Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sarı site Çok uygun ürünler

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler öncelikle selamın aleykum eldiven arayışı içine girdim ve Alpinestarsın güzel fiyatlı sıfır eldivenini gördüm acaba replika olduğu için mi ucuzdur yoksa dolandırılma olayı mı

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...10807550/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı burakyqmr21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler öncelikle selamın aleykum eldiven arayışı içine girdim ve Alpinestarsın güzel fiyatlı sıfır eldivenini gördüm acaba replika olduğu için mi ucuzdur yoksa dolandırılma olayı mı

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...10807550/detay
    Replikanın da replikasıdır bu. Sahte ürün yerine orjinal ucuz markalara yönelin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Kendimden örnek vereyim. Yine sarı siteden, Givi'nin depo çantasını aldım. Orjinali 500tl idi. İkinci el için normal diye düşünerek 250 tl'ye sarı siteden aldım. Sıfır bir ürün gelince şaşırdım. Nedense hiç sahte olduğu aklıma gelmedi o zaman.

Aradan 1 yıl geçmeden çanta kenarından yırtılmaya başladı. Günü birlik kullanıcı da değilim yani. Daha sonra mağazaya gidip orjinalini kontrol ettim. Bendeki 250tl ise orjinalinin 500tl olması çok şaşırtmıyor artık. En basitinden orjinal çantadaki depo mıknatısları bendeki sahtenin iki katı büyüklüğünde.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Fiyat çok uygun değil, çakma ürün için pahalı bile. Çenedağ Mahallesindeki arkadaşımız neden Alpinestars eldiven almış da kullanamadan satmak durumunda kalmış?

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Hocam merhaba, ilanı inceledim, rehberimde eldivenci xx (ilandaki satıcı ismi) kişi diye kaydetmişim hatta. Ben bu satıcıdan 2 sene önce alpinestars celer modelinin replikasını çok hesaplı olduğu için “replika olduğunu bilerek” deneme amaçlı satın aldım. Replika olduğu için kesinlikle önermiyorum güvence veremem fakat kendi deneyimimi aktaracak olursam ürün görsel olarak birebir geldi kalite farkı illaki var derisini gerçeğiyle kıyaslamıştım. Kış ayları harici ara sıra hala kullanıyorum benim işimi görüyor.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bu ilan sahibiyle bir alışveriş hatası yapmış bulundum bende. Gelen ürünün orijinal olmasını beklemedim ama iyi kalitedir diye düşünmüştüm. Gelen ürün hem vasat bir çöptü hemde çok ağır bir kokusu vardı. Ürünün durumu için mesaj attığımda "ben sana orijinal demedim ki" gibi bir cevapla karşılaştım. Üstelik 400 lira gibi bir ödeme yapmıştım. Neyse ki güvenli e ticaret sistemini kullanmıştım. İade ettim paramı geri aldım.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat pahalı. Aliexpress den 200 liraya alıp size 400 e satmayı düşünüyorlar. Aynısını dainese in stroke ve fullmetal eldiveni için de yapıyorlar. Aman diyeyim kimse 400 liraya dainese veya alpinestars'ın full deri bilek korumalı eldivenini alabileceğini düşünmesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)