Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Speedol Yağ Satış Öncesi Hizmet Fiyaskosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @BloodyBaron çok güzel haber. Açıkçası e-postalardan hemen ertesi gün sitedeki lubex yağlarda bu düzenleme yapılmış olması fikrimize önem verdiklerini hissettirdi. Herkese dönüş yapmışlar ise daha da güzel.
    Keşke bana da deselerdi buff verecez diye Bunu sana Oilmarkt mı söyledi? Sonuçta satıcı olan onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

45 tl dediğiniz Tam sentetik Lubex(tekli alırsanız 51tl). 5100 yarı setetik. Lubex'in yarı sentetiği 42 tl imiş. Saçma olan Lubex'in minerali de 40-41 tl.

Tamsentetik: Tam sentetik
    Yarısentetik:Yarı sentetik
    Mineral:Mineral

Fazladan 3tl yazmışım düzelttiğiniz için sağ olun. Maalesef yine bir şey değişmedi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    @BloodyBaron çok güzel haber. Açıkçası e-postalardan hemen ertesi gün sitedeki lubex yağlarda bu düzenleme yapılmış olması fikrimize önem verdiklerini hissettirdi. Herkese dönüş yapmışlar ise daha da güzel.
    Keşke bana da deselerdi buff verecez diye Bunu sana Oilmarkt mı söyledi? Sonuçta satıcı olan onlar.
    Aynen Whatsapp üzerinden konuşmamda Oilmarkt dedi. Üstte de verecekleri buffun fotoğrafını koydum. Geri bildirimlerimizi dinlemeleri benim de hoşuma gitti.
    emenyasin ve Oilmarkt bunu beğendiler.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    trendyol'daki fiyatlar kendi sitelerindekinden ucuz

Yatı sentetik Normalde kendi sitelerinde teklisi daha pahalı
    Tam senteik Gene aynı durum. Kendi sitelerinde daha pahalı
    Oilmarkt bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    trendyol'daki fiyatlar kendi sitelerindekinden ucuz

Yatı sentetik Normalde kendi sitelerinde teklisi daha pahalı
    Tam senteik Gene aynı durum. Kendi sitelerinde daha pahalı
    Onunla alakalı cevap verdiler. Direk yapışıtırıyorum.

Trendyol oluşan fiyatlar tamamen Trendyol tarafından yapılan %8 lik indirim sonrası oluşmuştur.
    Oilmarkt bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onunla alakalı cevap verdiler. Direk yapışıtırıyorum.

Trendyol oluşan fiyatlar tamamen Trendyol tarafından yapılan %8 lik indirim sonrası oluşmuştur.
    Böyle durumlarda firmanın karından mı düşüyor para yoksa trendyol'danmı acaba? Eğer firmadan ise böyle satış platformlarında satmak biraz karsız gibi bi yönden. Mesela n11'de de kuponlar ile indirim yaptırıyorsun. Orada da firmadan mı düşüyor acaba para?
    Oilmarkt bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Böyle durumlarda firmanın karından mı düşüyor para yoksa trendyol'danmı acaba? Eğer firmadan ise böyle satış platformlarında satmak biraz karsız gibi bi yönden. Mesela n11'de de kuponlar ile indirim yaptırıyorsun. Orada da firmadan mı düşüyor acaba para?
    Trendyol kendi ödüyor o parayı bence. Çünkü zamanında bir kaç ürünü 25 tl kuponla 5 tlye almışlığım var.

Mesela elimde LS2 Rapid Fiesty var sıfır. Satmak istiyorum. Fiyat olarak da sıfırının 100 tl altına koyuyorum. Aynı satıcı trendyolda 550ye satarken n11de 570e satıyor. İndirim dönemi bittiğinde ikisinin fiyatı da 570 oluyor.
    emenyasin ve Oilmarkt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    o zaman konuyu bi özetleyelim:

- speedol müşteri hizmetleri bölümünde sınıfta kaldı. adamlar hala kapı duvar kıvamında.
    - yerli mal kovalayan bir çok arkadaşımız varmış.
    - yerli ve kaliteli olarak Lubex önerildi.
    - Lubex'in pahalı olduğu kanaatine varıldı.
    - Mail atıp, çok pahalısınız dediğimizde fiyatları hemen müşteri lehine revize ettiler.
    - Satıcı, forum'dan gelenlere buff hediye edeceğini söyledi.
    - Lubex bence müşteri memnuniyeti yönünden sınavı başarı ile geçti.
    - Lubex'in kalitesini kullandıkça göreceğiz.
    - Sanıyorum ki, işlevi ile ilgili bir şüphemiz olursa kullanıcı deneyimlerine göre bu durumu da ivedi olarak revize ederler.

Bunlardan dolayı Lubex benim güvenimi kazandı.

