvento treyki auto Obd olandan aldım.
    Pazartesi - salı gelir cihaz. Ben de vfr'a Honda 4 pin obd bağlantısı ile yapacağım bakalım. Buradan alacaklara bilgi veririm

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turuncu kullanıyorum tavsiye ederim içinde hatla geliyor. günlük aylık haftalık km sürüş raporları vb gibi bir çok şey var içinde. bazen saçma sapan gereksiz bildirimler gönderiyor bir hareket olmadığı halde ama genel itibariyle başarılı. yazılımı çinden alıp ürünüde avrupadan almamışlar en azından developer ekipleri türkmüş komple öyle diyorlar. bir bakın derim.
    Guts bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)