Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşimin tantuni dukkanin da pakete koşan metal kasa tvs jupiter var 135.000 km de bir defa silindir degisti,arkadasim da daha once spacy vardi,tvs nin daha dayanikli çiktigini söylüyor.

Yag,buji,kayiş,fren balatalari harici masrafi yok.

Hani dişardan bakinca motorun albenisi yok ama bildigin katir gibi sağlam motor.

Şöyle bir baktim da fiyati 23 bin tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolaçan kardeşimiz inceleme videosu çekmiş ve bence çok dürüst bir anlatım olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=0RKONqdH98o
    Kolaçan gerçek bir inceleme yapmış. Gerçek bir inceleme olması hasebiyle satın almayı düşünenlere çok faydalı olmuş. Yine de alacak olanların önüne geçip "sakın yapma" diyecek hali yok.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Yeni alacak arkadaşlara fikir edinmesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=d4epEUF4TGE
    s0me0ne ve AzÇok bunu beğendiler.

Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

5000 km. de dağılan motora ruhi ustanın yorumu; "fazla bile dayanmış"

Müşteri şikayetlerini "gazeteci" ile reklam yaparak bastırmaya çalışmaları çok şey anlatıyordu.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

acaba bu motoru tanıtıp o sinir gülüşüyle çok güzel alın abi bence diyen kişi bu videoyu izlemiş midir
    tommygun, birbilent ve espresso bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba bu motoru tanıtıp o sinir gülüşüyle çok güzel alın abi bence diyen kişi bu videoyu izlemiş midir
    Bizim Selçük?

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim Selçük?
    evet adını söylemedim bilerek

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahi ne oldu o "gasteci" dalaylamaya? Gören duyan?

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahi ne oldu o "gasteci" dalaylamaya? Gören duyan?
    Şo olta yöneticisini alıp sorulara cevap veriyoruz diyip sonra videoyu kaldıran yutubır demi

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şo olta yöneticisini alıp sorulara cevap veriyoruz diyip sonra videoyu kaldıran yutubır demi
    Yok yok hani alıp geziyordu falan ...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    İyi ki usta atasözü öğrenmiş hani..İçi seni dışı beni yakar belgeseli gibim olmuş...Lan tam önemli yerinde elektrik gitmesi nedir yahuı...

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ki usta atasözü öğrenmiş hani..İçi seni dışı beni yakar belgeseli gibim olmuş...Lan tam önemli yerinde elektrik gitmesi nedir yahuı...
    Part 2 haftasonu gelecekmiş , devamını bende çok merak ediyorum. İşin ilginç yanı 170 cc diye satılan motor 150 cc çıktı.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    video ya dava açsam kazanırım ,böyle video olmaz ,bizim millet sanki zengin bir ülkede yaşıyor ,sanki üretim yapıyoruz da ,birde mal beğenmiyor
    evet bu duruma geldik
    lan marka motor dediğin motorlar aynı motorun 2 katı fiyata satılıyor, sanki bunu bilmiyor da millet riskli motoru alıyor, boş milletiz arkadaş boş döviz ucuzken Çin motorlarına rağbet yoktu, şimdi döviz artmış markayı bırak Çin motoru bile alım gücüne göre pahalı
    böyle bir ülkede bu millet neyin peşinde ? bende gidip aldım sorunlarını da tartıştık ,şimdilik az km de yavaş yavaş kullanıyoruz
    bir yorum yaparken ortam durumu ülke durumu ele alınır mal kötü mal kötü tamamda bu paraya ne alalım göster yok orada da susar milattan kalma 2 el marka mı alalım ? sanki onlarda hiç sorun yok
    boş ustalar boş ,çıksa dese ki bu paralara bu kadar ve yavaş dikkatli kullanın dese eyv ama ülke şartlarından bahsetmeden, sırf kötülemek için yorum video yapmak ,abesle iştigal cahillik ve art niyettir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

ayrıca o ses belki kranktan değildi, fazla vuruntu yoktu ,belki de başka sorundan kaynaklıydı ? hemen motoru indirdi başında kimse olamayacak ,artık neye göre karar verirse :D

Piyasaya yeni çıkan bir marka tam 871 şikayet almış. (şikayetvar) Hala daha bu markayı savunan çıkabiliyor. Yahu kaç tane sattı da bu kadar şikayet aldı.bunlar. Bu marka en fazla mondial kadar yerli.Bilmiyormuyuz. Hero Dash varken bunu alana söyleyeceğim söz "geçmiş olsun" olur. Fiyatı da çok yakın. Bizim orada boşa avuntu yapmaya çalışanlara "Sık söyle. Belki kendin de inanırsın" derler.
    espresso bunu beğendi.

Yahu bu ülkede çocuk tacizcilerini savunan aile bakanı vardı... Bu ne ki?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ruhi Usta'yı tanımam bilmem ama "grang" diyor ya o ağzına kürekle vurasım geliyor.
    birbilent bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Ruhi Usta'yı tanımam bilmem ama "grang" diyor ya o ağzına kürekle vurasım geliyor.
    Adama Angara bebesi ne diyeceğdi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adama Angara bebesi ne diyeceğdi.
    Ruhi Usta bana her an "La sen hayırdır?" diyebilir

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    şaka gibisiniz, buyurun gidin alın, marka marka motorları ,alın resimlerinizi de paylaşın, sözünüzün eri diyelim size :D
    alamıyorsanız boşa laf etmeye gerek yok
    ülkenin durumu belli diyorum ,bu paraya bu kadar diyorum, hala neyin muhabbeti onu anlamadım ?
    şuan bu motor bile 30.35 bin tl olmuş ,Japon eş değeri 70 binlerde :D
    buyurun marka olanını alın ,,burada kimse kimseyi savunmuyor, mevcut durum bu ,maddi olanaklar bu ,alınacak motorlar ortada ,eee daha neyin derdindesiniz ?

ayrıca ben genel yorumladım, şimdi gitsem büyük cc sıfır motor alırım, benim maddi durumum iyi, peki maddi durumu iyi olmayanlara elindeki 3.5 kuruş ile alınabilecek hangi motorlar var ? onu da yazında millet alsın

usta yağdan kanser tedavisini bulacak, az daha zorlasa tıp tarihine geçecek :D
    dua etsin,,,, firma dava açmıyor ,,,açarsa dımdızlak kalır ortada
    çölde susuz kalan bir insana su yerine kahve iç demek gibi bir şey sizinkisi :D
    he pasta yesinler :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bu ülkede çocuk tacizcilerini savunan aile bakanı vardı... Bu ne ki?
    haddini aşıyorsun yavaş ol, yazdığın yorum ağır hakaret içeriyor farkındasındır umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasaya yeni çıkan bir marka tam 871 şikayet almış. (şikayetvar) Hala daha bu markayı savunan çıkabiliyor. Yahu kaç tane sattı da bu kadar şikayet aldı.bunlar. Bu marka en fazla mondial kadar yerli.Bilmiyormuyuz. Hero Dash varken bunu alana söyleyeceğim söz "geçmiş olsun" olur. Fiyatı da çok yakın. Bizim orada boşa avuntu yapmaya çalışanlara "Sık söyle. Belki kendin de inanırsın" derler.
    daha yazılan yorumu okuyup anlamıyorsun, üstteki yorumu mu sana zahmet bir daha okursan

Motosikleti
    Xmax
    Ruhi Usta bana her an "La sen hayırdır?" diyebilir
    demez şeker gibi adamdır o
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)