Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İkinci elde satış zorluğu

Motovento
    REKLAM ALANI

43-44 diyenlere gel vereyim desen onlar bile gelmeyecek motosikletin başına meraklanma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Motorumu üzerindeki ekstralar ile 46'ya sattım. Elime para geçince alıcı konumuna düştüm ve Forza 250 bakayım dedim ama o da ne, sıfırıyla aynı fiyatlar.

Alıcı gözünden bakınca sıfırı 50 bin olan şeye gerçekten 47-48 civarı vermek insana koyar. Ben vermem zaten.

Benim motorumda 7-8 binlik ekstra vardı. Alan arkadaş üstündeki egzozu en aşağı 2500'e okutsa zaten asıl ederi fiyatın altına bile almış oluyor ama bu scooter'lar tamamen boş.

Üstelik 2020 model azda olsa km yapmış motorlar. 2021 modelin sıfır fiyatı isteniyor. Sığındıkları bahane ise muhtemelen bayide motor yok falan. Şahsen bu tiplerin motorunu almayla uğraşana kadar 2 ay motor beklerim.

Africa Twin Bakıyordum o çok daha sıkıntılı. 2020 modellerde Sıfır fiyatının üstünde rakamlar yazılı. Yine aynı bahane, bayide motor yok varsa git sıfırını al blabla. Çoğu model sıfırına yakın ve üstünde fiyatlarda satılıyor. Aksesuarlı olanların fiyatları çok saçma yerlerde.

Bu konudaki arkadaşlar umarım motorunu satarken de buradaki hassasiyeti gösteriyordur çünkü hiçbir ilanda bu hassasiyet yok.
    Umarım motorunda üç beş aksesuar var diye emsal ilanların 5 bin üstüne koymuyordur ama hiç sanmıyorum.🙂 Genelde bir malı alırken öldürür, satarken kıymete bindiririz. Mal bizim olmayınca fiyat kırmak kolaydır.
    nicknamer bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu üzerindeki ekstralar ile 46'ya sattım. Elime para geçince alıcı konumuna düştüm ve Forza 250 bakayım dedim ama o da ne, sıfırıyla aynı fiyatlar.

Alıcı gözünden bakınca sıfırı 50 bin olan şeye gerçekten 47-48 civarı vermek insana koyar. Ben vermem zaten.

Benim motorumda 7-8 binlik ekstra vardı. Alan arkadaş üstündeki egzozu en aşağı 2500'e okutsa zaten asıl ederi fiyatın altına bile almış oluyor ama bu scooter'lar tamamen boş.

Üstelik 2020 model azda olsa km yapmış motorlar. 2021 modelin sıfır fiyatı isteniyor. Sığındıkları bahane ise muhtemelen bayide motor yok falan. Şahsen bu tiplerin motorunu almayla uğraşana kadar 2 ay motor beklerim.

Africa Twin Bakıyordum o çok daha sıkıntılı. 2020 modellerde Sıfır fiyatının üstünde rakamlar yazılı. Yine aynı bahane, bayide motor yok varsa git sıfırını al blabla. Çoğu model sıfırına yakın ve üstünde fiyatlarda satılıyor. Aksesuarlı olanların fiyatları çok saçma yerlerde.

Bu konudaki arkadaşlar umarım motorunu satarken de buradaki hassasiyeti gösteriyordur çünkü hiçbir ilanda bu hassasiyet yok.
    Umarım motorunda üç beş aksesuar var diye emsal ilanların 5 bin üstüne koymuyordur ama hiç sanmıyorum.🙂 Genelde bir malı alırken öldürür, satarken kıymete bindiririz. Mal bizim olmayınca fiyat kırmak kolaydır.
    Hocam doğruya doğru daha bugün sabah aklımdan geçirdim bu konuyu. Sizinle irtibata geçecektim.Hayırlı olsun. Demekki içime doğmuş. 😂

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Africa Twin Bakıyordum o çok daha sıkıntılı
    Facebook gruplari bu tiplerle dolu.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    46 bin lira ikinciel rodajının nasıl yapıldığını bilmediğim motora para veriyorsam, 4 bin lira daha koyar sıfırını gönül rahatlığı ile alır bayii heyacanını yaşar, rodajını kendim yapar içime sine sine binerim
    karacaa, HRider ve dyavol-77 bunu beğendiler.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Yakın zamanda motorunu satmış olan var mı?
    Piyasa bana biraz durgunmuş gibi geldi.
    Ederinden fazlasını isteyen, sıfır fiyatıyla aynı fiyatı yazan tiplerden değilim.
    2020 Model R25 satıyorum. Son 46 bin diyorum 43-44'e almaya çalışanlar oluyor. Adamakıllı teklif alamadım henüz.
    İnsanlar bedavaya almaya çalışıyor.
    Motor da daha 1000 kilometrede. Rodaj bakımını geçen hafta yaptırdım. Africa Twin almak için motorumu satmaya çalışıyorum ama 7-8 bin zararına bayiyle takasa verecek duruma geldim. Bu muhabbetler motoruna göre eminim değişiyordur ama bir daha asla R25 almam. Kullanıcı kitlesi de alıcısı da satıcısı da ayrı kanser ediyor insanı. Kitlesinden dolayı motordan soğudum.
    sıfırı 49 olan motoru almak varken rodajını nasıl yaptığınızı bile bilmediğimiz bir motosikleti neden almak isteyelim?
    satarsınız yinede dert etmeyin. iyi mal kapıda durmuyor. tecrübeyle sabit.

edit: satmışsınız hayırlı olsun. başlasın uykusuz geceler.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

benzer bir örnek
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2900kmde..2019-model..sifirdan-farki-modeli-842385811/detay

2 yaşında üstelik anladığım kadarı ile kasası da biraz değişmiş bir motor. sıfırı 108 bin lira. istenen 95.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırı 49 olan motoru almak varken rodajını nasıl yaptığınızı bile bilmediğimiz bir motosikleti neden almak isteyelim?
    satarsınız yinede dert etmeyin. iyi mal kapıda durmuyor. tecrübeyle sabit.

edit: satmışsınız hayırlı olsun. başlasın uykusuz geceler.
    Tam tersi asıl başlasın rahat uykulu geceler. Sizin dediğiniz bir sonraki aşama motorsuz kaldığını beyinin idrak etmesiyle başlayan sekans.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    yeni kasa 1000kmde ise 45 46 bence normal doğrusun.50 zaten 0 ı buda 0 ayarında yüzde10 daha ucuz diyebiliriz hesabın doğru yine.ben 45 den aşaya vermezdim hatta ben olsam satmazdım yaza giriyoruz zaten motor yok olanda çok pahalı talep olucak ama zaman olarak tutturamadın hocam.nisan gibi koysaydın anında giderdi.motor alıcaksan ben olsam gider alırım 2 ay sonra ödemeye başlarım o zamanda r25 daha iyi fiyata veririm.kumar tabi ama bu sistem hiç şaşmıyor bayadır.sat al yapan hep zararda al sat yapınca daha bir karda oluyorsun tabi yerse benim yiyor şahsen r25 var ise zaten yer kolay satışlı

Umarım motorunda üç beş aksesuar var diye emsal ilanların 5 bin üstüne koymuyordur ama hiç sanmıyorum.�� Genelde bir malı alırken öldürür, satarken kıymete bindiririz. Mal bizim olmayınca fiyat kırmak kolaydır.
    az önce honda mutluhan'a gittim filtre almak için.
    africa twin vardı sanki. öyle gördüm yani. epey dizmişler yan yana...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)