Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Uygun fiyata güçlü 125cc v2021

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Bence cg al hem ucuz yollu hem de kara düzen. Piston silindir atarsın kağıt üstünde sorunsuz gözükür sen 250cc bile yapabilirsin. Tipini de cafe racer yapabilirsin birçok yapılmış örneği var çok da güzel yapan arkadaşlar da var. Zaten a2 alınca başka motor alırım diyorsan 1 2 sene cg yeter artar. Her yerde parçası ustası da var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Böyle basitçe bile oldukça iyi duruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasası hangisi hızlı ve prim yapıcaksa bence onu tercih et 1 sene sonra A2 alıcaksan prim yapıp elden hızlı çıkan birşey alsan daha iyi olur bence en güçlü 125cc ler duke-rc125 mt-r125ler ama dördüde ucuz değiller malesef.
    Aprilla RS4 125 de var ve evet maalesef hiçbiri ucuz değil.((

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-calismam.html

Rx 115 bakabilirsin, 0 60 ı 3 saniye 0 100 ü 7 saniye son hız 147 km.
    Motor performans olarak baktım da gerçekten çok tatmin edici fakat bilgim olmadığı için size sorayım. Egzoz gazı endisyon ölçümü diye bir şey var diye biliyorum ondan dolayı sıkıntı çıkarmıyor mu?
    Yukarıda da bahsedildiği gibi tipi de hoş olsa güzel olur, sizin motorunuza baktım gerçekten aşırı beğendim. Öyle bir şey yapmak ne kadara tutar, eski motor olduğundan ne kadar sıkıntı çıkartır bana? Bunlar da beni biraz olsun muallakta bırakan sorular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopya çekmeyelim lütfen vol serileri bana ait. Sjsjsjsj
    Özendim diyelim ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bi de arkadaşımı nasıl yakalayacağım, ayak uyduracağım diye düşünmemelisin. Küçük cc motor büyük cc motora ayak uydurmaz,büyük cc motor küçük cc motora ayak uydurur. Önden küçük cc gider ki arkada kalıp yakalamak için gereksiz riskler almasın. Mesela ben arkadaşımla gezerken bende 150 drift var onda ise honda beat var. Giderken onu önden gönderirim ya da sanki onun motorunu kullanıyormuşum gibi kullanıyorum. Toprak dağ yollarına da gidiyoruz, onun teker çapı daha küçük olduğu için biraz daha yavaş gitmesi gerekiyor ben de ona ayak uyduruyorum. Hatta genelde sehirçi benden hızlı gidiyor, yavaş gitsene la diyorum.
    Haklısın ve böyle yapacağını düşünüyorum zaten ama içten içte gençliğimizden dolayı ya yaparsa ben de yol boyu mal gibi kalırsam diye bir korku oluyor.

Alıntı berkeusta01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilla RS4 125 de var ve evet maalesef hiçbiri ucuz değil.((

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Motor performans olarak baktım da gerçekten çok tatmin edici fakat bilgim olmadığı için size sorayım. Egzoz gazı endisyon ölçümü diye bir şey var diye biliyorum ondan dolayı sıkıntı çıkarmıyor mu?
    Yukarıda da bahsedildiği gibi tipi de hoş olsa güzel olur, sizin motorunuza baktım gerçekten aşırı beğendim. Öyle bir şey yapmak ne kadara tutar, eski motor olduğundan ne kadar sıkıntı çıkartır bana? Bunlar da beni biraz olsun muallakta bırakan sorular.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Özendim diyelim ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Haklısın ve böyle yapacağını düşünüyorum zaten ama içten içte gençliğimizden dolayı ya yaparsa ben de yol boyu mal gibi kalırsam diye bir korku oluyor.
    Aprilla rs4 125 satmak belki bir ömür gerekebilir :DDD

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cg al hem ucuz yollu hem de kara düzen. Piston silindir atarsın kağıt üstünde sorunsuz gözükür sen 250cc bile yapabilirsin. Tipini de cafe racer yapabilirsin birçok yapılmış örneği var çok da güzel yapan arkadaşlar da var. Zaten a2 alınca başka motor alırım diyorsan 1 2 sene cg yeter artar. Her yerde parçası ustası da var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

https://i.hizliresim.com/PrYVbr.jpg

Böyle basitçe bile oldukça iyi duruyor.
    CG veyahutta yine alt takımıyla oynanabilen bir motor alıp cafe racer yapma fikri aklımdan geçmedi değil ama beceremem diye endişeleniyorum biraz olsun.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aprilla rs4 125 satmak belki bir ömür gerekebilir :DDD
    Sen işi biliyorsun.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Motosiklette egzoz emisyon ölçümü yapılmıyor. Sadece otomobillerde var.
    İlandan modifiye siz fiyatına bakıp kendi eklemek istediğin aksesuarlarla araştırabilirsin. Ben motosiklet üzerine 7 bin lira harcadım bakım, yedek parça ve aksesuar olarak.

Motosikleti
    cb250r
    aprillia yi bi yana devirsen motor parasi kadar masraf cikar. motoru yurutme maliyetini es gecmeyin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler