Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hangi Motosikleti Tercih Ettiniz Ve Neden ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020'de Aprilia Caponord 1200tp aldım, uzun zaman araştırdım. Türkiyede çok bilinmeyen muazzam bir motor. Tabi bilinmemesi nedeniyle uygun fiyata aldım. Elektronik amortisör, hız sabitleme, çekiş kontrol falan gibi özellikleri cezbetti. Muadilleri diyecem ama üretim kalitesi ve verdiği hissiyat ile emin olun muadili olmayan bir motor almışım. Sürdükçe aşık oluyorum.
    Hocam baktım da gerçekten de çok ucuz. Muadili sayılan hiçbir motor 85-90k 2013-2014 model satılmıyor. Çok da güzelmiş güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam baktım da gerçekten de çok ucuz. Muadili sayılan hiçbir motor 85-90k 2013-2014 model satılmıyor. Çok da güzelmiş güle güle kullanın.
    şuanki fiyatlarını hiç bilmiyorum ama ben aldığım zamanlar 45-50 bandındaydı fiyatları gerçekten rakipsizdi. Daha iyileri sizlerin olsun.
    Helal Haram ver ALLAHIM,
    Menzilciler yer ALLAHIM...

Motosikleti
    Honda Forza 250
    forza 250 kullanıyorum. forza almadan hemen önce "integra alayım ya" diyerek yola çıkmış ve 250'lik almaya karar vermiştim. öncelikle bagaj, çanta genişliği ve tasarımı beni cezbetti. xmax 250 ile arasında gidip gelmiştim. birçok youtube videosundan sonra honda'nın daha konforlu olduğuna karar verdim. zira konfor da benim için öncelikliydi. iyi ki de böyle bir karar vermişim diyorum şimdilerde.

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Pazartesi gününden beri PCX 125 yeni kasa sahibiyim.Daha çok şehir içi kullanımım olduğundan,daha korunaklı olmasından(yaz-kış biniyorum),konforu,bagaj genişliği,teknolojisinin artıları bakımından tercih ettim.En büyük faktörde eski bir Honda kullanıcısı olmam...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)