Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu motoru geçen sene tartıştık, malın ne olduğunu da biliyoruz ,ülkemizde yerli motor enjeksiyon v.s birşey yapılmıyor, bunların yapılmadığı bir ülkede ,elbette yerli demek ne derece yerli ? farkındayız
    Pulsar forumlarına Bajaj forumlarına bakın ,aynı mevzular yaşanmış ,gene hemen hemen aynı şeyleri yazmışım ,bu motor hakkında da alır almaz eksiklerini yazmışım, burada amaç binicileri yani bizleri, aydınlatmak
    siz direk markayı kötülüyorsunuz ,ardından Hero v.s diyorsunuz, böyle aydınlatma olmaz, her 2 markanın modelini eksi artı kıyaslarsın, alan alır satan satar
    Ruhi usta yı tanımışlığım var, oda Ankara da ama yaptığı video yanlış, ilk videoda bile, krank ortada eliyle 1 tık yapsa, gerçekten sorun krankta mı ortaya çıkacak ,yapmadı bunu, ayrıca yavaş yavaş gitmek olmaz deyip hakkını ver falan diyor ,neyin hakkı :D 1000 cc mi mübarek motorlar
    arayın Çayyolu Getiri Hero motorların durumu nasıl diye sorun ,hatta geçen yaz durduğu yerde yanan Hero yu sorun, neden cayır cayır yanmış ?
    bu mudur yani bende derim şu marka yanıyor ,bunu alın ,böyle yapınca ne olacak ?
    deseniz ki bu paralara bu marka motorlarda var, karşılaştırın alın, daha dürüst ve dikkat çekici olur
    ama bir malı kötüleyip ,şu marka iyi demek ,gereksiz ve inandırıcı olmaz ,birde kalkıp ne yazıldığına bakmadan, laf sokma çabaları ,bilmem gene yazarak anlatabildim mi ?
    en güzel reklamı ya satıcı yapar yada ürün kendisi yapar ,Hero yıllardır ülkemizde, tutulmuyorsa bunu bir zahmet kendilerinde veya ürünlerinde arasınlar ,bir ara almaya bayiye gitmiştim ,baya zaman oldu, satıcı 2 model göstermeye üşeniyor, sert bir üslupla he he, ee ee modeli anlatıyor ,alacağı olan bile almaz ,ben de almadım tabi
    Kimse yazdiginizi okumuyor, cunku okuyamiyor. Yazarken satir boslugu birakip, imla kurallarina uyarsaniz okuyabiliriz. kör oldum resmen
    espresso, birbilent ve hsoydam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse yazdiginizi okumuyor, cunku okuyamiyor. Yazarken satir boslugu birakip, imla kurallarina uyarsaniz okuyabiliriz. kör oldum resmen
    okur okur sıkıntı yazıda değil ,yazıya cevap verecek kabiliyeti olmayanlarda ,sonra neden ülke bu halde, az bile

gayet net bir şekilde okunuyor

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    okur okur sıkıntı yazıda değil ,yazıya cevap verecek kabiliyeti olmayanlarda ,sonra neden ülke bu halde, az bile

Keyifle okumuyor diyelim.
    espresso, birbilent ve hsoydam bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Suçlu biz çıktık iyi mi ?..
    Sen düzgün yazma , noktalama kullanma , biz kabiliyetsiz olalım ve ülkeyi bu hale sokalım.
    Yav ne terbiyesisiz.. Kusura bakma gardaş..
    birbilent, espresso, maktama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun bir benzerini Arora üretiyor. ZRX200 adıyla.

ZRX200'de de Volta RM5 gibi sıkıntılı durumlar var. Honda Dio düşük yakıtı ve Honda güvencesiyle kuryeliğe daha uygun bence.

Motosikleti
    rks blazer 50cc
    Alıntı zamzung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamıyorum arkadaş, adamlar 50 yerinde 50 tane sorun olan motoru piyasaya sürmüşler,sırf insanoğlu motoru aldı diye toz kondurmuyor.17.750 tl ye ne bekliyordunuz yazıyorlar, bir ürün emsallerine göre pahalı değil diye sorunlu mu olmalı,ben bunu anlamakta zorlanıyorum ? 2004 yılında Elantra aldı peder,vallahi klima ve cam otomatiği dışında sorun çıkarmadı,yolda bir kez olsun kalmadı emekli oldu hala kullanıyor,aldığında en ucuz c sınıf aractı.Bu mantıkla Elantra'nın da sorunlu olması gerekirdi. Şu motordaki sorunlar 2 yılda değil 2 günde ortaya çıktı,fabrika çok değil 5km test etse örnek arka frendeki sorunu bulmaz mıydı? Hani elektronik sorun olur işte Abs ışığı gibi dersin ki elektronik şans işi,itirazım yok ama mekanik sorun demek körü körüne piyasaya sürmüşler demek.Şu motoru bayiden alan eve gelene kadar ses var diye yazdı. Yazmadı mı ? Burada biri yazmıştı,daha eve gelirken soket çıkıp yolda kalmıştı,Allah muhafaza köklese gazı önünde arkasında araç olsa napacaktı o hızda adam motor stop edince giderken ? Yanlışsam Lütfen düzeltin arkadaşlar. Sarı sitede en çok modeli olan marka Mondial,şikayet varda şikayet sayısı 386 iken model sayısı 3.509,Revoltun sarı sayfada 211 ilanına tam 311 şikayet var. Satmak için akü koyup yerli diyerek milletin milliyetçi duygularından yararlanacağına düzgün iş yap motoru 20 ye sat. Nerdeyse iki şehir seyehat yapsan alet zaten bakıma giriyor ve bunlar hep masraf .Şimdi bu alet 17.750 tl öyle mi?
    bende 2008 de elantra aldım sadece 1 sefer aks başları değişti 1 kere de radyatör değişti hala tık demedi kullanıyoruz...

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)