Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu nereden nereye gelmiş, iyice okuyayım, sanki fazlaca gömülüyor hissi oluştu bende
    @dundanbiri,
    Bu motora bedel ödemiş, sahibi olarak mı söylüyorsunuz bunu, yoksa sadece gözlemci, okuyucu olarak mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Ancak okuyup yazma fırsatı buluyorum, ilk saydan görebilirsiniz, şimdilik gözlemciyim , iyi ki tester olmamışım, gerçi 10 bine fiyat ile al tester ol deseler o zaman onun bilincinde alabilirdim

bir süredir ,sıfır ucuz bir çinli arayışındaydım, o arada rm5'i gördüm bir de aklımda motolux rossi125 vardı, maksat iş görsün niyetindeydim ancak,

görüyorum ki ne sıfır ne ikinci el, piyasa çıldırmış, istenilen fiyatlara bakıyorum, motosiklete bakıyorum yazık diyorum bir de üzerine uğraşacağım işçilik süpriz problemler vs, hal böyle olunca

30/40 bin seviyelerinde kafam rahat kullanacağım temiz ikinci el Japon almak daha mantıklı geliyor benim için.

Rm5'i ilk gördüğümde firmanın tanıtımlarını izleyince sevinmiştim açıkçası, ülkemizde motosiklet sektörünü bir yerden yakalıyoruz hissi uyandırmıştı ve böyle firmalarımızı her zaman desteklemek düşüncesinde olan biriyim, maddi manevi, yapıcı geri dönüşler ile, düşünsenize yedek parça derdi yok, karşında muhatap alabileceğin bir fabrika var, arızamı çıktı servis çözemiyor mu, atarım transitin arkasına fabrikaya giderim diyordum neyse

Genel olarak arkadaşlar mantıklı ve doğru yorumlar yazmışlar, sorun yaşayanlara geçmiş olsun diyorum, iyi ki kaza yaşamamışlar Allah korumuş, çok basit hatalar bunlar, ancak insan hayatını tehlikeye atıyor çok daha ciddiye almak gerekirdi, kalite kontrolleri ve son testleri titizlikle yapılmadan satışa sunulmamalıydı, nasıl çalışmalar yaptılar bilemiyorum ama çok daha uzun vadeli düşünmek gerek.

Bundan sonrası müşteri geri dönüşlerine nasıl hitap edecekleri önemli, misal geçmiş sayfalarda yaşanan rulman sorunu, serviste istenilen rulman yok, fabrika aranıyor, serverlarımız arızalı kayıt açamıyoruz vs demek ne demek, şaka gibi, kardeşim defterin kalemin de mi yok, yaz not al, yakın başka servisler ile görüş, olmadı rafından yolla ne demek server...

Zaten servis deyince o da önceki sayfalarda yazılmış, zor be bizde kaliteli hakkını veren servis çok zor...

kısaca ürüne yakışıklı pahalı bir çinli gözü ile bakmak lazım ki öyle zaten, eğer çok beğenip alınacak ise @impetium arkadaşımızın yaptığı gibi, kontrol ve elden geçirmek şart, tüm ucuz çinliler için geçerli bu.
    BloodyBaron bunu beğendi.
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Revolt firması motomania yı aramış videosu nu koymuş

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hay maşallah ne Volta Rm5'miş arkadaş, 23 sayfa yazmışız 2 ayda. 5 Senede Tracer 700 konusunda anca bu kadar konuşabilmişiz.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    gerçekten hatalarını anlayıp onu düzeltmek için adım atıyorlarsa erdemlik yapmışlar.
    madur olanların arkasında dururlarsa gerçekten helal olsun derim.
    ama bakalım nasıl arkalarında duracaklar
    dundanbiri bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah ne Volta Rm5'miş arkadaş, 23 sayfa yazmışız 2 ayda. 5 Senede Tracer 700 konusunda anca bu kadar konuşabilmişiz.
    Japon diye dünya para ver konuşmasınlar ucuz diye para ver şanın yürüsün kalite bu işte artık japon a para kaptırmazsınız, millet bu motoru boşuna mı aldı sanıyorsunuz.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon diye dünya para ver konuşmasınlar ucuz diye para ver şanın yürüsün kalite bu işte artık japon a para kaptırmazsınız, millet bu motoru boşuna mı aldı sanıyorsunuz.
    Sosyal motormuş, full muhabbet, sohbet..
    hsoydam ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Sosyal motormuş, full muhabbet, sohbet..
    madem oyle,
    konusulmayan motor iyi motordur mottosuyla hareket edicem ve yeni motosiklet alim kriterlerim arasina "forum hareketliligi" kistasini ekliyorum
    tommygun ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Volta RM5 ile Türkiye turu Test sürüşü motor TUNCELİ de
    http://https://youtu.be/VDZ1H3CBp9M

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Verdiğin link açılmıyor.
    hsoydam bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Verdiğin link açılmıyor.
    Bağlantı hatalı gibi. Sanırım şu olacak:
    https://www.youtube.com/watch?v=VDZ1H3CBp9M
    tommygun bunu beğendi.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten hatalarını anlayıp onu düzeltmek için adım atıyorlarsa erdemlik yapmışlar.
    madur olanların arkasında dururlarsa gerçekten helal olsun derim.
    ama bakalım nasıl arkalarında duracaklar
    Ya Allah aşkına bunu yazarken ciddi misiniz ? O ürün yasalara göre min. 2 yıl ya da x km garantili olmak zorunda zaten,ne erdemi ya ?? Allahım sabır ver...
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı zamzung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Allah aşkına bunu yazarken ciddi misiniz ? O ürün yasalara göre min. 2 yıl ya da x km garantili olmak zorunda zaten,ne erdemi ya ?? Allahım sabır ver...
    evet gayet ciddiydim. ne dememi istiyorsunuz söyleyin onları yazayım mutlu olmadıysanız.

ben olaya tarafsız olarak bakıp yorumumu söylüyorum

eğer motomaniaya dedikleri gibi gerçekten özür dileyip hatalarını kabul edip gerekeni yapacaklarını söylüyorlarsa
    bende kendi düşüncem olarak helal olsun adamlara hatalarını kabul edip arkalardında duruyorlar diye pekala diyebilirim
    ama şunuda dedim. bakalım hatalarının arkasında nasıl duracaklar görelim dedim.

yani bakalım nasıl arkalarında duracak derken, detaylı yazmasamda görelim bakalım gerçekten arkalarında duracaklarmı demek istedim.
    sosyal medyada bunu söyleyip güven yaratmaya çalışıp arka planda mesajımızı yaydık bişey yapmasakta olur mu diyecekler
    yoksa bunu söyledikten sonra bişeyler için uğraşacaklarmı demek istedim.

biraz yazılanları okuyup anlayın empati kurun
    dundanbiri bunu beğendi.
    since 1987

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Yasalara göre sahip çıkılması gerekmesi, sahip çıkıldığında takdir edilemeyeceği anlamına gelmez. Hatta doğru olana uyulduğu için takdir edilmesi uygun olur.

Lakin bu aşamada sadece gösterilen iyi niyet için memnun olabiliriz. Gerçekten arkası gelirse o zaman takdir hakedilir asıl.

Motosikleti
    cb250r
    bizim ulkenin adini "gelen tepkiler uzerine cumhuriyeti" olarak degistirmek lazim.

-gelen tepkiler uzerine saldirgan gozaltina alindi.
    -gelen tepkiler uzerine volta magdurlara yardim edecegini acikladi.

dikkat edin bak ulkenin yonetim sekli gelen tepkiler uzerine kurulu.
    kurubuzz, Osm@n ve espresso bunu beğendiler.

Dünyanın en büyük otomobil üreticisi volkswagen emisyon değerlerinde oynama yaptığı için sadece Amerika'da son kullanıcıya hiçbir etkisi olmamasına rağmen 1 milyar doların üzerinde ceza aldı ve özür diledi.Bizde ise ölüme sebep olabilecek hataları olan bir motorsiklet markası suçunu kabul ettiği için takdir hakediyormuş. Alparslan'ın,Fatih'in,Gazi Kemal'in torunları bunu kendine uygun görüyorsa söylenecek söz yok.Hayırlı forumlar.Her millet hakettiğini yaşar
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu firma için demiyorum genel olarak diyorum
    Ticarette duygu olmaz , ticarete para işinde duyguyu karıştırırsan her şey çorba olur iç.içe geçer.. sonuçta bir para veriyorsun o parayı bir köşeye atıp biriktire bilmek için kaç ay kaç sene çalışıyorsun emek harcıyorsun.. duygularını karıştırmıycaksın mantığınla zekanla hareket ediceksin... Bunu konusu geçen motor yada firma için demiyorum hayatımız da aldığımız her şey için diyorum..

Motosikleti
    Alıntı zamzung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en büyük otomobil üreticisi volkswagen emisyon değerlerinde oynama yaptığı için sadece Amerika'da son kullanıcıya hiçbir etkisi olmamasına rağmen 1 milyar doların üzerinde ceza aldı ve özür diledi.Bizde ise ölüme sebep olabilecek hataları olan bir motorsiklet markası suçunu kabul ettiği için takdir hakediyormuş. Alparslan'ın,Fatih'in,Gazi Kemal'in torunları bunu kendine uygun görüyorsa söylenecek söz yok.Hayırlı forumlar.Her millet hakettiğini yaşar
    türkiyedeki firmalarla yurdışındaki firmaları bir tutma bence. türkiyedeki firmalardan beklenti içinde kalırsan insan üzülür.
    ne verebileceğini bilip beklentiyi o seviyeye indirmelisin.mağdur olan sen isen, stres olursun psikolojik çöküntüye girersin.
    kendi kendini yersin. türk malı adı altında bir ürün alıyorsan beklentilerin ona uygun olmalı. üzüleceksen ona göre üzülmelisin.

daha geçen gün instagramda türk malı lastiğin parçalandığını gördüm. o dahada ölümcül bir hata. hatta tam ölümcül bir hata.

ve senin düşüncene ters bir düşünce ile karşılaştığında düşmana yazar gibi yazmamalısın.
    "bence sen yanlış düşünüyorsun 'böyle böyle olduğundan ben şöyle şöyle düşünüyorum, ve burada bu konuda bana göre haksızsın" gibi şeyler bence daha güzel olurdu.

güzel bir tartışma alanı oluşsa bence daha güzel olur.
    hsoydam ve dundanbiri bunu beğendiler.
    since 1987

Motosikleti
    Artık Yok...
    Ağzınla diyorsun o zaman cebindeki parayla en sorunsuz hizmet alabiliceğin seni üzmiycek firmaya paranı yatırıcaksın ki satış sonrası arızada sorunda sıkıntı çekmiyesin..

Bunu tekrar diyim genele yazıyorum konusu geçen firma için değil..
    mavzer-i ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben İlker Beydeki azme(!) hayran kaldım. 4 yada 5.gün oldu.
    2.500 Km. yaptı.
    İlk 3 gün 1.700 Km yaptı.
    Ben 10 Bin Km. bittiğinde diyeceklerini şimdiden yazayım. Yanlış çıkarsa özür dilerim.
    "Muhteşem bir Motor. Hayatımda kullanıdığım en iyi motorsiklet."
    "Param olsa, 4 tane alırım" diyecek, var mısınız iddiaya?

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)