Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Park halinde, garajda, otoparkta olduğu yerde düşen yan yatan yaramaz motorlar!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben bu YARAMAZ motoru ne yapayım şimdi
    İyi hoş diyorsunuz da ALLAH beni de ıslah etsin mi ?
    Satmaya kalktığımda şimdi ne yazayım size göre ? Çarptım mı diyeyim ?
    Bundan dolayı 6 bin olması gerek hasar kaydı var ..
    Kaza veya park halinde düşme fotosunu da koydum ,Satarken ne diyeyim şimdi tremerine size göre ?

Size göre ben yalancı sahtekar üç kağıtcımıyım

ryangt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    İlanlar her ne kadar yalancı ve millete " dazırtttt " diye yaslamak isteyen yıkıklarla dolu olsa da .. bir keresinde gözümün önünde Cbr250 yan düşüp şu mantar mıdır nedir ? yolda bulunan şeyler .. ona düşmüştü .. motoru bir kaldırdık kafa başka yere bakıyor :D .. hem farı kırılmış hem kafa demiri yamulmuştu .. lanet Honda .. kafa ve kuyruk kısmı gerçekten oyun hamuru gibi ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten motorum park halindeyken düşüp hasar alsa ve ben sigortadan yaptırtsam, Tramer'e işlese yarın öbür gün satılığa çıkardığımda arkamdan "tüh sahtekar, mal vs" demesinler diye gerçeği gizleyip "virajı alamadım, bariyere girdim" diye sallardım. Motor o ilan metninden sonra satılacağı varsa da satılmaz ama dürüstlüğümden ötürü yıldızlı pekiyi alırdım.
    Tek taraflı kazalarda (olduğu yerde düşme, bariyere girme, kayıp düşme vs) sizin hasarınızı karşılayacak bir trafik sigortası olmayacak. Sizin trafik sigortanız karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılıyor. Benim motosikletimde de 5000tl bir hasar kaydı var. O kazada öndeki aracın tamponu kırıldı, benimse ön çamurluk çizildi. Motosikletim herhangi bir tamir görmedi. Dolayısıyla tek taraflı kazalarda hasar kaydı çıkmaz. Kaskodan yapılan onarımlarda tramere işleniyor mu o konuda bilgim yok.

Edit: başka araç çarptı düşürdü tutanak tutuldu şeklinde söylediniz muhtemelen, ben yanlış anlamış olabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu YARAMAZ motoru ne yapayım şimdi
    İyi hoş diyorsunuz da ALLAH beni de ıslah etsin mi ?
    Satmaya kalktığımda şimdi ne yazayım size göre ? Çarptım mı diyeyim ?
    Bundan dolayı 6 bin olması gerek hasar kaydı var ..
    Kaza veya park halinde düşme fotosunu da koydum ,Satarken ne diyeyim şimdi tremerine size göre ?

Size göre ben yalancı sahtekar üç kağıtcımıyım
    Ben de arabaya arkadan vurdum tamponu kırıldı, benim çamurluk çizildi sadece. 5000tl tramer çıkıyor bende.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Hocam sakin ol başlığı ve konu içeriğini iyi okumamışsınız galiba? Motoru ile kaza yapıp bunu ilana yazmayıp durduğu yerde düştü, yan yattı çamura battı diye yazan üç kağıtçılardan bahsediyoruz. Senin elinde videoların bile var sen nasıl olurda kendini bir tutarsın bu kişilerle? Cevap veriyorum Allah her zaman hepimizi ıslah etsin o ayrı ama sen bu üç kağıtçı güruh içinde değilsin zaten o yüzden alınmana, gocunmana gerek yok. Bu tür kişileri tenzih ediyorum ayrıca gerçekten bir sebepten ötürü motorları park halinde zarar görmüş (çocukların üstüne çıkıp tepinmesi, rüzgar, yerdeki toprağın yağmur ile yumuşaması, araç çarpması) kişilerden bahsetmiyoruz zaten.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değişensiz boyasız 30bin hasar kaydı var.

30 bin nereye harcandı? araca psikolojik destek mi aldınız :D
    atalayalper bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Işte müşteriyle ilgileniyorum M. Yardımcısı çağırdı Bi arkaya kadar gel diye gittim bir baktım motur yerde yatıyor. Ayna kırıldı ön çamurluk çatlamış magnet azıcık boyası atmıştı. Zaten koruma demiri vardı. Bunları da toplasanız 500 TL etmez.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ybr 125 e 1000 km deyken fırının önünde araba park edicem derken dokundu devirdi,kaçtı gitti.. bisey olmadi...
    Yzf 1000 bahçede dururken toprağa aldık,bahçeyi yıkadık. Bir süre sonra koca motor yan yatmış bana bakıyordu.. grenaj catlamisti.. toprak suyu yiyince 280 kg lik yükü tek yan ayakta tanıyamadı,toprağa saplanan ayaklik sonucu yan yattı..
    Cbf 150 daha 3000 km de.. kasabın önünde kopek vardi,saldırmasın dedim,diğer yönden geldim dükkanın önüne ve inip yan ayağa aldim. Herzaman cift ayağa alirim aslında ama nasilsa yan ayağa alıp bıraktım. Egim tersmis.. daha arkamı dönmüştüm ki motor diğer tarafa yattı.. egzoz korumada dikine ince çizik,fren manevi ucu ve denge topuzu ucu ve topcase yani ufak bir cizik..
    Onca motosiklete ragmen baska vukuatim yoktur komutanım...

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim motora da aldığım hafta park halinde iken araba çarptı. Tam gidiyordu hemen yanına gittim. Çamurluk çatlamış. İşte acelem var dedi şu tamirciye git beni tanır dedi
    Gittim tanımıyormuş öyle kaldım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-xj-6-diversion-s-17.000-km-de-879600082/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-4-silindir-keyfi-862479355/detay/

sırf bir iki günde denk geldiklerim

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Honda'nın olayı gerçek gibi çünkü sürüklenme emaresi yok çizik yok direk darbeye bağlı boya kalkması var. Yamaha biraz sallamış gibi ama CB650f kendi segmentinde sevdiğim bir modeldir bu arada siz de baktığınıza göre düşünüyorsunuz galiba?

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Hindistan uretimi Bmw G310 serisinde uretimden kaynaklanan sorundan oturu park halinde kendi kendine dusme vakalari yasandigini duymustum, durustluk her zaman kazanir ne olup bittiyse anlamak lazim.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hindistan uretimi Bmw G310 serisinde uretimden kaynaklanan sorundan oturu park halinde kendi kendine dusme vakalari yasandigini duymustum, durustluk her zaman kazanir ne olup bittiyse anlamak lazim.
    bmw o motorda artık ne kadar ucuza kaçtıysa. bazı yerlerde en ucuz kompanentleri kullandırmış.
    since 1987

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan ayaklik ile ilgili bir problem oldugu yazilmisti bununla ilgili.

herkes aynı şeyi yazınca dürüst olan da arada kaynıyor. ülkedeki ahlak seviyesi her alanda çok düşük. bütün motorların bakımları zamanında yapılmış, hepsi yetkili serviste yapılmış, hepsinin lastikler, akü yeni vs vs.
    üstüne üstlük bir de fiyatlar geçen seneye göre %60-70 artmış. korkunç bir durum.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    BMW icin buyuk prestij kaybi, yetkilisi servis bakimi hakkinda yalan soyleyemez, serviste kayit tutuluyor ayrica bakim cetveli kartinda imza kase bulunuyor bunlari gosteremez yoksa zaten.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler