Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxell adlı üyeden alıntı

İsterseniz ilker beyin Türkiye turu olarak takip edin İsterseniz voltanın Türkiye turu test sürüşü olarak takip edin.. İster reklam deyin ister demeyin kimin umrunda isterseniz hiç takip etmeyin.. Beğenmediyseniz hoşunuza gitmediyse yorum da yazmayın geçin gidin.. İsterseniz voltanın adını hiç anamyın isterseniz aldırmayın.. Emin olun kimse bunu takmıyor.. Ama şunu bilin ki bu tur sadece volta motor test sürüşü değil.. Gerekli açıklamaları ben videom da yaptım.. O size kalmış.. ama şuan bu geziyi bütün volta alan kullanan ve alacak olan merk eden herkes takp ediyor.. Bize gelen mesajları bir görseniz hak verirsiniz.. İnsanlara gönüllü bir hizmet veren 5 kuruş para almamış sadece ülkemizi motosiklet ile gezmek bu güzellikleri tüm dostlarımıza göstermek isteyen bir kardeşimiz var.. Bizde geziyi destekliyoruz siz istediğinizi söyleyin.. saygılarrrr...
    Siz bu kafayla anca paylaşımlarınızı beğenen 30-40 arkadaşınızla anca kendiniz çalar kendiniz oynarsınız... Aynen devam...
    hsoydam, espresso ve YasinC bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    malum kanaldaki kardeşimiz reklamı bastı bastı. herkes bu motorla ortada kaldı. kendisi de ducati'sinin modelini yükseltmekle meşgul. allah daha çok versin
    hsoydam ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum kanaldaki kardeşimiz reklamı bastı bastı. herkes bu motorla ortada kaldı. kendisi de ducati'sinin modelini yükseltmekle meşgul. allah daha çok versin
    Vallahi benim ettiğim beddualarla o Ducati'sinden pek bii hayır görmez gibime geliyor... Kör şeytanından bulsun bizim paramıza göz dikenler, günümüz tabiriyle, çökenler... :-(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba , Nmax ve Pcx ' e rakip gelmiş . Fiyatı da rakiplerine göre uygun , bence kronik bir sorunu olmazsa nmax ve pcx tahtından edebilir.

https://www.sahibinden.com/motosiklet-revolt-rm5
    kullananlar bundan yaka silkmiş.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı tusumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullananlar bundan yaka silkmiş.
    yaka silkmiş ama 17.750 ye aldığı aleti 23e çakmaya çalışıyor. Türk milleti budur işte. Dini vardır ama ahlaksızdır
    IRau, hsoydam, ero__ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı zamzung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaka silkmiş ama 17.750 ye aldığı aleti 23e çakmaya çalışıyor. Türk milleti budur işte. Dini vardır ama ahlaksızdır
    Bizim memlekette her şey -mış gibi zaten.
    zamzung bunu beğendi.

Ön amortisör halen gelmedi. Egzoz kırık garantiden istedik ellerinde yokmuş. 1 kere yolda kalsam satıcam motoru hakkaten yavaştan sıkmaya başladı artık. Benellinin servislere distribütöre laf ederdik volta daha beter çıktı. Bi de egzozu kaynatmayın garantiden göndericez diyolar, illa yolda kopsun diye bekleyelim. Bişey söylüyolar ama gerisini düşünmüyolar ya ne saçmalık.
    espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .... hakkaten yavaştan sıkmaya başladı artık. ....
    Hâlâ "yavaştan" mı sıkmaya başladı? Ben delirmiştim, sinir küpü olmuştum şimdiye kadar.
    ufoz, hsoydam ve espresso bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Ucuz diye almayı düşünüyordum bunu bu acemilikle, işsizlikle bu kadar sorun yaşasam kafayı yerdim heralde . neyseki almamışım o benzin kapağı elinde kalan arada videoda camdaki sevgilisine bakan arkadaş hayatımı kurtardın valla

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hâlâ "yavaştan" mı sıkmaya başladı? Ben delirmiştim, sinir küpü olmuştum şimdiye kadar.
    Hocam ben şanslı sayılabilecek kullanıcılardanım büyük problem yaşamadım. Ufak tefek sorunları bitmiyo sadece.
    hsoydam bunu beğendi.

Arkadaşlar motorun lastiklerinde sıkıntı var gibi. Islak performansından gayet memnun kaldığım tournee lastikler son zamanlarda sanki naylonmuşcasına kayıyor. Özellikle arka lastikte sıkıntı yaşamaya başladım, var mıdır böyle bişey tecrübe eden? 3600km civarındayım. Tournee kullanıcıları genemde mevcut bu lastikten. Bizim motorlarda dışını kauçuk kaplatıp normalde naylon falan mı kalıba döktürdüler naptılar anlamadım.
    hsoydam bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Arkadaşlar motorun lastiklerinde sıkıntı var gibi. Islak performansından gayet memnun kaldığım tournee lastikler son zamanlarda sanki naylonmuşcasına kayıyor. Özellikle arka lastikte sıkıntı yaşamaya başladım, var mıdır böyle bişey tecrübe eden? 3600km civarındayım. Tournee kullanıcıları genemde mevcut bu lastikten. Bizim motorlarda dışını kauçuk kaplatıp normalde naylon falan mı kalıba döktürdüler naptılar anlamadım.
    Abi bu videonun ilk dakikalarında sanırım senin problemin benzeri anlatılıyor:
    Anlas Tournee

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Merhaba hocam,
    Benzer sorun bende de var. Ama benim motorum yaklaşık 1 ay serviste kaldı.
    Frenlerine de bakıldı. Servisci arkadaş fren sisteminin havasını aldık dedi, ben açıkcası ona bağlamıştım.
    Bu arka frenden gelen ses için yapılanlar sonucunda oldu sanmıştım. Ben henüz 600 - 650 Km.deyim.
    Ama özellikle arka taraf bende de kızaklamaya başladı.
    İki freni eşit sıkmaya çalışıyorum. Ama arka taraf çok hızlı kitliyor ve arka taraf kayıyor.
    Lastik havalarını ilk fırsatta kontrol edeceğim.

Valla benim motor maksimum 2 gün yattı aldığımdan beri. Hani 3bin kmye kadar da çok memnundum karlı havada ankara yalova arası gittim 1 kere güvensizlik yaşatmadı. Şimdi korkudan virajları 20 30la dönüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu videonun ilk dakikalarında sanırım senin problemin benzeri anlatılıyor:
    Anlas Tournee
    Şunu müsait bi zamanda izleyeyim de çoğunlukta böyleyse değiştircez mecbur lastikleri. Korka korka motora mı binilirmiş ya.
    hsoydam ve Justforfun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Hocam, ben de 2-3 kez arka tekerin kaymasından ötürü kaza atlattım.
    Allah'tan çok ciddi olaylar değildi, korktuğumla kaldım.
    Firma öyle bir güvensizlik yarattı ki, buna en güzel örnek sizin bu yazınız olur.
    Bunu bile yapmış olabilirler diye bir düşünce geliyor insanın aklına.
    Düşmanları/rakipleri uğraşsa, bu kadar dip bir duruma düşüremezlerdi firmayı, kendi kendilerini ne hale soktular.
    Bu yağmurda arka tekerin kayması olayını yaşayan 1-2 kişi daha biliyorum.

Valla hocam daha önce de yazmıştım. Bayağı sıkı benelli kullanıcısıydım. Montaj hatalarından servislerden çok büyük sıkıntı çekiyoduk. Zaman zaman yedek parça sıkıntısı da yaşanıyodu. Daha kötüsü olamaz diyodum cidden kuba rks benelli grubu garanti ve montaj konusunda voltaya göre kaliteliymiş. En azından bişey olduğunda garantinin kapsayacağını biliyoduk. Pahalı yedek parçaları en azından universal bi marka olduğu için aliexpressten falan temin edebiliyoduk. Voltada egzozun kırılması, kendi kabul ettikleri ön amortisörde bile inşallah garantiye sokarlar diye dua ediyoruz. Parçaları yurtdışından bulma imkanımız da yok kendimiz başka markaların uyumlu parçalarını keşfetmediğimiz sürece. Garanti konusunda açık ara en kötü firma voltaymış bunu net şekilde anladım. Büyük sorun çıkarmasa yolda bırakmasa da, o kadar üstünde iyileştirme, düzeltme ve yatırım yaptığım halde yazın sonunda satmayı düşünür hale geldim. En az 1 sene binmeyi planlıyodum.
    espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Altuğ Aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, ben de 2-3 kez arka tekerin kaymasından ötürü kaza atlattım.
    Allah'tan çok ciddi olaylar değildi, korktuğumla kaldım.
    Firma öyle bir güvensizlik yarattı ki, buna en güzel örnek sizin bu yazınız olur.
    Bunu bile yapmış olabilirler diye bir düşünce geliyor insanın aklına.
    Düşmanları/rakipleri uğraşsa, bu kadar dip bir duruma düşüremezlerdi firmayı, kendi kendilerini ne hale soktular.
    Bu yağmurda arka tekerin kayması olayını yaşayan 1-2 kişi daha biliyorum.
    Yağmurda ne olsa kayar dikkat edin.
    Benim xmax'da michelin citygrip var scooter için en iyi lastik markası deniyor ama onlarla bile yağmurda ıslak yerlerde korkarak dikkatli sürüyorum.
    hsoydam bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim xmax'da michelin citygrip var scooter için en iyi lastik markası deniyor ama onlarla bile yağmurda ıslak yerlerde korkarak dikkatli sürüyorum.
    Keşke Road 4-5'lerin scooter için de üretimi olsa. Kış vakti ya da yağmur için bence muazzam.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam city gtip 2 taktırdım geçen gün yağmurda sürmek zorunda kaldım hiç tedirgin etmedi mükemmel bi lastik

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pirelli Angel CT deneyiniz...
    hsoydam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 172526272829 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)