Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni sezon, yeni motor. Bi' hayırlı olsun alırım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kesinlikle şu dönemim fp motoru.ben r25 alırken dominar yeni çıkmıştı lansman fiyatı adı altında r25 den 4000tl daha pahalıya çıkınca koşa koşa r25 almıştım.ama şimdi 8000tl dominar daha ucuz.250cc lerin 39 bine dayandığını düşünürsek her türlü dominar 400.zaten ug serisi daha sorunsuz daha sağlam bir seri üzmicektir kazasız belasız.rodaja dikkat edin zorlamayın sabredin sonrası daha sağlıklı olucak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlı olsun kardeşim

Motosikleti
    cb250r
    hayirli ugurlu olsun, Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasipnetsin. saga cekme olayi varmi, elleri birakip denedinizmi?

Hayirli ugurlu olsun. Trip resetlese ne olur ya benim eski motorda bi hiz gostergesi bi de km sayaci vardi Istanbuldayim ama oralar bizim oralar es tarafindan ispartaliyim. Egirdire gelince ugrarim yanina.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Bu arada yazmadan edemeyeceğim. Motoru alırken, tescil ettirirken, plaka seçerken, noterde beklerken kısaca her zaman yanımda olan kardeşim @yurekli_emin'e çok teşekkür ederim. Adam resmen benim stresimi çekti motoru alırken .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ön cam şart fakat şu an bütçemi biraz yordum. İnşallah bir iki ay sonra alacağım. Notumu aldım, sağolun.

Ne demek kardeşim. Gayet güzel oldu beraber motoru aldığımız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Bu arada yazmadan edemeyeceğim. Motoru alırken, tescil ettirirken, plaka seçerken, noterde beklerken kısaca her zaman yanımda olan kardeşim @yurekli_emin'e çok teşekkür ederim. Adam resmen benim stresimi çekti motoru alırken .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ön cam şart fakat şu an bütçemi biraz yordum. İnşallah bir iki ay sonra alacağım. Notumu aldım, sağolun.
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Sym Wolf de çok güzel bir motor. Driftçi kalmayacak yakında.
    Ben drifti bırakıyorum da o beni bırakmıyor. Satma beni lütfen diyor ben de kıramıyorum.
    Valla bana da diyordu da ben satmasam alamayacaktım Gurd' u. Ondan kıydım mecbur ona :D

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsuj kazasız belasız binmek nasip olur insallah. Bendevbu motoru çok çok düşünüyordum.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Sıfır motor alabilenlere imreniyoruz artık.
    Tabi o kadar para verip alıyorsn ve daha 11km de trip sıfırlanıyor. Bu nasıl bir iş?
    Yani bir firma bunun kronik sorun olduğu bilip düzeltmiyorsa kim bilir daha motordan ne tür kronik sorunlar beklemeliyiz?
    Ben olsam canım sıkılır nede olsa çok ciddi bir para ödüyorsunuz.
    Sizin bunu doğal karşılamanıza saygı duyarım.
    Hocam şimdilik keyfimin bozulmasına izin vermedim desem daha doğru olur. Antalyaya gidince servise götüreceğim. Ispartadaki servis pek anlamıyor.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el fiyatlarının sıfır fiyatlarıyla yarıştığı bu zamanda en iyisini yapmışsın. İncelemesini izlemiştim. Bu yeni model çağ atlatmış diyorlar. MT25 Gibi bir tork fukarasını tercih etmemen isabet olmuş. Allah kaza bela vermesin.
    Evet yeni model ile eski model arasında dağlar kadar fark var. İmkanı olan yeni versiyonu almalı kesinlikle.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun , kazasız belasız güle güle kullanın.
    Çok teşekkür ederim .

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Ne kadar elektronik o kadar problem :DBu arada farları aydınlığına bayılıyorum bu motorun.
    Farları mükemmel. Hatasız gerçekten. Çok güzel aydınlatıyor.

Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullanın tekerine taş değmesin çok yakışıklı motor
    Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için .

