Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Teşekkürler, epey video izledim bunları da gördüm, yıl sonuna kadar bekleyelim bakalım ne olacak, şimdilik kararsızım zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, epey video izledim bunları da gördüm, yıl sonuna kadar bekleyelim bakalım ne olacak, şimdilik kararsızım zaten
    Yeni çıkan bir modeli hemen almamak en doğrusu hocam. Çok büyük kronik sıkıntıları d qolabilir, çok küçük sorunları da olabilir. Servisi destek verecek mi bunu da görmüş oluruz bu dönemde. Eğer dedikleri gibiyse motor ben bile alabilirim. Varsın olsun plastik kalitesi kötü olsun. Sorunu olmasın,parçası da uygun olsun yeterli.
    Mr.wind bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    motopixel videosunu izledim

bana sorarsanız bu motoru alın diyo

eee incelediği tüm motorlar için alın diyo hangisini alıcaz

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hepsini alıyorum ben.
    Green Arrow ve Justforfun bunu beğendiler.

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motopixel reklam kanalı ve bunu canlı yayında kendide belirtmişti reklam kanalının önerdiği bişeyi almak ne kadar doğru tartışılır. Test sürüşü varsa denenir güven verdiyse alınabilir.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Motorun tasarımı o kadar güzelki markaya ve ürüne güven duygusu oluşturuyor , hatta kopyaladıkları Nmax dan bile daha güzel geldi bana , mekanik olarak yıllar içinde geliştirilecektir mutlaka ama ilk birkaç sene kullanıcılarını üzmez inşallah , en azından garantide iyi niyet kullanıp herşeye kullanıcı hatası demezlerse bu fiyata piyasada yer edinir , birde videodaki ilk üretilen motorun fabrikada 800 km test edildiği söyleniyor , 800 km nedir yahu bence sunucuya hatalı bilgi verilmiş..
    Justforfun bunu beğendi.

ucuz .

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Uretim(montaj) bandin dan inen partilerden farkli zamanlarda montajlanan en az 5-10 motosikletin,Min 5000km sert fren,sert gaz,bozuk zemin(suspansiyon),devirli kullanim,artçili sürüş,farkli hava koşullari(yağmur,soğuk,sicak)vb gibi durumlarda ömur testi yapilmasi lazim.

Buyuk ihtimal,son montaj sonrasi kisa mesafe testi yapiliyordur diye duşunuyorum.

Şekli,duruşu kağit uzerindeki verileri olumlu..bekleyip gormek lazim..

Yukarida arkadaslarinda bahsettigi gibi,sss(satis sonrasi servis)yedek parca gibi unsurlarda yapici ve esnek davranilirsa bu model onumuzdeki yillarda gelistirilir,hatta sivi sogutma bile eklenebilir.

Ayrica,bu marka çoğu şehirde bayi açmiş durumda(sadece kendi urunlerini satiyorlar),bu işi ciddiye almiş gibi gorunuyorlar..
    Justforfun bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Honda ve Yamaha'yı tahtından etmek elbette çok zor.
    Ama alternatifler olması gayet olumlu.
    Satış sonrasına gereken önem verilirse piyasada yer bulabilir.
    İnşallah başarılı olurlar ve daha nice modeller üretirler.
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    sym nin 200 serilerindeki, 169 cc olan motoruna benzer bi motoru var. ozellikleride ayni gibi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasislerden geçerken duyulan o plastik aksam sallantı seslerini şimdiden duyar gibi oluyorum, adamlar nmax'i bildiğin klonlamışlar tıpkısının aynısı neredeyse. Nmax ve Pcx'e öyle kolay rakip olunmuyor maalesef. Kymco, Sym, Suzuki, Piaggio'nun maxi-scooter modelleri dahi bu iki modelin satış rakamlarına hiçbir zaman rakip olamazlar arayı çok açtılar çünkü ve peynir ekmek gibi de satılıyorlar.
    Müneccim misiniz yoksa zaman gezgin mi ? Yorumunuzdan anladığım kadarıyla daha üstüne binip deneme fırsatınız olmamış yani evdeki koltuğundan oturup yazıyorsunuz diye anlıyorum ben. Daha denemediğinşz tecrübe etmediğiniz bir ürün için bu tarz bir yorum çok iddialı olmuş. Size katıldığım tek konu var o da evet bu motor pcx ve nmax'e rakip olmaz. Çünkü o iki model rüştünü türkiye'de ispatlamış modeller. Kimse de öyle kolay kolay vazgeçmez onlardan anca bu motor gerçekten kullananlar tarafından sevilir beğenilir sağlam bulunur ve servis hizmetleri konusunda müşteriyi üznezse bu fiyata çok satılır. Sizi tanımıyorum ne işle meşgulsünüz bilmiyorum ama benim tavsiyem birşeyleri eleştirirken ben ne yapıyorum diye bir sorun kendinize. Ne üretiyorum diye sorun zira sadece tüketim bağımlısıysanız üretim yoksa yorumlarınızı yaparken en azından yorum yaptığınız ürünü tecrübe edip tecrübelerinizi paylaşın.
    wing41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    17 ye gayet güzel rekabetci bir fiyat olmuş.tabiki nmax ayarında olamaz mümkün değil ama hedef sym kymco kalitesinde ve sağlamlığında olmalı.ilk izlenimler çin ve civarı bir dayanıklılık için konuşuyorum o seviyede sanırsam.kalite olarakta sym kymco ya benzer desek heralde yalan olmaz tabi görmeden söylüyoruz bunları.bu motoru aslında kuryelere dağıtmaları lazım en güzel test o şekilde olur öyle al sür demekle olmaz zaman yetmez kurye testinde başarılı oluyorsa her türlü alınır

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerli girişim olduğu için başarılı olmalarını isterim. Müşterileri bilgilendirmek adına kullanılan motor bloğu hangi üreticiden alınıyor açıklanması iyi olur.

Motosikleti
    cb250r
    kullanilan malzeme belli, urun belli. en ucuz cin mali motosikletlerin bile artik bir standardi var. ortalama bir kalite, performans ve konfor sunacagini dusunuyorum; ki sadece bu kadarini basarsa bile fiyat/performans olarak essiz olur.

Mallarinin arkasinda dursunlar, yedek psrca sikintisi olmasin, servis sikintisi cikarmasinlar ve tek parti uretip arkasini kesmesinler, ben almayi dusunurum.
    Justforfun bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 ye gayet güzel rekabetci bir fiyat olmuş.tabiki nmax ayarında olamaz mümkün değil ama hedef sym kymco kalitesinde ve sağlamlığında olmalı.ilk izlenimler çin ve civarı bir dayanıklılık için konuşuyorum o seviyede sanırsam.kalite olarakta sym kymco ya benzer desek heralde yalan olmaz tabi görmeden söylüyoruz bunları.bu motoru aslında kuryelere dağıtmaları lazım en güzel test o şekilde olur öyle al sür demekle olmaz zaman yetmez kurye testinde başarılı oluyorsa her türlü alınır
    Ben de böyle düşünüyorum. Kuryenin altında 6 ay dayanıyorsa, sarf malzemesi hariç bir sıkıntı çıkmıyorsa ben de seve seve alırım. Kurye günde en az 150 km yapıyor. Hem de sürekli şehir içinde dur kalk yaparak. Kafadan 6 ay 30.000 km eder. Forumda pcx ve nmax kullanan, ömür boyu sürse 30k km yapamayacak arkadaşlar da var. Bu fiyata 50bin km gitsin sonra kendini imha etsin, rektefiye istesin yine sıkıntı yok.
    erensel bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym nin 200 serilerindeki, 169 cc olan motoruna benzer bi motoru var. ozellikleride ayni gibi.
    Aynısını bende düşündüm gy6 bloğu mu yoksa symden mi aldılar motoru acaba
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Ygz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını bende düşündüm gy6 bloğu mu yoksa symden mi aldılar motoru acaba
    SYMden aldılarsa efsane olur ama biraz zor. Çinlilerde belli bir kaliteye geldiler artık.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYMden aldılarsa efsane olur ama biraz zor. Çinlilerde belli bir kaliteye geldiler artık.
    Açıkçası bana sym gibi geliyor sympomy ve jet 14 200lüklerinde kavrama 4000rpm civarıydı bu da öyle diyor Selçuk eğer öyleyse net alınır bu paralara cappucino alınıyor artık

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Ygz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası bana sym gibi geliyor sympomy ve jet 14 200lüklerinde kavrama 4000rpm civarıydı bu da öyle diyor Selçuk eğer öyleyse net alınır bu paralara cappucino alınıyor artık
    Aynen. Ulan o cappucino niye o kadar pahalı ya. Arora ulan sanki çinli değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)