Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motor fiyatlarına ne olmuş böyle?

Motovento
    REKLAM ALANI

600 cc üstü motorlardan 100 bin lira altına bir iki model kalmış. insanlar hala motor alabiliyor mu? ikinci eller de maşallah. eski motorum olduğumdan cbf600 bakayım dedim. 10 yıllık motora 78.500 lira isteniyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-nokta-hatasiz-kazasiz-boyasiz-2011-model-cbf-600-daha-25-binkmde-896555092/detay

şaha kalkmışız gerçekten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bunlar iyi günlerimiz daha kötü günler kapımızda
    espresso bunu beğendi.

Ülkemizde her şey artık lüks seviyesinde malesef. Oyun oynamak lüks, motosiklet almak çok lüks, araba almak ultra lüks, ev almak megalüx.

eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bu ülkede tuvalet kağıdı, sabun, diş macunu lüks tüketime giriyor. Taşla yaprakla kıçını sil, misvakla dışını fırçala, külle yıkan 😁 Bence motora arabaya hiç girme istersen. İşlerine geldiğinde alamanya bizi giskaniyor, elestirince aynı zihniyet somaliyi Etiyopyayi örnek veriyor. Kısacası ben bunları yıllar önce düşündüm beynim vucudumu terketti şu an beyinsiz yaşıyorum mutluyum. Nankörlük etmeyin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Birileri bizi kıskanıyorlar sananlar açlıktan ölene dek böyle gidecek, sonra yavaş yavaş çıkışa geçip refaha erişeceğiz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence gayet ucuz

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birileri bizi kıskanıyorlar sananlar açlıktan ölene dek böyle gidecek, sonra yavaş yavaş çıkışa geçip refaha erişeceğiz.
    Aynı şekilde o insanlar herkes 200 binlik arabaya biniyor derler ama o araba neden 200 bin demezler :D

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Bazen dünya bizi kıskanıyor diyenleri omuzlayıp yere atasım geliyor ulan adamlar üretip dünyaya satıyor biz daha neleri konuşuyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Daha tuhaf olan ise bizi bu duruma getirenlerin halen çılgınca desteklenmesi. Ne diyeyim bilemiyorum.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    dış minnaklar yüzünden
    Ekrem_06 bunu beğendi.

2014 model expertizi yapılmış 32k km de hasar kayıtsız ve orj grenajlı 600rr ımı 01.02 tarihinde 75bine sattım. Ederi de buydu ve hala bu.

Bir ay içerisindeki değişime bakın;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...55599869/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07629903/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03584615/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...83774565/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03198247/detay

Neticede başımızdakiler de bu memleketten peydah olmuş adamlar. Biz çok mu farklıyız onlardan?

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Burada ne desek de sorunu hep başka yerlerde arayanlar olacak, bizler sorunun kimde ve nede olduğunu biliyoruz, bu yüzden bu fiyatların bu şekilde olması ve daha da kötü olacağını biliyoruz, eğer enseniz kalın değilse, doğruyu, adilliği, hakkı hukuku savunmuyorsanız bu fiyatlar zaten size normal gelir, diğer durumda eldekini korumaya çalışacağız ya da git gide küçüleceğiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar biraz sakin,motomania su an piyasa mudahale ediyor. 2 ay icinde fiyatlarin nasil dusecegini hayretler icinde izleyeceksiniz..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar biraz sakin,motomania su an piyasa mudahale ediyor. 2 ay icinde fiyatlarin nasil dusecegini hayretler icinde izleyeceksiniz..
    Baya komiksin he, dışarıda falan az yap bu komiklikleri durduk yere altına kaçırmasın millet.

Adam it köpek sayesinde yükselen fiyatları -bir de coğrafya etkisi yadsınamaz tabii ki- düşürebildiği kadar düşük fiyattan veriyor. İki haftada bir dünya motosiklet sattı, Ömrün hayatın boyunca lösev'e yapamayacağın bağışı yaptı, kendi cebine de bir kuruş para koymadı. Yaptıysa kendi reklamını yaptı onu da yapsın. Piksel gibi hak etmeyen tipler izleneceğine bu işin içinden gelen adamlar izlensin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşecek yada düşmeyecek ama adam elinden geldiğince ,iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyor.Başarılı olduğunuda düşünüyorum.Ne kadar sürer orası tartışılır.
    YasinC, eALP ve wing41 bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkede karikatür paylaşmakta riskli oldu. Durumu güzel anlatacak karikatür vardı halbuki.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    frustrated bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Kullanılabilecek ayarda CBF 150'ler bile 15k olmuş . . .

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Sıkıldım artık be. Sıkıldım aynı konuları düşünmekten. Çünkü aklımdan çıkmıyor. Markete girsem karşıma çıkıyor. Yolda yürüsem karşıma çıkıyor. Evde pc başında vakit geçirsem aklıma geliyor, yemek yerken geliyor, foruma girdiğimde geliyor ülen her an aklımda çıkmıyor ki... Ülkece paranoyak olduk. Ülkece diken üstündeyim. Zaten bu dünyadaki hiçbirşey benim değil, ölünce kimin olacaksa olacak. Arabam motorum evim herşeyi ben ölene kadar bu dünyadan doğaana'dan bana kiralık. Kıyafetim de kiralık telefonumda. Yav bırakın yediğim içtiğim kullandığım benim olsun diyorum olmaz ondanda para alcaz bedelini ödeyeceksin diyorlar. Ee haliyle ne oluyor. Etkiye tepki doğuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

eALP ve wing41 bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Motor fiyatlarından ziyade, motorların parça fiyatları ve işletim ücretleri daha da pahalı şu anki durumdan maalesef.

Bu videodan, 250 cc Japon markası bir motorun ne kadar pahalı olduğunu görebilirsiniz.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)