Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hero Önder Motor - Maşallah Tok Satıcı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Selamlar arkadaşlar,
    Bugün x-pulse 200’e bakmaya Hero ana bayisi olan Önder motora gittim eşimle birlikte şekil olarak güzel, kısa mesafe git gel ve hafta sonları biraz araziye çıkmak İçin uygun bir seçenek bana göre fakat showrooma gittiğimde sanki uzaylı görmüş gibi önce kime geldiniz gibi bir soruyla karşılaştım yahu orası showroom değil mi ben de dedim ki x pulse’ı incelemeye ve mümkünse test motorunu kullanmaya geldim dedim.

Kem küm ettiler test motoru Burda değil bir youtuber’a verdik motor onda kalıyor vs dediler açıkta motor yok diğer motorlara bakabilirsiniz dediler. Ben de dedim ki motoru beğenirsem bugün almak niyeti ile geldim ve motoru sürmeden orasını burasını incelemeden sesini duymadan kontağını bir açmadan ne bileyim işte içime sinmeden bu şekilde nasıl karar vereyim. İki dakika başka bir x pulse’a bir akü bağlayın bakalım şuna beğenirsek alalım. Ama ne mümkün!!! Bırakın akü bağlamayı doğru dürüst ilgilenen bir Allah’ın kulu çıkmadı!! Ben de sinirlenip çıkıp gittim ve oraya bu cumartesi trafiğinde taa zekeriyaköyden 50 km yol yapıp gitmiştim. Bir de bir sürü bayii var ben de dedim ki kendi kendime ana bayiye gideyim daha iyi ilgilenirler diye düşünmüştüm, çok yanılmışım.

Burası bir showroom ve cumartesi günü akşama kadar da açık sen nasıl olur da test motorunu bir youtuber’a verirsin ve showroomu motorsuz bırakırsın bu nasıl amatör bir yaklaşım?

Bu zamana kadar 3 kere sıfır motor aldım ben böyle saçma ve profesyonellikten uzak bir durumla karşılaşmadım.

Neyse bu motoru alırsam da Önder motordan almam kesinlikle. Tok satıcı oldukları çok belli müşteri Veli nimettir ilkesini çok takmıyotlar yani gidecek olanlar Buna göre gitsinler sonra şaşırmasınlar benim gibi.
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önder motora gitmişliğim var. Hero Thriller ve Daelim S3250 test sürüşü yapmıştım. Bir gün önceden arayıp randevu aldığım için herhangi bir sorun olmamıştı.
    Siz elini sallasan çarpar durumdaki youtuberların kurbanı olmuşsunuz.
    Aslında sıkıntılı bir mekan değildir. Kötü günde gitmişsiniz.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hocam sıfır motora orada akü takıp çalıştırsalar daha sonra o motoru alacak kişi istemez. Ben olsam istemezdim açıkçası. Test motoru haricinde takılmaması normal bence. Ama ilgisizlikleri hoş olmamış onca yoldan sonra.
    Justforfun bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kafaları çalışmıyor bu adamların ya. Youtuber'a motosikletin reklamı olsun, satış adeti artsın diye motosiklet veriyorlar. Almaya gelen adamı geri çeviriyorlar.

Sanki piyasada yalanıp yutulmuş, denemeye gerek olmayan bir motosiklet satıyorlar da test motorunu bir tane açmışlar onu da yutubcuya vermişler.

Zaten işim olacağını sanmıyorum ama eş dost hero alacak olsa göndertmem artık oraya mesela. Kendi firma ismine değer vermiyor demek ki adamlar, ya da sahibinin çalışanlardan haberi yok.

Bir baktım da 2019'da Selçuk almış X-pulse'yi, Selçuk sendeyse ver be abim yeter denemişsin, 2 sene olmuş.
    Vidos bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Motor selçuktaysa sorun etmez, çok mütevazi arkadaştır ( Asubayah Selçuk ise )

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Kanunı Cheetah geldi aklıma...birbirine çok benziyorlar x pulse ile...yolda görsem hangi marka olduğunu bile anlayamam...demek Hero varlığını halen sürdürüyor memlekette...

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Dünyadaki en büyük motosiklet üreticisi Hero ve Honda ile çekişiyor üretim konusunda ama ülkemizde tabii ki layiği ile satılması mümkün mü böyle bir markanın Önder motor diye ultra kurumsal bir firma sayesinde mümkün olamıyor tabii ki.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Arkadaşlar Önder Motor Servis müdürü az önce bana ulaştı ve cumartesi günü yaşanılan iletişimsizlik için özür dilediler, bizim oraya gittiğimiz saatte ilgili arkadaş yemekteymiş ve test motorunun da o an orada olmamasının kabul edilebilir olmadığını söylediler. Ben de bu davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum bir talihsizlik yaşandı ve bu da maalesef bana denk geldi zaten bir art niyet aramamız da mümkün değil. İnsan motor bakmak için 50 km yol gidince ve umduğu gibi bir tablo ile karşılaşamayınca bu tür şeyler yazabiliyor. Kurumsallık adına atılmış güzel bir adım Önder Motordan. Fakat yine de kendilerine naçizane görüşlerimi ilettim mesela test motoru konusunda mutlaka sürekli showroomda bulunması gerektiğini söyledim. Çünkü insanlar bu aletleri sürmeden, denemeden sadece youtube videolarındaki görüntülerden yola çıkarak satın alamazlar. Ben daha önce test sürüşü yaptıktan sonra almak niyetinde gittiğim yerlerin hepsinde satın alım yaptım. Cumartesi günü bunu başaramadık ama Kısmet değilmiş. Önder motora tekrar teşekkür ederim geri dönüşleri için.
    Thesinner83 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    tatlıya bağlanmış sanırım
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Tatlıya bağlandığı için sevindim; yine de siz bundan sonra teste çıkmak istiyorsanız mutlaka önceden arayıp anlaşın, motosikleti rezerve edin.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Ben olsam bulaşmam, başına dert arıyorsan orası ayrı....
    The Power of The Dreams.

İnstrument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok ki :(
    Önemli olan buralara yazmadan evvel tatlıya bağlanabilir miydi sorusu? Zannetmiyorum. Firmalar kendilerinden olumsuz bahsedildiğinde ve bir çok kişi yaşatılan aksaklıklardan haberdar edildiğinde bu tarz geri dönüşler yapıyorlar. Tamamen prestij kaygısı. İnsanların gönlünü tek tek hoş etme kaygısı çok az esnafta vardır. Gönül ister ki bir aksaklık olduğunda kendi kendilerine dönüş yapsınlar. Sizin adınıza sevindim.
    PLatooN ve Jeansque bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hangi profesyönel bir yaklaşım hocam hero bayi işte,ekmek satıyorlarmış kapatıp hero bayi almış arkadaşlar.millet para beğenmiyor artık bende sadece 1 kere soruyorum adammı yok

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    abi bu motorun maliyeti nedir ki 1 değil 3 test aracı çıkartsınlar zor mu yani anlamadım bence adam haklı olması gereken ilgi alaka gösterilmemiş

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Önder Motor Servis müdürü az önce bana ulaştı ve cumartesi günü yaşanılan iletişimsizlik için özür dilediler, bizim oraya gittiğimiz saatte ilgili arkadaş yemekteymiş ve test motorunun da o an orada olmamasının kabul edilebilir olmadığını söylediler. Ben de bu davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum bir talihsizlik yaşandı ve bu da maalesef bana denk geldi zaten bir art niyet aramamız da mümkün değil. İnsan motor bakmak için 50 km yol gidince ve umduğu gibi bir tablo ile karşılaşamayınca bu tür şeyler yazabiliyor. Kurumsallık adına atılmış güzel bir adım Önder Motordan. Fakat yine de kendilerine naçizane görüşlerimi ilettim mesela test motoru konusunda mutlaka sürekli showroomda bulunması gerektiğini söyledim. Çünkü insanlar bu aletleri sürmeden, denemeden sadece youtube videolarındaki görüntülerden yola çıkarak satın alamazlar. Ben daha önce test sürüşü yaptıktan sonra almak niyetinde gittiğim yerlerin hepsinde satın alım yaptım. Cumartesi günü bunu başaramadık ama Kısmet değilmiş. Önder motora tekrar teşekkür ederim geri dönüşleri için.
    Keşke öncelikle özür diledikleri için teşekkür ettikten sonra kibarca bu kadar ilgisiz bir bayi ve personele sahip bir yerden kesinlikle alış veriş yapmam diyip o bayiye kesinlike tekrar uğramasaydınız. Büyüklük sizde kalsın affedin ama yaşanan mağduriyet ortada.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Az önce test motorunu bizzat servis müdürü ve başka bir arkadaş ile birlikte adresime evimin önüne kadar getirdiler ve istediğim kadar test etmemi sağladılar. Duyarsız umursamaz bir firma olsa konuya sessiz kalırlardı. Ama yapmadılar her zaman herkese bu hayatta ikinci hatta üçüncü bir şans tanımak gerektiğini düşünüyorum.

Akşamın bu saatinde neden böyle bir imkan tanısınlar ki yoksa bana? Üstelik buraya yazılanları ben söyledikten sonra silmemi kaldırmamı da istemediler ben söyledim açık açık foruma yazdım diye.

Sonuç olarak Önder motor kurumsal bir firma olmasa eminim ki bu konu benim yazdığım kadarıyla kalırdı. Kendilerine bu imkanı sağladıkları İçin ve konuyu medeni bir şekilde çözmeye çalışıp müşteri odaklı davrandıkları İçin çok teşekkür ederim,

Motor tahmin ettiğimin çok üstünde iyi çıktı ve bu paraya sunduğu ekipmanları düşündüğümüzde cidden bedava. Sadece üstündeki metzeler lastikler bile 1000 küsür liraya satılıyor galiba. Frenler oldukça güçlü özellikle ön freni çok beğendim. Bir diğer beğendiğim şey ise motorun stock egzoz sesi oldu. Çok tatlı bir homurtusu var, ilk üç vitesi çok seri. Crf 250’den daha kalıplı geldi bu motor bana ve süspansiyonlar crf’e göre daha sert biraz daha spor.

Uzun lafın kısası bu paraya bu tarzda bir motor piyasada yok Crf 250 bunun iki katına satılıyor şu anda. A’dan Z’ye tüm yedek parçalarının da geldiğini istendiğinde stoktan tedarikinin mümkün olduğunu söylediler. Bir iki güne kararımı vereceğim ama Tahminimden daha iyi çıktı motor.
    espresso, Ali Çimen ve KırmızıGrom bunu beğendiler.

adamlar hatasını telafi etmişler sonuçta.

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    Ama en buyuk hatalari hintlinin olu dogdugunu kabul edip duzeltmeler yaptigi guncellenmis verisyon yerine hintlinin bile satistan kaldirdigi versiyonunu buraya getirip bize itelemek. Yeni verisyonlar yag sogutmali ve egzoz alttan geliyor. Bize gelenler uretimden kaldirilmis olanlar. Bilginize biraz arastirin konuyu bence

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama en buyuk hatalari hintlinin olu dogdugunu kabul edip duzeltmeler yaptigi guncellenmis verisyon yerine hintlinin bile satistan kaldirdigi versiyonunu buraya getirip bize itelemek. Yeni verisyonlar yag sogutmali ve egzoz alttan geliyor. Bize gelenler uretimden kaldirilmis olanlar. Bilginize biraz arastirin konuyu bence
    dostum 2021 ler daha gelmedi ki, bs6 lar yag sogutmali evet. Gelecek olanlar yag sogutmali diye biliyorum.

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    Gelecegini sanmiyorum hintli onlari ayni fiyattan satiyor hatasini kabul edip bizimkiler hattali uretimleri getirip burda satiyor. Sence gelir mi gelirse hintli gibi eskisinin fiyatindan satilir mi? Bence gelmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler