Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero Önder Motor - Maşallah Tok Satıcı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecegini sanmiyorum hintli onlari ayni fiyattan satiyor hatasini kabul edip bizimkiler hattali uretimleri getirip burda satiyor. Sence gelir mi gelirse hintli gibi eskisinin fiyatindan satilir mi? Bence gelmez
    Dediğinizden sanki hindistanda motoru üretmişler, hiç beğenilmemiş satılmamış, bize kakalıyorlar anlamı çıkıyor. Güncelleme almadan önce de hindistanda iyi satan ve sevilen bir modeldi. Güncellemede benim fark ettiğim tek yenilik yağ soğutma gelmesi. Belki ilerleyen zamanlarda onu da getirirler.

Bence bu motorun az satmasının sebebi 6. Vites olmayışı ve top speedin düşük olması. 120 gibi hızlarda stabil gidememesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecegini sanmiyorum hintli onlari ayni fiyattan satiyor hatasini kabul edip bizimkiler hattali uretimleri getirip burda satiyor. Sence gelir mi gelirse hintli gibi eskisinin fiyatindan satilir mi? Bence gelmez
    yani su sekilde soyleyim;
    1-hero bayisi bi abimize dayanarak gelecek diyorum.
    2-hintliler bize hatali mallari yolluyor argumani gercekten dayanaksiz ve komik. aksine bizi avrupa pazarina acilan kapi olarak gordukleri icin Turkiyeyi cok onemsiyorlar. gecmiste bajaj hindistanda karburotorlu modellerini satarken bile tr ye enjeksiyonlu getirdi.

vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    Guncelleme almis bir model yerine ayni fiyata guncelleme almamis haline razi olan varsa tabi ki buyursun alsin. Ben almadim

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğinizden sanki hindistanda motoru üretmişler, hiç beğenilmemiş satılmamış, bize kakalıyorlar anlamı çıkıyor. Güncelleme almadan önce de hindistanda iyi satan ve sevilen bir modeldi. Güncellemede benim fark ettiğim tek yenilik yağ soğutma gelmesi. Belki ilerleyen zamanlarda onu da getirirler.

Bence bu motorun az satmasının sebebi 6. Vites olmayışı ve top speedin düşük olması. 120 gibi hızlarda stabil gidememesi.
    bence cok satmamalarinin bir sebebi de, japonlarla arasinda cok fark yoktu. İnsanlar ustune az daha koyup japon alirim diyordu. Gecen hangi baslik hatirlamiyorum, bir arkadas "dominar ciktiginda r25 ten pahaliydi" deyip r25 aldigini soylemisti.

suan Allah askina crf alcak adam gidip 2 tane xpulse alir birine haftaici biner birine haftasonu. Makas cok acildi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Zamanında Sergen Yalçın sneijderin Galatasaray’a geleceğini hiç sanmıyorum gelirse ben bu işi bilmiyorum demişti be Sneijder gelmişti. Senin yorum da ona benzemiş BS6 modelinin geleceğini sanmıyorum yazmışsın. Bir kere bu işler öyle sanmakla, tahmin etmekle olmuyor eldeki parti bitince yeni partiler BS6 olarak gelmez ise senin dediğin geçerli olur. Hindistan’da BS demek Euro normlarına karşılık gelen bir standart. BS6 euro5 ise BS6 euro6’ya denk geliyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler