Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha R25 Gene Deldi Helal Olsun Dünyanın En iyi Motoru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    https://youtu.be/x1F7On6Y4ao
    NoNeed2Label bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bu subap kırıldığında nasıl anlarız?

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu subap kırıldığında nasıl anlarız?
    Bir anda gas kesiyormuş, boğuluyormuş gibi oluyormuş. Videoda öyle diyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Ne kadar anlam yüklüyoruz bu motosikletlere. R25 (R3) dediğin motosiklet Avrupa'da çoluk çocuğun en fazla öğrenmek için alıp bir yıl sonra garajda unuttuğu bir motosiklet. Burada 40 yaşında adamlar öyle deler böyle deli motosiklet muhabbeti yapıyorlar.

Sen motoru sürekli redline'da tutup, racing motor gibi kullanırsan sonuç bu olur. 250'lik Honda'nın krank kırması da aynı sebepten. Millet altındakileri 4 silindir binlik racing zannediyor, euro kuru yüzünden fiyatları yüksek olunca da süper bir makineye biniyorum fiyuuu diye geziyorlar ortalıkta. Kendinizi de bindiğiniz makineyi de üzmeyin, sınırlarınızı bilin, sonra kol çıkardı, bacak soktu, subap eritti diye gezmesin kimse ortada.

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    848 100 120 ile gezerken bu r25 ler sürekli psikopat gibi beni geçip duruyordu yavaşlayıp tekrar geçiyorlardı, çok takmıyordum ama adamlar kafayı yemiş inaniyorlardi cidden geçebileceklerine. O noktada anladım ben dolar euro alım gücü vs alakası yok farklı bir alemde yaşıyor r25 ciler

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gösteriş budalası insan çok olunca bu tür şeyler normal takmayın boşverin

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    848 100 120 ile gezerken bu r25 ler sürekli psikopat gibi beni geçip duruyordu yavaşlayıp tekrar geçiyorlardı, çok takmıyordum ama adamlar kafayı yemiş inaniyorlardi cidden geçebileceklerine. O noktada anladım ben dolar euro alım gücü vs alakası yok farklı bir alemde yaşıyor r25 ciler
    CBR250 falan sanmışlardır kırmızısıysa

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar anlam yüklüyoruz bu motosikletlere. R25 (R3) dediğin motosiklet Avrupa'da çoluk çocuğun en fazla öğrenmek için alıp bir yıl sonra garajda unuttuğu bir motosiklet. Burada 40 yaşında adamlar öyle deler böyle deli motosiklet muhabbeti yapıyorlar.

Sen motoru sürekli redline'da tutup, racing motor gibi kullanırsan sonuç bu olur. 250'lik Honda'nın krank kırması da aynı sebepten. Millet altındakileri 4 silindir binlik racing zannediyor, euro kuru yüzünden fiyatları yüksek olunca da süper bir makineye biniyorum fiyuuu diye geziyorlar ortalıkta. Kendinizi de bindiğiniz makineyi de üzmeyin, sınırlarınızı bilin, sonra kol çıkardı, bacak soktu, subap eritti diye gezmesin kimse ortada.
    Subap kıra 600rr 1000rr'lar da var. Hepsi full redline gitmekten. Bu makinalar evet yüksek devir çevirebilen makinalar lakin kırılmaz değiller. Hep 299 gidilirse s1000rr da arıza verir.

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Subap kıra 600rr 1000rr'lar da var. Hepsi full redline gitmekten. Bu makinalar evet yüksek devir çevirebilen makinalar lakin kırılmaz değiller. Hep 299 gidilirse s1000rr da arıza verir.
    olsun r25 deler

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    R25'ten çok hoşlanmasam da maalesef Türkiye'de satılan tüm 250'liklerin içinden geçer, suya götürür susuz getirir, çift vurur tek sayar.
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)