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Güzel makine hayırlı olsun. Kazasız belasız

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle şu dönemim fp motoru.ben r25 alırken dominar yeni çıkmıştı lansman fiyatı adı altında r25 den 4000tl daha pahalıya çıkınca koşa koşa r25 almıştım.ama şimdi 8000tl dominar daha ucuz.250cc lerin 39 bine dayandığını düşünürsek her türlü dominar 400.zaten ug serisi daha sorunsuz daha sağlam bir seri üzmicektir kazasız belasız.rodaja dikkat edin zorlamayın sabredin sonrası daha sağlıklı olucak.
    Rodajda 6bin devri geçmiyorum. Bir kere geçtim o da yanlışlıkla. Yarım gazdan fazla açmıyorum ve devamlı vitesler arasında geziniyorum. Olabildiğince devirler arasında geziyorum. İlk sıfır aracım olunca azami şekilde dikkat etmeye çalışıyorum .

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim
    Çok teşekkür ederim

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli ugurlu olsun, Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasipnetsin. saga cekme olayi varmi, elleri birakip denedinizmi?
    Var hocam, denedim. Ama öyle 'Allah noluyo nereye gidiyoruz' şeklinde değilde hafif şekilde var. Beni rahatsız etmedi. Almadan bu problemi okumuştum.

Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun. Trip resetlese ne olur ya benim eski motorda bi hiz gostergesi bi de km sayaci vardi Istanbuldayim ama oralar bizim oralar es tarafindan ispartaliyim. Egirdire gelince ugrarim yanina.
    Mutlaka beklerim .

Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsuj kazasız belasız binmek nasip olur insallah. Bendevbu motoru çok çok düşünüyordum.
    Bu fiyat bandında en mantıklı seçenek bu geldi bana. Doğru tercih ettiğimi de düşünüyorum açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı Av.Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel makine hayırlı olsun. Kazasız belasız
    Teşekkür ederim

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Allah sağlıklı güzel günlerde binmeyi nasip etsin

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Valla bana da diyordu da ben satmasam alamayacaktım Gurd' u. Ondan kıydım mecbur ona :D
    Gidon aynalarını hep merak etmişimdir. Güzel gösteriyor mu?

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    hayirli olsun kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun, hemen bi egirdir yapilmis, daha once konusu gecmisti gol kiyisinda muthis guzel virajlari olan yol var konya tarafi degil Barla-Senirkent tarafina giden yol, oralarin bi tozunu attirin artik.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Hayırlı olsun, otomobilde olduğu gibi motorda da "sıfır kokusu" diye bir şey var mı ?

Hiç sıfır motorum olmadı da 😁

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun, hemen bi egirdir yapilmis, daha once konusu gecmisti gol kiyisinda muthis guzel virajlari olan yol var konya tarafi degil Barla-Senirkent tarafina giden yol, oralarin bi tozunu attirin artik.
    Valla ilk bakımdan önce performans sürüşü yapmayı düşünmüyorum. Ama aklıma soktuğunuz iyi oldu. Bakımdan sonra oraya bi gideyim. Tamamen unutmuştum

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler...

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.
    Sağolun çok teşekkür ederim .

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, otomobilde olduğu gibi motorda da "sıfır kokusu" diye bir şey var mı ?

Hiç sıfır motorum olmadı da ��
    Oluyor hocam Egzozun oralardan yanık boya kokuları geldi benimkinde. Sonradan geçti.. İnşallah sizlerde bir gün bu tadı alırsınız bu hissi yaşarsınız. Gerçekten harika bir şey.

Alıntı hussain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah.

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Gidon aynalarını hep merak etmişimdir. Güzel gösteriyor mu?
    Ben normalde sevmem eski sahibi takmış işte. Açı güzel arkanı görüyorsun ama her şey karınca gibi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kaza bela vermesin.
    Isparta Eğirdir arası top speed yapmadın mı daha? Gerçi daha rodajdasın ama. 6k deviri geçmemek gibi bir kaide yok, üstüne de çıkabilirsin arasıra, ama kısa süreli. Şimdi Antalya ya gelirken, driften sonra ne keyf alırsın biliyor musun o yolda...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler