Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı Travego24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar üşenmeden yazılan tüm yorumları okudum ama yenilenen volta rm5 x modelinde sizce aynı sorunlar tekrar edermi. Satın almak istiyorum
    Bence devam eder hocam, ibnelikleri bize mi sanıyorsun, fabrika firmanın olaylara yaklaşımı kötü.
    Bizim mağduriyetlerimizi gidermediler ki. Halen parça bekleyen arkadaşlarımız var.
    Motorda o kadar çok değişiklik yaptı ki binen arkadaşlar akıllara zarar.
    Benim sahibinden.com'da ilanım duruyor. Arıyorlar.
    diyorum ki motorcumusun? Değilim biniciyim. alma diyorum, benim gibi kanser olursun diyorum.
    Anlıyor musunuz?
    espresso ve Altuğ Aktaş bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Arkadaşlar üşenmeden yazılan tüm yorumları okudum ama yenilenen volta rm5 x modelinde sizce aynı sorunlar tekrar edermi. Satın almak istiyorum
    Satın alın bizde sizin yazdıklarınızı üşenmeden okuruz

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    xiaomi scooter pro 2 alırım daha iyi

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Bence bu fiyata kendini ispat etmiş modellerin 2.ellerini araştır.
    İlk partide insanların canı yandı ve çözümde bulamadılar.
    Elbette karar senin
    hsoydam bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alanya Posta TV ana haber, Volta RM5 ile ilgili haber yayınlamış !

hsoydam, maktama ve Altuğ Aktaş bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alanya Posta TV ana haber, Volta RM5 ile ilgili haber yayınlamış !

http://www.youtube.com/watch?v=iteTNcyX2f8
    Para yerine konur, yeri gelir kızıp motoru yakar 17.000 TL'yi kül edersin, umrunda olmaz. Lakin adam defalarca fren sıkıntısından kaza tehlikesi atlatmış, şimdi bu adam kaza yapsa bunun hesabını kim verecek? Türkiye'ye gelmiş Megelli dahil benim bildiğim en sıkıntılı, problem çıkaran motor bu.
    hsoydam, espresso, blueway2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Herkese tekrar selamlar,
    Yani gerçekten artık buraya yazmayayım istiyorum ama, ne mümkün.
    Motor sahipleri olarak, toplu şekilde iletişime geçtiğimiz gruplarımız var, şu lanet motordan söylenmeyen tek bir adam yok.
    40-50 yaşlarında, İstanbul beyefendisi katagorisindeki adamların dahi ağzını bozdu bu yüz karası firma.
    Şimdi şöyle ki, bu çakal firma, rezillikleri ortaya dökülünce, isimlerini temize çıkartmanın peşine düştü.
    RM5 olan modelin sonuna bir " X " ekledi, tüm sorunları giderdik dedi vs.
    Yani sen motorundaki sorunları kabul etmiş oldun bu beyan ile, ama sorunlu olan motorlarını geri çağırıp da düzeltmeleri yapmıyorsun.
    Sorun oldukça git servise, parçanı talep et biz göndereceğiz. Adamların mallarının arkasında durma mantığı bu işte.
    Ya kardeşim, ben her hafta servise gitmek zorunda mıyım? Daha motor 3-4 bin km'lerdeyken ben usta ile bildiğiniz kanki oldum, bu nasıl bir olaydır.
    Motoru alacaklara sesleniyorum, her hafta ya da 2 haftada bir servis yolu gözüküyor. Servisten parça da ne zaman gelirse artık, kısmet.
    Ayrıca motorda sorunları düzelttik diyorlar ancak, sadece bizim bas bas bağırdığımız, bariz olan sorunlar düzeltildi.
    Daha önce de söylemiştim, yine söylüyorum, motor bloğu hala kendini kanıtlamış değil.
    Bir çok motorda yağ sızıntısı var. 5 bin km'deki motorum yağ kaçırıyor sevgili arkadaşlar, bilmem anlatabiliyor muyum?
    Şimdi buraya asıl yazmaya karar vermemin sebebine geleyim.
    Hepinizden çok özür diliyorum ama, bu ismini zikretmek dahi istemediğim firma bizi çok temiz s.kti.
    Ama öyle böyle değil, emmeli gömmeli, alttan üstten, bel mel kırmalı yani.
    RM5-X'e gelen parçaların bize de takılmasını talep ettik, madem sorunlar kalkıyor ya ortadan.
    Aldığımız cevabın kısa bir kısmını, noktası ve virgülüne kadar birebir yazıyorum;
    " Merhaba xxxxx Bey. Enjeksiyon aynı kablosu farklı olabilir. Rm5 X ve RM5 ayrı model tip onay belgesine kadar farklı o yüzden değişim mümkün değil,.......................... İlk RM5 modelimiz için yedek parça stoğumuz var bitmesi durumunda tekrar parça alınır." vs.vs.vs.
    Sen sorunları giderdik, RM5-X yaptık diyorsun, yani RM5'teki parçalar sorunlu.
    Ama gel gör ki, yeni parçaları size takamayız, sizin moturunuz için elimizde parça var, göndeririz sorun yok diyorsun, parçamız biterse de yenisini isteriz diyorsun. Yahu iyi de, bu motor şimdi sorunlu mu değil mi? Sorunlu ise, niye hala inatla aynı parçaları takıyorsun? Sorunsuz ise, neyse buraya bir şey yazmaya gerek yok, her şey ortada zaten.
    RM5-X alacağım diyen arkadaşım, burayı iyi oku.
    Ben nisan ayında RM5 aldım, şu an RM5 diye bir motor yok ortada, artık RM5-X var. Yukarıda da yazdım, açık açık diyorlar birbirlerinden farklı diye.
    Sen bugün RM5-X alacaksın, seneye belki de RM5-T çıkaracaklar. Yani RM5-X’in üretimi duracak bir anlamda. Söyledikleri söz buraya gidiyor.
    Firma resmen sazı eline almış, hem çalıyor, hem söylüyor, hem oynuyor. Çünkü karışan eden yok. Çünkü hak hukuk adalet yok.
    Bir Allah'ın kulu da demiyor ki kardeş siz ne ayaksınız? Siz insanların parasını nasıl böyle hiç edebilirsiniz?
    Bunun rahatlığı ile firma da at koşturuyor kafasına göre.
    Sevgili arkadaşlar, bakın benim (bizim) param gitti, yapacak bir şey yok yaptırıp yaptırıp eşek niyetine binerim.
    Ama sen de başını yakma.
    24.390'a satacağız dedikleri motoru şu an neden 20'ye satmaya uğraşıyorlar sanıyorsun, senin hayatını daha güzelleştirmek için mi?
    İnat ettim, düzenli aralıklarla buraya gelip duyduğum, gördüğüm, öğrendiğim ne varsa yazacağım.
    Bizler, RM5'in ilk ve son kullanıcıları olarak, firma tarafından felaket derecede mağdur edildik.
    Parça gönderiyoruz adı altında da motorun arkasında duruyoruz görüntüsü yaratılıyor.
    Ancak kimsenin umrunda değiliz, resmen yeni bir isim ile bizi bir köşeye atıp arkalarına bile bakmıyorlar.
    Sosyal medyayı kullanarak türlü maymunluklar ile kendilerini temize çekmeye uğraşıyorlar.
    Bugün motoru alan, 3-4 ay içerisinde ağlamaya başlar, demedi demeyin.
    Tommygun hocamın da dediği gibi, para bir şekilde kazanılır, sen g.tüne giren kazıkla, kırılan gururunla kalırsın.
    Uzun uzun yazıp gözlerinizi yordum, selametle.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Şu motor ayrı bir üzdü beni.
    Kafadan yerli üretim yalanıyla çıkmaları firmanın sakat olduğunu gösteriyordu aslında.
    hsoydam, espresso, Altuğ Aktaş ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Almayın arkadaş daha nasıl ne şekilde söyleyelim yav. Almayın. Ha illa alacaksanız ben 17bine aldığım fiyatın bile altına satacağım. Cebinizde kalsın bikaç bin lira.
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın arkadaş daha nasıl ne şekilde söyleyelim yav. Almayın. Ha illa alacaksanız ben 17bine aldığım fiyatın bile altına satacağım. Cebinizde kalsın bikaç bin lira.
    Üstüne de bir o kadar masraf yapıp, iyileşitirmeler yaptın aslında...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Motopixel, Volta RM5 videosunu kaldirmis yayindan. Izlemek istemeyenler icin ozetleyeyim;

- Turk Mali olmadigini ogrenmis, Filipinler'de aynisi varmismis.
    - Servislerin hatalarindan bahsediyor.
    - Daha 150km civarinda ciddi (balata, debriyaj, fren, far vb.) problemler yasayanlarin oldugunu ogrenmis.
    - Seri uretimde montaj problemlerinin yasandigini sonradan ogrenmis.
    - Motopixel itibarina zarar veriyor, videoyu kaldiracagim demis, yetkililer de kabul etmis.
    - Buyuk sorun yasayan 2 kisinin yasadiklari canini sIkmIs.
    hsoydam ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel, Volta RM5 videosunu kaldirmis yayindan. Izlemek istemeyenler icin ozetleyeyim;

- Turk Mali olmadigini ogrenmis, Filipinler'de aynisi varmismis.
    - Servislerin hatalarindan bahsediyor.
    - Daha 150km civarinda ciddi (balata, debriyaj, fren, far vb.) problemler yasayanlarin oldugunu ogrenmis.
    - Seri uretimde montaj problemlerinin yasandigini sonradan ogrenmis.
    - Motopixel itibarina zarar veriyor, videoyu kaldiracagim demis, yetkililer de kabul etmis.
    - Buyuk sorun yasayan 2 kisinin yasadiklari canini sIkmIs.
    Her halde benden bahsediyor !... Biri benimdir her halde...
    espresso bunu beğendi.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Benimde tipi ve fiyatı hoşuma gitti bir tane alım dedim rmt5-x serisinden,

https://volta.com.tr/urun-kategori/benzinli-scooter/rm5-x-tr/?liste=rm5-x-tr&nam=3271&desc=on

X serisinde hataları giderdik filan diyorlar ama okuduğum yorumları görünce gözüm korktu,
    hsoydam bunu beğendi.
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://volta.com.tr/urun-kategori/benzinli-scooter/rm5-x-tr/?liste=rm5-x-tr&nam=3271&desc=on

X serisinde hataları giderdik filan diyorlar ama okuduğum yorumları görünce gözüm korktu,
    Bekleyin derim. Yakında onunda sorunları varsa ortaya çıkar.

Motosikleti
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eskilerle ilgili ne sorunları varmış. Birimizde çıkıp mahkemeye veremedik. ABV...
    Sakınnn bulaşmayın...
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    30 sayfa sıkıntı yazılmış, kabul edelim ürün dandik, firma her konuda yetersiz. Hala "vay efendim sıkıntılar giderilmiş, ben almayı düşünebilirim" diyen arkadaşlara Allah selamet versin. Al tabi, al..
    hsoydam, gurcanozturk, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 sayfa sıkıntı yazılmış, kabul edelim ürün dandik, firma her konuda yetersiz. Hala "vay efendim sıkıntılar giderilmiş, ben almayı düşünebilirim" diyen arkadaşlara Allah selamet versin. Al tabi, al..
    bırak alsınlar. yoksa sıkıntının gerçekten giderilip giderilmediğini nasıl öğrenices :D
    espresso bunu beğendi.
    since 1987

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    İkinci motor olarak alım dedim hem fiyatı uygun hemde tipi güzel ama risk budur diyorsunuz,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Siz diğer 30 sayfayı boşverin, zaten okuduğunuzda da bir halt olduğu yok.
    Bu yazıyı gören arkadaş, diğer sayfaları boşver.
    Koşarak git ve al, sakın bu fırsatı kaçırma.
    Yalnız sorun yaşarsan buradan yazma, Cem Yılmaz'ın Yahşi Batı filmindeki meşhur sahneyi hatırlatırım sana, billurlu olan.

Orada sorun morun giderilmemiş aynı motor diye milyon kere yazdık.
    Adamlar sosyal medyayı felaket kullanıyor diye yazdık.
    Hala gelmiş sorunlar giderilmiş diyor, yahu ben ne diyeyim ki.
    Lütfen alın, sakın kaçırmayın, bir daha bulamazsınız.
    espresso bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    voltanın kıçına x koy
    bu model için bi reklam kampanyası vardı türkiye turu gibi bişey.
    o videoyu çeken gazeteci abinin videosunu gördüm az önce merak edip videosunu çektilermi diye.
    yutupta ilk gelen yorumu okuduktan sonra zaten videoyu izlememe gerek kalmadı.

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)