Biraz daha örgütlenirsek Lubex, foruma özel indirim, hediyeler gibi ayrıcalıklar verebilir.
    Oilmarkt bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Yani benim yerli malındaki en çok dikkatimi çeken ucuz ise genellikle pek kurumsal olmaması, kurumsal ise fiyatının yükselmesi durumu idi. Ama Lubex bence şu anki güncellenmiş fiyatlar ile ikisinin arasını bulmuş gibi. Umarım çizgilerini korurlar.

Ayrıca Oilmarkt sitesinin de fiyatlarını hemen yarım günde güncellemesini takdir ettim.

Ama en önemlisi forumdak arkadaşların bu meseleye önem gösterip düşüncelerini firmaya iletmeleri. Yoksa sadece buradan kendi kendimize şikayet edip duracaktık.

Bu arada Lubex firmasından e-postalarıma cevap veren beyefendi teşekkür mesajımdan sonra bana dönüş yapmış. Forumu öğrenmesine sebep olmuşum ve burayı sevmiş. Umarım firmalarının motosiklet kullanıcılarına, motosiklet kullanıcılarının da firmalarına olan ilgisi artar.
    ulkerhan, BloodyBaron ve Oilmarkt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Yani benim yerli malındaki en çok dikkatimi çeken ucuz ise genellikle pek kurumsal olmaması, kurumsal ise fiyatının yükselmesi durumu idi. Ama Lubex bence şu anki güncellenmiş fiyatlar ile ikisinin arasını bulmuş gibi. Umarım çizgilerini korurlar.

Ayrıca Oilmarkt sitesinin de fiyatlarını hemen yarım günde güncellemesini takdir ettim.

Ama en önemlisi forumdak arkadaşların bu meseleye önem gösterip düşüncelerini firmaya iletmeleri. Yoksa sadece buradan kendi kendimize şikayet edip duracaktık.

Bu arada Lubex firmasından e-postalarıma cevap veren beyefendi teşekkür mesajımdan sonra bana dönüş yapmış. Forumu öğrenmesine sebep olmuşum ve burayı sevmiş. Umarım firmalarının motosiklet kullanıcılarına, motosiklet kullanıcılarının da firmalarına olan ilgisi artar.
    firmaların motosiklet kullanıcılarına ilgi göstermesi çok kıymetli bir davranış olduğu gibi, bu forumu da yeni farketmeleri biraz üzücü. keşke daha önceden farketseler, hatta pr veya call center departmanlarından bir kişiyi foruma dedike atasalar, sorularımıza cevap verseler çok iyi olur.

konu yerli alternatiflerden açılmışken khan adında bir filtre markası var. yağ filtrelerini kullanıyorum. işlevini ölçmem söz konusu değil fakat fiyat olarak orijinalden daha ucuz. malzeme kalitesi hissiyatı olarak orijinalinden (bajaj) daha iyi duruyor.

keşke fren balatası için kale veya beşler'de motosikletler için üretim yapsa.
    emenyasin bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Firma benim takdirimi kazandı şahsen ama almam, hala pahalı fiyatları. Yerli ürün olmasına rağmen dışarıdan 50 farklı vergiyle, nakliye parasıyla gelen bilinen marka ürünlerle arasında %10 15 fark anca var.

Forumu 20 senelik motosikletciler bile bilmiyor çoğunlukla, ya da artık gitmiyorlar tadı kalmadı diyerek. Firmaların bilmesini beklememiz biraz zor. Motul vs büyük firmalar hala nasıl bir kere girip de buraya başlık açmadılar şaşırıyorum ama. Ulan aliexpress bile bulmuş bizi, vermiş reklamı. Türkiyede bir tane forum var zaten tüm tarzkara hitap eden. Did, motul, liqui moly vs firmalara mail atalım da keşfetsinler bence burayı, promosyon veya iskonto alınabilir. Uçan kuşa sponsorluk veriyor zaten adamlar.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

Bir de Motul'u internette hangi firmadan güvenerek alabiliriz bilen var mı?
    www.oilmarkt.com'dan alabiliyormuşsunuz mesela.

ulkerhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biliyorum da oradaki Motul'ler çok pahalı. Mesela bir abimiz Oilmarkt'ın n11 dükkanından. Liqui moly almıştı. Dün bakmış 67,5'dan 90 tl'ye mi ne çıkmış.
    Mesela Motul 5100'e baktım. Ancak 2'li alınca n11'deki diğer dükkanların fiyatına yalaşyor. Yoksa teklisi çok pahalı.

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    firmaların motosiklet kullanıcılarına ilgi göstermesi çok kıymetli bir davranış olduğu gibi, bu forumu da yeni farketmeleri biraz üzücü. keşke daha önceden farketseler, hatta pr veya call center departmanlarından bir kişiyi foruma dedike atasalar, sorularımıza cevap verseler çok iyi olur.

konu yerli alternatiflerden açılmışken khan adında bir filtre markası var. yağ filtrelerini kullanıyorum. işlevini ölçmem söz konusu değil fakat fiyat olarak orijinalden daha ucuz. malzeme kalitesi hissiyatı olarak orijinalinden (bajaj) daha iyi duruyor.

keşke fren balatası için kale veya beşler'de motosikletler için üretim yapsa.
    Bu khan markası yerli miymiş?

Balatada motosiklet için üretn firma yok mu cidden? Olsa da tavsiye edebilsek.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Abi biliyorum da oradaki Motul'ler çok pahalı. Mesela bir abimiz Oilmarkt'ın n11 dükkanından. Liqui moly almıştı. Dün bakmış 67,5'dan 90 tl'ye mi ne çıkmış.
    Mesela Motul 5100'e baktım. Ancak 2'li alınca n11'deki diğer dükkanların fiyatına yalaşyor. Yoksa teklisi çok pahalı.

Bu khan markası yerli miymiş?

Balatada motosiklet için üretn firma yok mu cidden? Olsa da tavsiye edebilsek.
    aynen khan yerli marka. hem de tse ve iso belgeli. çakma iş değil yani.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen khan yerli marka. hem de tse ve iso belgeli. çakma iş değil yani.
    Aynen şimdi baktım TUV ve TSE belgeli diyor sitesinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Şunu gördüm ama modellere nereden bakılıyor bilmiyorum:
    Kale motosiklet balatası

Bir de bu varmış:
    Beser motosiklet balatası

Bir de bunlara mı e-posta atsak acaba

Bu da Beşer'in pdf türünde kataloğu motosiklet fren balataları için

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Aynen şimdi baktım TUV ve TSE belgeli diyor sitesinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Şunu gördüm ama modellere nereden bakılıyor bilmiyorum:
    Kale motosiklet balatası

Bir de bu varmış:
    Beser motosiklet balatası

Bir de bunlara mı e-posta atsak acaba

Bu da Beşer'in pdf türünde kataloğu motosiklet fren balataları için
    beşer'in kataloğunu inceledim. ürünlerinin hiç biri piyasada yok kale'de öyle

toplaşıp mail atalım. belki sesimizi duyarlar.

Oilmarkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli Motosiklet.net kullanıcıları,

Web sayfamızda gerçekleşen fiyatlama konusunda uyarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde çok kısa sürede düzenlememizi yaptık ve mağduriyetlerin önüne geçtik. Bu süreçte gerçekleşen yardımlarınız ve takibiniz için Lubex merkezin desteğiyle beraber kısa süre geçerli ve sadece Motosiklet.net kullanıcılarına özel bir indirim tanımladığımızı belirtmek istiyoruz. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür eder, güvenli sürüşler dileriz.

Not: İndirimler bugün içerisinde alım yapan diğer Motosiklet.net kullanıcıları için de geçerlidir. Numaranız ile bizlere ulaşmanız durumunda ücret iadesi yapılacaktır.

İndirim Kodu : MOTOSIKLETNET12
    Osm@n ve emenyasin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Oilmarkt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Motosiklet.net kullanıcıları,

Web sayfamızda gerçekleşen fiyatlama konusunda uyarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde çok kısa sürede düzenlememizi yaptık ve mağduriyetlerin önüne geçtik. Bu süreçte gerçekleşen yardımlarınız ve takibiniz için Lubex merkezin desteğiyle beraber kısa süre geçerli ve sadece Motosiklet.net kullanıcılarına özel bir indirim tanımladığımızı belirtmek istiyoruz. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür eder, güvenli sürüşler dileriz.

Not: İndirimler bugün içerisinde alım yapan diğer Motosiklet.net kullanıcıları için de geçerlidir. Numaranız ile bizlere ulaşmanız durumunda ücret iadesi yapılacaktır.

İndirim Kodu : MOTOSIKLETNET12
    ilginize ve bize gösterdiğiniz değer için teşekkür ederiz.

fakat kod çalışmıyor bir hata olabilir mi?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    .......Balatada motosiklet için üretn firma yok mu cidden? Olsa da tavsiye edebilsek......
    Ümraniye deysen sanayide Kaçmaz Balata var , disk veya kampana hertürlü balatayı 50-60 liralara yeniliyor , eski balatayı veriyorsun demirine kadar temizliyor üzerine orj. kalınlıkta yeni balatayı özel solüsyonu ile yapıştırıyor.
    Kawasaki motosiklete de İveco kamyona da balata yapıyorlar.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümraniye deysen sanayide Kaçmaz Balata var , disk veya kampana hertürlü balatayı 50-60 liralara yeniliyor , eski balatayı veriyorsun demirine kadar temizliyor üzerine orj. kalınlıkta yeni balatayı özel solüsyonu ile yapıştırıyor.
    her sanayide çakma balata yapan usta var. burada beklentimiz kurumsal fabrikaların hazır balata üretmesi. kale balata, beşler balata gibi.
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümraniye'deyim ama kaliteleri nasıldır abi? Bir de daha çok böyle gruplardan arkadaşlarımıza tavsiye edbileceğimiz, kurumsal yer düşünüyordum ben de ulkerhan gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler