Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosiklet.Net ahalisinin otomobilleri V. 2021

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük hakaret! Duymamış olayım.

Araba konusunda şahsi yorumum yok zaten... Bizzat kullanmadım çünkü. Şase hakkında yazdığım da şahsi yorum değil, gerçek.

Bu arada bazıları "tipi değiştirilmiş Ford" diye taşlamış ama araba güzelmiş halbuki.
    Aaa ne demek ne demek efenim :D

Yaşlandıkça alıngan oluyo bu Amerikanya motorcuları da😂Size bir 2021 superduke verelim sinirlere iyi gelir :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa ne demek ne demek efenim :D

Yaşlandıkça alıngan oluyo bu Amerikanya motorcuları da😂Size bir 2021 superduke verelim sinirlere iyi gelir :D
    Şimdikinden memnunum ama hayır demem

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam süpersin. Tebrikler.
    Teşekkür ederim.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 2-3 aydir Youtube'da kendi karavanini yapan (yaptiranlari degil) insanlari (cogunlukla genc ciftleri) takip ediyorum, izliyorum. Benim icin daha cok isin teknik taraflarini izlemek psikolojik terapi gibi geliyor gezemedigimiz su gunlerde. Kendi karavanimi yapar miyim bilmiyorum cunku otomobil/panelvan kullanma motosikleti kullanmama fikri cazip gelmiyor, ama belli de olmaz.

Tebrikler.
    Tebrikler.
    Yıllardır motosikletle dünyayı geziyorum, en konforlu ve en ekonomik gezmenin yolu belki de karavanladır gibi geliyor artık.
    Çadır kuramadığım için pas geçmek zorunda kaldığım şehir merkezlerinin de tadını çıkarıyorum bu bile ayrıca güzel. Yeni ve değişik bir deneyim olmasından dolayı motosikleti aratmıyor hiç. Belki bir süre ara verirsem motosiklet keyfi yine eskisi gibi artar, bakalım.
    Bir de trafik gün geçtikçe daha da kötüleşiyor ve motosiklet sürme hevesini baltalıyor malesef.
    www.motorumla.net

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2012 Fiar Linea 1.3. Son motorumdan küçük bir biktar fazla yakıyor. Bagajı kocaman, altı yüksek, pikniğe,denize vs. gitmesi rahat oluyor, hele ki 2 çocuklu bir aile için. Parçası,işçiliği ucuz, elden çıkarması kolay. Tam bir f/p ürünü benim için. İşler düzelir, pandemi etkisi azalırsa 4*4 hayalim vari olmaz ise aynı aracın biraz daha modelli ve düşük km sini alır devam ederim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)