Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de adamlar haklı. Ne zaman birileri bize birşey satmak için "yerli, milli, ümmet" kavramlarını kullanıyorsa o alışverişten 3'ün 1'ini alıyoruz.
    Valla çok haklısın abi... Artık bizim toplumun içindeki bazı insanlar, Türk toplumunun neye tamam neye hayır dediğini çok iyi anlamışlar ve tamam denilen yerden vuruyorlar da vuruyorlar, vuruyorlar da vuruyorlar. Ve bu biraz siyasete girecek gibi ama hala bu kafayla gidersek daha çooook vururlar bizi ordan.
    tommygun, ilkhe, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu adamlar bile bile isteye isteye gözümüzün içine baka baka Yerli tasarım yerli üretim dediler sen de şimdi bizi yeme yani ayrıca yurtdışıdan parçaları getirilip ülkemizde birleştirilen bir şeyin üretimi için made in Türkiye diyemezsin olsa olsa o assembled in Türkiye olur ki onu da yapamamış zavallılar.
    hsoydam bunu beğendi.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Motorun üretici kaynaklı sıkıntılarından dolayı Ayıplı mal grubuna girmesi gerekiyor..
    geçmişte yıllar önce bir motoru Sanırım Kanuni’nin bir modeliydi bu motorun iadesini sağlamıştık ayıplı mal statüsüne sokarak..
    tavsiye olarak servisinde yaptığınız her işlem için kayıt tutulmasında ısrar ederek belge alın..
    emenyasin, espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Daha plastik parçayı üretemiyor çinde yaptırıyorsan neyi yerli üretim olabilir! Daha plastik parça, en basit kısım, vatan millet de, akıl dursun, arkadaşlar bu ülke yerli milli ayağına ne dolandırıcılar gördü, uyanın artık, size ben son uyarımı yapayım ülkede hak hukuk, son 10 senedir önce yıpratılıp son beş yılda tamamen bitirilmiştir. Çeteler tv'de şov yapıyor, pudra şekerleri, beş para etmeyen korumanın cebinde tonla paralar, kendi bakanlığına dezenfektan satan ticaret bakanı, 128 milyar dolarla kaybolan aileden maliye bakanı, bitcoin dolandırıcları, milyonlarca liraları çarçur eden çakma belediye başkanları vs. Siz bu ülkede hukuk, adalet ve gerçek siyaset olmadığı sürece hiçbir şeye güvenmemeniz gerekiyor, kim istemez yerli milli güvenilir şeyleri. Bu dönemde, bu yönetimde, böyle bir ekonomik durumda, böyle bir şey yok! olması imkansız! üstüne basa basa diyorum imkansız!
    espresso bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı KALDERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üretici kaynaklı sıkıntılarından dolayı Ayıplı mal grubuna girmesi gerekiyor..
    geçmişte yıllar önce bir motoru Sanırım Kanuni’nin bir modeliydi bu motorun iadesini sağlamıştık ayıplı mal statüsüne sokarak..
    tavsiye olarak servisinde yaptığınız her işlem için kayıt tutulmasında ısrar ederek belge alın..
    Çok güzel ve yerinde bir öneri
    hsoydam bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Volta RM5 yuzunden Motopixel ile Motomania birbirine girdi sanirim, canli yayin var su an Motomania'da.
    espresso bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volta RM5 yuzunden Motopixel ile Motomania birbirine girdi sanirim, canli yayin var su an Motomania'da.
    ben şuan izliyorum. ortam hararetlendi baya
    since 1987

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ucuzu 150 tl, pahalısı 750 tl olan telefon tutacağının reklamı yapan adamdan birşey beklemem. Motorcunun yanında olan kazanır.

Benim şahsi görüşüm Gökhan hoca bizim için velinimettir.
    Ülkenin şu durumunda , piyasada ,üçkağıtçı ve işini layığıyla yapmayan servislerin arasında bilgi ,tavsiye ve videoları gerçekten motosiklet kullanıcıları için çok değerli.
    emenyasin, espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şuan izliyorum. ortam hararetlendi baya
    Gökhan usta yargı dağıtıyor
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan usta yargı dağıtıyor
    Dağıtsın. Motopixel'in Bajaj ve cf moto hakkında söyledikleri Gökhan abinin dediği gibiyse bu herifin sadece motosiklet sektörüne değil ülke ekonomisine de zararı var. Bırak faydasızlığı zararı olan birisi.

Eminim videolarından faydalanan da, az da olsa bilgi sahibi olan da olmuştur, izleyip keyif alan da. Ama bu yaptığı yanlışları görmezden gelmeye yetmez.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağıtsın. Motopixel'in Bajaj ve cf moto hakkında söyledikleri Gökhan abinin dediği gibiyse bu herifin sadece motosiklet sektörüne değil ülke ekonomisine de zararı var. Bırak faydasızlığı zararı olan birisi.

Eminim videolarından faydalanan da, az da olsa bilgi sahibi olan da olmuştur, izleyip keyif alan da. Ama bu yaptığı yanlışları görmezden gelmeye yetmez.
    maalesef öyle. ha birde Zontes faciası var. Gökhan usta Zontes'den bahsetmeyi unuttu.

zamanında rahmetli Barkın abi bajaj pulsar için yurtdışında jant kıranın fotoğrafını gördüm dediği için kuralkan ile avukatlık oldu. şimdi o kuralkan nerede? aynı performansı gösterse ya?
    emenyasin bunu beğendi.

Oturdum izliyorum. Şunu net anladim. Alişan kral. Tarafsiz net. Isine geldigi gibi konusmayan kimse kalmamis.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı okancaytasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oturdum izliyorum. Şunu net anladim. Alişan kral. Tarafsiz net. Isine geldigi gibi konusmayan kimse kalmamis.
    Kolaçan'da bitti. bi Alişan ile Gökhan usta kaldı.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    benellinin trk 502 modelini test için kendisine verilmediğini hatırlıyorum. başkasından bulup çekim yaptığındada kasıtlı olarak kendisine motoru vermedikleri için motoru yerin dibine soktuğunu hatırlıyorum az çok. yanlış hatırlıyor da olabilirim emin değilim.
    o zamanlardan beri pek istekli izleyememeye başlamıştım videolarını.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    bu motoru alanlar önce bi isminden huylanması gerekirdi, geçmiş olsun.
    motopiksel denen kanal kendi çorbasında, itibar etmeyiniz.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef öyle. ha birde Zontes faciası var. Gökhan usta Zontes'den bahsetmeyi unuttu.

zamanında rahmetli Barkın abi bajaj pulsar için yurtdışında jant kıranın fotoğrafını gördüm dediği için kuralkan ile avukatlık oldu. şimdi o kuralkan nerede? aynı performansı gösterse ya?
    Keşke firmalar ile davalık olsa da aklı başına gelse. Sen kimsin ki milletin ekmeğine taş koyacaksın. Yok cf moto gemeyecek yok bajaj şöyle..

Zontes kısmı dediğiniz nedir? İncelemeleri falan ise ben zonteslerde ciddi bir arıza duymadım. Keşke UMA güzel fiyatlardan getirseydi 310 serilerini de tutsaydı. Aşırı yakışıklılardı 310 T modeli hariç.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

2006'larda çinli,şasi kırmasıyla ünlü bi model vardı piyasada. Motosikletin ön çamurluğunun üzerinde ABS diye bir sticker vardı.

O ABS stickerını görüp,aaa motorda abs varmış diye iddia edenler vardı. O abs mevzusu ne kadar gerçekse bu scooterın yerli olması da o kadar gerçek

Üzüldüğüm konu,Rahmetli Barkın'dan sonra piyasa kimlere kalmış.

Şu 3 dakikalık videosunun kalitesi bile şimdiki youtuber tayfanın %90'nını tokatlar.

Bomboş içerikler,hiçbir şey öğrenemeyeceğiniz saçma sapan muhabbetler...

Rahmetli çıtayı çok yukarı çıkarıp gitti.

Şunu da söyleyeyim,bu ülkede hiçbir zaman yerli motosiklet üretilmedi. En babası bile Çin'den demonte getirilip,montajla piyasaya sunulan modeller.

Hatta distribütörlerin bayilik/servislik verdiği bisiklet tamircisinden bozma çoğu tamirci sıfır motosikleti adam gibi toplayıp kullanıcısına vermekten aciz.

Mesela çinli bi scooter aldığınız zaman ustanın,çırağın eline bi 100 lira sıkıştırın ki özenle motoru toparlasın. Emin olun vida,somun vb gevşemesi kaynaklı sorun uzun süre yaşamazsınız. Gerisi biraz sizin motora nasıl baktığınız,biraz da şansınızla ilgili.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke firmalar ile davalık olsa da aklı başına gelse. Sen kimsin ki milletin ekmeğine taş koyacaksın. Yok cf moto gemeyecek yok bajaj şöyle..

Zontes kısmı dediğiniz nedir? İncelemeleri falan ise ben zonteslerde ciddi bir arıza duymadım. Keşke UMA güzel fiyatlardan getirseydi 310 serilerini de tutsaydı. Aşırı yakışıklılardı 310 T modeli hariç.
    uma'nın buna verdiği sonra elinden aldığı motor işte zontes. sabah akşam zontes iyi zontes güzel diyordu. bayilerin elinde hala satamadıkları duruyor.

Adam çok ugrasiyormus video çekmek için . Çok masrafı oluyormuş.
    En kaliteli videoları çekmek çok masraflı imiş.
    Reklamları daha kaliteli olursa millet daha iyi kandırılıyor tabiki.
    MOTOMANİA bilgisayar başında inceleme yapıyormuş. Ulan adam bu işin içinde adamın incelemesine bile gerek yok. Yedek parça fiyatına kadar araştırıyor adam.
    Gökhan hocanın para ile işi yok. Adamın tek istediği motosiklet kullanıcılarının bilinçli olması.
    motoSİKsel gibi adilerin bizi para için kandırmaması .
    Ayrıca Gökhan hoca Selçuk denen adi herifin yedi sülalesini satın alır ama kendisi ADİ mal kullanmaz bizede tavsiye etmez.😂
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)