Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Speedol Yağ Satış Öncesi Hizmet Fiyaskosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her sanayide çakma balata yapan usta var. burada beklentimiz kurumsal fabrikaların hazır balata üretmesi. kale balata, beşler balata gibi.
    Ben çakma balata yazdım mı ? evet çakma balata her sanayide var , hatta balatayı temin et perçinlerini çekiçle kendinde çakarsın , ayrıca Beşler balata değil sucuk üretiyor biraderim

Kaçmaz gibi yerler malzemeyi yerli balata üreticisi Beşer den temin ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çakma balata yazdım mı ? evet çakma balata her sanayide var , hatta balatayı temin et perçinlerini çekiçle kendinde çakarsın , ayrıca Beşler balata değil sucuk üretiyor biraderim

Haksızsın abi, geçen Afyon'dan biri sucuk getirdi. O sucuğu yedikten sonra artık beşlerin yaptığına sosis demek istiyorum. Sucuk çok farklı bir şey.

Bir de sucuğu çok pişirip kurutanlar oluyor, mümkünse çiğ yiyeceksin. Sağlık açısından bir endişen varsa kızgın tavada hafif gezdirip tüm yağını salmadan alacaksın onu. Öyle sucuklu yumurta yaparken baştan sucukları atınca kayış gibi oluyor. Fren mesafesini uzatabilir bu kadar esneme payı.

Oilmarkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilginize ve bize gösterdiğiniz değer için teşekkür ederiz.

fakat kod çalışmıyor bir hata olabilir mi?
    Değerli motosiklet.net kullanıcıları,
    Sizlere özel yapılan indirim kuponumuz şuanda test edildiğinde herhangi bir sıkıntı olmadığını görmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin siparişlerinizi bekleriz. İyi günlerde güvenli sürüşler dileriz.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    ilginize ve bize gösterdiğiniz değer için teşekkür ederiz.

fakat kod çalışmıyor bir hata olabilir mi?
    Dün ben çalışıyor mu diye denediğimde çalışmamıştı. Biraz önce denedim çalışıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Benim aldığım yağlar geldi. Paketleme güzeldi. Buff da ince ve dokusu güzel. İlkbahar yaz için kısacası.
    [IMG][/IMG]
    M.balibey ve Oilmarkt bunu beğendiler.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Bufflar siteye eklenmiş. Foruma gösterilen ilgiye teşekkür ederim.

2'li alana 1 tane buff, 6'lı alana 2 buff diyor. 12'li alana 3 tane.
    Oilmarkt bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Oilmarkt'tan daha önce hiç alışveriş yapmadım ama adamlara helal olsun, üşenmeyip buraya üye olmuşlar ve yazı yazmışlar. Zaten bu sektörde olup da kafası çalışan adamlar bu forumda bir şekilde yer alıyor.
    BloodyBaron ve Oilmarkt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim eski balatamı alıp mı yapıyor? Cevap vereyim yorulma: evet. O zaman çakmadır o balata.

X usta balata yapıyormuş. Yapsın sana yapsın ama bana yapmasın. O balatanın kalitesi ustanın o günkü ruh haline bağlı.

He zaten fatura istesen far görmüş tavşan gibi kalır o ustacıklar.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Benim eski balatamı alıp mı yapıyor? Cevap vereyim yorulma: evet. O zaman çakmadır o balata.

X usta balata yapıyormuş. Yapsın sana yapsın ama bana yapmasın. O balatanın kalitesi ustanın o günkü ruh haline bağlı.

He zaten fatura istesen far görmüş tavşan gibi kalır o ustacıklar.
    Güzel kardeşim istediğin yerden balatayı alabilirsin özgürsün..

balatanın çakılarak ve yapıştırılarak montajı yapılır, sanırım sen bunu bilmediğin için "çakma" kelimesini bir şeyin sahtesi anlamında yazmışsın , her sanayide yapıştırma yapan yok perçinli çakma yapansa çok var ki basittir kendin bile yaparsın , eski balatanın demir kısmını tekrar kullanıyorlar , motor 50 yaşında değilse o demire hiçbirşey olmaz.
    Beşer gibi büyük üreticiler hepi topu 300-500 adetlerde satılacak motosikletlerin balatasıyla zaten uğraşmaz..

Bazı motosiklet yedek parçacılarında sıfır kalite balatalar satılıyor , sırf faturası fişi var diye bu ürünlere güvenecekmiyiz ? Kaçmaz balatanın vergi levhası vardır elbet yılların esnafı , tanımam etmem ama satın aldığın hizmetin yada ürünün faturasını keserler. 1200 cc 250 kg motorlara bile yıllardır balata yapıyorlar , insanlar sorun yaşasa birbirine tavsiye etmezdi..Ben kendi motoruma yerli bir üreticiden fren diski satın aldım gayet memnun kullandım , Beşer gibi kaliteli üretim yapan fabrikanın malzemesiyle üretim yapan firmadan neden çekiniyorsun anlamadım , sanırım ön yargılarınla yazıyorsun
    emenyasin bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Geçtiğimiz günlerde yine bu konuda fren balataları üzerine bir kaç yerli üreticinin ismi anılmıştı. Bunlardan biri Kale Balata idi ve ben firmalarına e-posta göndermiştim.

Yanıt vermişler. Verdikleri yanıt için kendilerine teşekkür ederim. Gönderdikleri yanıtın bir kısmını buraya aktarayım:

"Yasin Bey merhaba,

Motosiklet Fren Balatası üretimine bu yılbaşından itibaren başladık. Şuan için HONDA ACTIVA S, SPACY, ALPHA Ön Fren Balatası ile Hero Motor için 1 referans üretim gerçekleştirdik. ...
    "

Görüleceği üzere bu sene başlanmış şükür. Model sayısı şu an için az görünse de artacağını umuyorum.

"... Türkiye Motosiklet piyasası, yedek parça, özellikle fren balatası tedariğini Uzak Doğu ya da Hindistan’dan yapıyor. Ürünlerin fiyatları yerli satıcılar için çok cazip ancak kalite konusunda ciddi sıkıntılar var.

Yapmış olduğumuz testler, Üretmiş olduğumuz 2 referansın da OEM üründen daha kaliteli olduğunu gösteriyor. Araç üstü testlerimizde 10.000 km’nin üzerinde ömür elde ettik, fren diski aşınma miktarı da optimum seviyede.

Yerli imalatçı olarak piyasadan gerekli desteği bulduğumuz sürece, kaliteli ve emniyetli parça üretimimize devam edeceğiz. .....
    "

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler