Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yurtdışından ekipman almak.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Selamlar
    Mesleğim icabı şuan avrupa limanlarında fink atıyorum ama nerden ne alınır çok bir fikrim yok dün sicilyadaydık 2 gün sonra slovenya oradan amsterdam rotterdam ingiltere bu bölgede bi 3-4 ya daha liman yapıcaz bu şehirlerden yada ülkelerden uygun ekipman bulabilirmiyim gelmişken yüklenip türkiyeye getireyim nerden ne alınır bilgisi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1998 electra glide
    Google amcaya İngiltere motosiklet ekipman mağazaları yazarsan karşına 100 den fazla adres çıkacak buraya yazmak zaman kaybı gir google a sor zaten vardır ingilizcen. İngiltere de Sahte veya çakma motosiklet ekipmanı satmak yasak zaten.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Mesleğim icabı şuan avrupa limanlarında fink atıyorum ama nerden ne alınır çok bir fikrim yok dün sicilyadaydık 2 gün sonra slovenya oradan amsterdam rotterdam ingiltere bu bölgede bi 3-4 ya daha liman yapıcaz bu şehirlerden yada ülkelerden uygun ekipman bulabilirmiyim gelmişken yüklenip türkiyeye getireyim nerden ne alınır bilgisi olan var mı ?
    Rotterdam'a yakın Breda'da motorkledingstore dükkanı var kocaman, içinde yok yok. Amsterdam'da bikeroutfit var ama hiç girmedim içine, yine de şansınızı deneyebilrisiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Arkadaşım Utrecht'te motorkledingcenter'da calısıyor ama hic ziyaret etmedim. Onların da bir sürü şubesi var belki bulundugunuz yere yakın bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hollanda ve ingiltere de gayet kıyamet bulunur.ama hollanda euro ingiltere pound olduğundan ucuza alırsın o yüzden hollandadan al derim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    VAT'ı ayrılırken geri almayı unutmayın.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    barbiermotorsportshop.nl

www.motorkledingstore.nl

www.chromeburner.nl

Bence gittiğiniz şehirde maps'den bakın etrafınızda ne var ne yok ona göre ne yapacağınızı şekillendirirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)