Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burgman An 400 İçin Parçalar Lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar bu motoru elimden çıkaramadığım için başka motor alamadım...Yatak saran burgman 400 için şu parçalar lazım..

an400 krank kolu
    an 400 piston segman
    subap keçeleri
    silindir alt üst conta

Nerede bulabilirim uygun fiyata ..Dükkan olur ise sevinirim...Muadil parça da olur...Zirve motoru aradık piston segman takım için 720tl kran kolu için 900 küsür tl istediler...Yardımcı olur iseniz sevinirim motor şu an dağınık..İstanbul ve kocaeli güzergah..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Elbet bu işler bütçe işi ama fiyatlar bana fena gelmedi. Parçalar orijinal mi yan sanayi mi?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbet bu işler bütçe işi ama fiyatlar bana fena gelmedi. Parçalar orijinal mi yan sanayi mi?
    Yan sanayi ...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Pek taraftar değilim ana yeni orj. parçasını bulamıyorsan çıkmasına yöneleceksin el mecbur , Maltepe de motosiklet çıkma parçaları satan bir yer var tel. özelden göndereyim mi? Şirinevler tarafında da meşhur bir dükkan var ama hakkındaki söylentiler pekde iyi değil.
    hachiko ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek taraftar değilim ana yeni orj. parçasını bulamıyorsan çıkmasına yöneleceksin el mecbur , Maltepe de motosiklet çıkma parçaları satan bir yer var tel. özelden göndereyim mi? Şirinevler tarafında da meşhur bir dükkan var ama hakkındaki söylentiler pekde iyi değil.
    Bende çıkma taraftarı değilim hocam ..Orjinali aşırı pahalı sadece krank koluna 2300 tl çektiler ..Piston segman vs derken bu hayli kabarık olur...

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    ben olsam krank kolunu orijinal alır, silindiri rektefiye yaptırır, yan sanayi kaliteli bir piston takardım.

yan sanayi yataklar, çakma kranklardaki rulmanlar falan çok kalitesiz oluyor. ama yan sanayi piston işi çok gelişti. iyi kalite mal bulunabiliyor. rektecide iyi bir iş çıkarırsa orijinalden farkı kalmıyor. burgman gibi bir makineyi ziyan etme.
    hachiko, levend84 ve erensel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam krank kolunu orijinal alır, silindiri rektefiye yaptırır, yan sanayi kaliteli bir piston takardım.

yan sanayi yataklar, çakma kranklardaki rulmanlar falan çok kalitesiz oluyor. ama yan sanayi piston işi çok gelişti. iyi kalite mal bulunabiliyor. rektecide iyi bir iş çıkarırsa orijinalden farkı kalmıyor. burgman gibi bir makineyi ziyan etme.
    Dedikleriniz çok doğru bir bakayım bütçeye ama zorlayacak beni sanmıyorum çıkaracağımı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

Ekleme bu sakaryadaki Zirve Motorun konuşmasından üslubundan hoşlanmadım sürekli ters konuşuyor...Aynı konuda ben mi şikayetçiyim bunlardan tek..

İzmitte Sofuoğlu Motorda var fiyatları daha uygun geçen ay arkadaşımın Burgmana aldık,çok iyi esnaflar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Zirve motor İsmail beyi yıllardır tanırım işini düzgün yapan tecrübeli bir esnaftır,sizde bir sorun olmasın,sürekli iyi esnafları karalıyorsunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Zirve motor İsmail beyi yıllardır tanırım işini düzgün yapan tecrübeli bir esnaftır,sizde bir sorun olmasın,sürekli iyi esnafları karalıyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)