Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

CBR 250 R Street Fighter

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Uzun bir ardan sonra tekrar merhabalar.

Bu kez yeni bir proje ile, herkesin bildiği ve çok popüler ama bir o kadar da güzel (zevkler ve renkler tartışılmaz elbette) bir modelle oynuyoruz.

Uygun fiyata sigortadan ağır hasarlı(!) olarak aldığımız CBR250R' ı olabilecek en basit ve güzel şekilde kullanılır hale getirip sokaklara geri döndürmeye niyetlendik.

Neler yapıyoruz, plan nedir, nasıl yapıcaz ve kaça mal olacak... hep birlikte görücez.

Keyifli seyirler.

CBR 250 R Street Fighter Bölüm 1

...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hadi bakalım hayırlı olsun.Takipteyiz
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu egzoz işini ducati gibi yapsanız efsane olur

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Hocam senin de yüzünü gördük ya ölsem de gam yemem artık
    natijax ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam eline emeğine sağlık şimdiden

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Kanaldaki videolara baktım hazır ol eleştiri geliyor, onca emek veriyosun bişi yapıyosun videoya cekiyosun atıyosun ama videolara ve sosyal mrdya kısmına hiç ama hiç önem vermiyorsun madem öyle niye atıyosun ? Güzel akışınfa giriş gelişme sonuç şeklinde bir video olsa , kapak fotografınıda video içeri ile ilgili dikkat çekiçi bi kapak yapsan bolbol etiket atsan güzel izlenmeler yorumlar , yorumlardan fikirler , fikrilerden kişiler çıkar. Hani yapıyosun zaten bunlara dikkat ederek yapki deysin , merakla beklıyorum bakim cıbırdan ne cıkcak

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Tebrik ederim. Merakla ve heyecanla bekliyoruz çok bekletmeyin kolay gelsin

Merakla bekliyorum

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Kalıp hazırlayıp cbr 250r ın kafasını aynı ducati v4 sf de olduğu gibi minimal halde fiberden yaparsanız ve yan grenajları radyatöre yakın öne doğru uzayan agresif bir goruntu verecek şekilde modifiye ederseniz birde arka kuyruk grenajını ve plakalığıda benzer şekilde kesip fiber kullanarak sipsivri hale getirirseniz mükemmel bir sf elde edersiniz aslında, bu sadece bir fikir eminim her şekilde gayet güzel olacak ve bizi kendisine hayran bırakıp helal olsun dedirtecek. Kolay gelsin, başarılar.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Heyecanla takip ediyorum.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı EAK54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanaldaki videolara baktım hazır ol eleştiri geliyor, onca emek veriyosun bişi yapıyosun videoya cekiyosun atıyosun ama videolara ve sosyal mrdya kısmına hiç ama hiç önem vermiyorsun madem öyle niye atıyosun ? Güzel akışınfa giriş gelişme sonuç şeklinde bir video olsa , kapak fotografınıda video içeri ile ilgili dikkat çekiçi bi kapak yapsan bolbol etiket atsan güzel izlenmeler yorumlar , yorumlardan fikirler , fikrilerden kişiler çıkar. Hani yapıyosun zaten bunlara dikkat ederek yapki deysin , merakla beklıyorum bakim cıbırdan ne cıkcak
    Ben de böyle düşünüyorum. İçerik olarak milyonlara değilse bile iyi bir kitleye hitap eden videolar var. En azından thumbnail olarak hazır giriş introsu yazı görseli, başlık yerine video içeriğiyle alakalı bir görsel olsa daha çok seyredilir. Giriş introsu olarak da ücretsiz olarak bu forumdan bile bu introdan iyisini yapacak birileri çıkacaktır, düşük ücretlere bionluk vs sitelerde de giriş animasyonu vs birşeyler yaptırılabilir.

Tabi bu yutup işini ne için yaptığınız mevzusu var. Amaç çok izlenme, para kazanma olmasa bile çok az özenilirse seyir zevki olarak çok daha iyi videolar çıkacaktır. Benzer içerikli yabancılarda binlerce aboneli kanallar var. Neden Türkiye'den de olmasın.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı EAK54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlara hazırım, iyi kötü fark etmez. Yorumunuz için ise ayrıca teşekkürler. Ancak daha önceki bazı konularda da belirttiğim gibi amacım seğredilme sayısı veya abone arttırmak değil. Sadece kendisine örnek kaynak arayanlara iyi kötü fikir verebilmek adına, küçük ve kötü çekilmiş de olsa bir fikir verebilmektir. O yüzden videoların tamamen keyfi çekildiğini, "-Abi, bunları yapıyorsun da millet de bir görsün belki faydalanan olur" diyen bir arkadaşım nedeniyle sosyal ortama yüklendiğini unutmayalım Yoksa sadece tek bir siteye de yüklemek aptallık olurdu

Arzu ettiğiniz gibi kompozisyon bir video olması pek mümkün değil, ne de olsa proje tamamlanmadı. Ancak bu sözümü unutmayın; sizin için önceki bitmiş bir projenin kompozisyon videosunu hazırlayıp yükliycem Dediğiniz bir yerde doğru, sonuçta bir işin yapılışını uzun süre izlemektense en azından neymiş ne olmuşu göstermek daha verimli olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu egzoz işini ducati gibi yapsanız efsane olur
    Egzoz işine bu sefer pek karışmak istemiyorum, malum muayenede sorun yaşamak canımı bu kez çok sıkabilir. Ama örnek bir iki resim verirseniz... kim bilir belki bir denerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin de yüzünü gördük ya ölsem de gam yemem artık
    Niye öyle diyorsunuz, daha önceki bir(Rakkamla "1") videoda da vardı
    HRider bunu beğendi.
    ...

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Hocam kolay gelsin. Şuan cbf150 videolarınızı izliyorum :D. Çok güzel valla. Keşke kameranız ve ışığınız biraz daha güzel olsaymış. Bu projeleri daha net ve akıcı izlemek isterdim şahsen.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Kolay gelsin , sabırsızlıkla sonucu bekliyorum .

Abone oldum. Güzel bir içerik olacağa benziyor. Prodüksiyona biraz emek harcarsanız yürür gidersiniz 🙂

Motosikleti
    domicik 400 ug
    yav o değil de

bu nasıl bir sakinlik abicim?

yeminle delirirdim sinirden. maşallahın var. ben de kendimi sakin sanırdım. bir de üstüne kaçtığını görsem sinirim içimde patlar daha da sinirlenir çıldırırdım. gerçekten çok saçma bir kaza.

neyse konu çarpıtılmasın ben de takip edicem bakalım nasıl bir şey olacak
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Valla helal olsun, bir gün ben de bu sakinliğe ulaşırsam kendimi toros dağlarının tepesine zincirleyip nirvanaya ulaşmayı bekleyeceğim.

Artçının iyi olduğundan emin olduktan sonra kaçanın arabasını kurşunlamak, kaportasında kasaturayla soyut resim çalışmak üzere peşine takılırdım büyük ihtimal.

Rabbim böyle dengesiz puştları tez vakitte yanına alsa da biz rahat etsek bari yeryüzünde.

Tam ekipman olmanın yararları, sizi bilmiyorum ama artçıda anlık şok hariç pek bir şey yok gibi. Geçmiş olsun tekrardan.

Motosikletle alakalı olarak da fiber, kalıp işine girilecekse MV agusta'nın brutale 1000RR'ın çok keskin, çok agresif bir tasarıma sahip. İyi bir tasarımcı ve kalıpçı ile harika parçalar çıkartılabilir bence. Özellikle sele, kuyruk, kafa tasarımları çok iyi.

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav o değil de
    https://www.youtube.com/watch?v=zStsIYF8fo8
    bu nasıl bir sakinlik abicim?

yeminle delirirdim sinirden. maşallahın var. ben de kendimi sakin sanırdım. bir de üstüne kaçtığını görsem sinirim içimde patlar daha da sinirlenir çıldırırdım. gerçekten çok saçma bir kaza.

neyse konu çarpıtılmasın ben de takip edicem bakalım nasıl bir şey olacak
    Zaten durmadı, hatta gaza daha da fazla basmayı ihmal etmedi kaçarken. Duran araçlar kazayı görüp de yardım etmek isteyen diğer vatandaşlar. Allah hepsinden rağzı olsun diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun, bir gün ben de bu sakinliğe ulaşırsam kendimi toros dağlarının tepesine zincirleyip nirvanaya ulaşmayı bekleyeceğim.

Artçının iyi olduğundan emin olduktan sonra kaçanın arabasını kurşunlamak, kaportasında kasaturayla soyut resim çalışmak üzere peşine takılırdım büyük ihtimal.

Rabbim böyle dengesiz puştları tez vakitte yanına alsa da biz rahat etsek bari yeryüzünde.

Tam ekipman olmanın yararları, sizi bilmiyorum ama artçıda anlık şok hariç pek bir şey yok gibi. Geçmiş olsun tekrardan.

Motosikletle alakalı olarak da fiber, kalıp işine girilecekse MV agusta'nın brutale 1000RR'ın çok keskin, çok agresif bir tasarıma sahip. İyi bir tasarımcı ve kalıpçı ile harika parçalar çıkartılabilir bence. Özellikle sele, kuyruk, kafa tasarımları çok iyi.
    İkimizde de bir sorun yoktu. Dediğiniz gibi, full ekipman olmanın avantajı diyelim. Bu video ile ilgili forumda konu da vardı, o konu içeriğinde ekipmanların tek tek durumunu gösterip yorumlamıştım. Bir hafta kadar sağımız solumuz ağrıdı, o hafta içinde ekipmanlar yenilendi ve hayatımıza kaldığımız yerden hiçbirşey olmamış gibi devam edebildik. Hatta kazadan sonraki gün her ikimiz de işe gittik. Kazanın 110km/h ile gerçekleştiği ve trafik koşulları da düşünülürse ekipmanın önemi daha da netleşiyor.
    natijax bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bu bölümde küçük tamiratlara devam ediyor ve istenmeyen birkaç küçük sürpriz ile karşılaşıyoruz. Masraf biraz olsun artıyor ama proje ilerliyor. İyi seyirler.

tommygun ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Sizi hatırlıyorum sanırım eğitim veriyordunuz parkurda.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler