Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopiksel tv kanalını karalama kampanyası başlatmışsınız ?

öyle diyor...
    bunların yatacak yeri yok valla , tam yasaklar başlayınca video atıyorlar ,

Motopiksel ise ekmegine bakıyor işte..
    hsoydam, MotoWrestler ve Garip bunu beğendiler.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopiksel tv kanalını karalama kampanyası başlatmışsınız ?

öyle diyor...
    MOTOSİKSEL ve onun gibiler sosyal medya , YouTube maymunları hocam.
    Parayı ve avantayı kimden alırsa onun reklamını yapıyor.
    Kendisi bilmiyor mu sizce bu motorun yerli olmadığını. Babalar gibi biliyor.
    Kendisi zaten foruma üyedir kesinlikle bu yazılanları da okuyor zaten.
    MOTOMANİA nere MOTOSİKSEL nere .
    Keşke MOTOMANİA kadar bilgilendirici , eğitici , dürüst ve karakterli olsa.
    Zaten gerçek eğitimli ve bilgili motosiklet kullanıcıları onun gibileri ADAM yerine hiçbir zaman koymaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Maalesef ülkemizde esnaflık ve ticaret dolandırıcılık üzerine kurulu.
    ÖTV ler KDV ler . Devlet bile bizi yolunacak kaz olarak görmekte.
    Neden bizim ülkemizde bakım aralıkları yarı yarıya düşürülüyor. Neden extradan bakım parası çıkıyor cebimizden.
    Dünya şampiyonu Sofuoğlu motosiklet kullanıcıları için ne yaptı milletvekili olarak.
    Kendi mağazalarında ticaretini yapıyor.
    Mr.wind, espresso ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sorunsuz hale getirip yollarımı ayırdım bu motor ile
    Merhaba hocam, sattınız mı motorunuzu?

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sorunsuz hale getirip yollarımı ayırdım bu motor ile
    Üzüldüm hocam iyi destek veriyodunuz kullanıcılara da konuya da. Hayırlısı olsun.
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc

gökhan hoca detaylı değinmiş konuya (bu adamı seviyorum en azından kar amacı gütmeden doğruları söylüyor totopixel gibi değil)

Motosikleti
    bajaj avenger 150 street
    yazıklar olsun para için kötü mal övenlere.
    hsoydam bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bu başlık arada karşıma çıkıyordu. motosiklete ilgim olmadığı için hiç girip bakmamıştım.
    motomania nın videosu üzerine geldim bu başlığıa

ilk başta güzel başlamış herşey. sonra herşey kararmış.
    motor bildiğin rezillik olmuş.

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Lox6Xr7VQj4

gökhan hoca detaylı değinmiş konuya (bu adamı seviyorum en azından kar amacı gütmeden doğruları söylüyor totopixel gibi değil)
    Hocam bu motoSİKsel in tarifesini öğrenmek lazım 😁 Fiyatta anlaşırsak evinde özel bir reklam anlaşması yapılabilir.

Motosikleti
    HONDA PS150İ
    Herkese geçmiş olsun arkadaşlar inşallah yargı yoluyla motorları iade etme şansınız olur. Şu konuyu okudukça 54 binde olan honda ps150i motorumun MAŞALLAH NAZAR DEĞMESİN. kıymetini bir kez daha anladım.

Geçenlerde bi arkadaşım ybrlerin kilometreleri çok yüksek diye ARORA YEBERE diye bi modele 14000 lira verip sıfır aldı.Motor nereden bakarsanız ybr ile ikiz gibi (Sesini duyana kadar) Motoru merak edip çalıştırayım dedim 4 kez marş bastım anca çalıştı. Arkadaşada bişey diyemedim ama üzüldüm. Motor çalışıyor ama rolantide durana kadar gaz vermek gerekiyor. Deposunun boyası kalkmış ve grenajda kendi kendine çatlama olmuş. En garip tarafı 27 binde ybr'ye bindim ve aroranın yanında bana daha sağlıklı geldi.

Motor alırken yaşına ve km saatine bakmak yerine; Nasıl kullanıldığına ve markasına bakmak daha sağlıklı.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Spektrumdx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese geçmiş olsun arkadaşlar inşallah yargı yoluyla motorları iade etme şansınız olur. Şu konuyu okudukça 54 binde olan honda ps150i motorumun MAŞALLAH NAZAR DEĞMESİN. kıymetini bir kez daha anladım.

Geçenlerde bi arkadaşım ybrlerin kilometreleri çok yüksek diye ARORA YEBERE diye bi modele 14000 lira verip sıfır aldı.Motor nereden bakarsanız ybr ile ikiz gibi (Sesini duyana kadar) Motoru merak edip çalıştırayım dedim 4 kez marş bastım anca çalıştı. Arkadaşada bişey diyemedim ama üzüldüm. Motor çalışıyor ama rolantide durana kadar gaz vermek gerekiyor. Deposunun boyası kalkmış ve grenajda kendi kendine çatlama olmuş. En garip tarafı 27 binde ybr'ye bindim ve aroranın yanında bana daha sağlıklı geldi.

Motor alırken yaşına ve km saatine bakmak yerine; Nasıl kullanıldığına ve markasına bakmak daha sağlıklı.
    Ybr 125 e saglamlik,motor,ve mekanik ortak parça bakimindan en yakin motosiklet salcano(jianshe)wolf 125 dir.yine de bir ybr olamaz ama 70K km lerde kuryelerde yürüyen wolf ler var.

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Lox6Xr7VQj4

Gökhan hocamın söylediklerinin yüzde 90ına katılıyorum, adam en azından açık açık doğruları söyleyebiliyo sponsor reklam işine girmiyo. Ki yine çok fazla haklılık payı var. Özellikle türk markası diye kendini ortaya atan markalar, youtube motor kanalları ve 2 video izleyip kanıp motor alanlar konusunda. Tek bir noktada eksiği var o da ülkemizin ve bizlerin ekonomik durumu.

Yani tabiki 3 4 fazla verip japon almak daha mantıklı, kim istemez ki en az nmax veya pcx olsun. Lakin yok arkadaş, kendi açımdan konuşuyorum, noter sigorta plaka masrafları dahil ucu ucuna yetti bütçem. Araba hayal, e ulaşım ihtiyacım da var, tamam jet14 de alınabilirdi zaten blokları bizim motorla aynı ama ikinci el almak istemiyosak ne alalım? Siz söyleyin mesela 20bin bütçesi olan adam ihtiyacını karşılamak için hangi motoru almalı?

Maalesef yok hiçkimsenin maddi durumu iyiye gitmedi zenginler hariç. 50cc alana geçen sene laf ederdim bu sene artık edemiyorum mesela. Napsın adam 15km yolu bisikletle mi gitsin? 3 vesair otobüse binip hem vakit kaybedip hem covid bulaş riskini mi göze alsın?

Şahsen videolardan bu motoru öğrenip yerli milli destek çıkalım kafasıyla motoru alanlara ben de kızıyorum. Neyin ne olduğunu bilmeme rağmen aldım ben motoru, çünkü bu bütçelerle artık motor yok cidden yok. Ekonominin bu hale gelmesine sebep olanlar haricinde kimsenin suçu günahı yok. Ki böyle olduğu sürece 50ccler de, böyle deneme motorları da prim yapmaya devam edecek.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Herkesin hayalindeki motora bi gün ulaşması umuduyla. Konuya destek vermeye devam edeceğim benim gibi motoru alıp kullanmak zorunda olan veya satmak istemeyenler için. Motorun durumu belli, markanın ne kadar arkasında durduğu veya durmadığı da belli. Bari tecrübelerimizi sorunları çözümleri paylaşalım birbirimize destek çıkalım.
    espresso, Garip, erensel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Altın elbiseli adama bu motoru parayla tanıt deselerdi böyle bir tanıtım yapar mıydı acaba? Tıraş bu motor almayın der geçeceğini biliyoruz. Çinden getirip montaj yapılan motora yerli malı diye kaktırmaya çalışanlara da pirim vermezdi. Bu motor yerli malıysa mondial kuba asya kanuni hepsi yerli o zaman. Yazık... Kürt ölünce...
    espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Birazda iğneyi kendinize batırın araştırın para veriyorsunuz nihayetinde .. Türkiye de sıfırdan ham maddeden grenaj üreten fabrika varmı yok.
    Blok segman varyatör üreten fabrika varmı sıfırdan yok.. sıfırdan gösterge üreten fabrika varmı yok..
    Varsa biri çıksın desinki var..

Adamlar yanlış bir şey dememiş Çin'den parçaları getirip burda montajlasalar bile eğer burda birleştirilmiş ise kağıt üstünde yerlidir.. her ürün böyledir .. Türkiye de parça parça getirilen burda montajlanıp son kullanıcının kullanımına verilen her ürün yerli sınıfında geçer..

Geri kalanı sizin araştırmanız lazım..

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazda iğneyi kendinize batırın araştırın para veriyorsunuz nihayetinde .. Türkiye de sıfırdan ham maddeden grenaj üreten fabrika varmı yok.
    Blok segman varyatör üreten fabrika varmı sıfırdan yok.. sıfırdan gösterge üreten fabrika varmı yok..
    Varsa biri çıksın desinki var..

Adamlar yanlış bir şey dememiş Çin'den parçaları getirip burda montajlasalar bile eğer burda birleştirilmiş ise kağıt üstünde yerlidir.. her ürün böyledir .. Türkiye de parça parça getirilen burda montajlanıp son kullanıcının kullanımına verilen her ürün yerli sınıfında geçer..

Geri kalanı sizin araştırmanız lazım..
    Abi öncelikle hoşgelmişsin uzun zamandır frumda görmüyordum seni.
    Türkiye'de grenaj ve blok parçaları üretimi gibi şeyleri kaliteli olarak yaptırabileceğin ir sürü firma bulursun. Ülkenin araç sektörüne üretim yapan bir çok firması var.

Meselenin ar-ge çalışmaları yapıp motosiklet tasarlayan(yada en azından motorunu)bir firmamızın olmaması olduğuna inanıyorum. Yoksa blok, grenaj gibi parçaları ürettirecek firma bulunur Türkiye'de.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Motosiksel-totopiksel, yukarıda güzel yazılmış.

100 numaralı adam filmini izlemişler herhalde.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Adam motoru iki üç saat kullanıp tavsiye etmiş , sanki motosiklet arge uzmanı mübarek senin teknik bilgin nedir ? uzun süre deneyimlemeden piyasaya yeni çıkan bir ürünü tavsiye etmek cahilliktir , hem ürün yeni hemde üreticisi ilk defa motosiklet işine girmiş , üstüne pandemi sürecinde bir çok sorun yaşamışlar , anlaşılan bir tane motoru elden geçirip test etmesi için bu şahsa vermişler , gerçi videonun tamamını izlerseniz birçok şeyide eleştirmiş beğenmemiş ama söyledikleri herkesin ilk bakışta yada kullanışta fark edeceği detaylar (sele altına kask sığmaması , ön camın rüzgar koruması yetersiz olması vs.) , maalesef bunu video çeken herkes yapıyor , hiçbiri yeterli teknik bilgiye ve uzun süreli deneyime sahip değilken bir iki saat içinde tüm motorları çözü veriyorlar maşallah , en sinir olduğum sözleride şu , motora biniyorlar 50 mt sonra vay canına dengesi ne kadar müthişmiş de ağırlığını hiç hissettirmiyormuş , be mübarek bütün motorlarla hareket edip ilerlerken ağırlığını hissetmezsin
    espresso bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Garip ve MR.BERK bunu beğendiler.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bu videoyu buraya eklemeye gelmiştim...

Alişan tamam biraz maddi destek alır firmalardan ama yani yeri geldiğinde de vurur yere yani. yamahasına da hondasına da symsine de yeri geldi mi yapıştırır lafını çekinmez....
    birGarip..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O değil de adamlar haklı. Ne zaman birileri bize birşey satmak için "yerli, milli, ümmet" kavramlarını kullanıyorsa o alışverişten 3'ün 1'ini alıyoruz.
    gurcanozturk, Garip, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam da simdi izliyorum, paylasacaktim.
    Garip bunu beğendi.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)